Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 14.
    Пророк

Коза чи козел?

Казка про двок цапків і двох кізочок:
    З одного берега йде до річки білий цапок, а з другого берега надходить чорний цапок. І той хоче через річку перебратися, і другий. А через річку кладка. Така вузенька, що тільки один може перейти, а двом тісно.
    Не схотів білий цапок зачекати, поки перейде через кладку чорний, а чорний й собі не схотів заждати, щоб перейшов білий.
    Ступили обидва на кладку, зійшлись посередині та й ну один одного лобами й рогами бити! Бились, бились, та й скінчилося на тому, що обидва в воду попадали і потопились.
    А дві кізочки-то були розумнішими. Стрілись вони на вузенькій стежечці. З одного боку і стежечки глибокий рів, а з другого - висока та крута гора. Розминутися ніяк не можна.
    Постояли вони, постояли, подумали-подумали, а тоді одна кізочка стала на коліна, перевернулась на бік, лягла на стежці і притиснулась спиною до гори.
    Тоді друга обережно переступила через неї, а та, що лежала, встала і пішла собі.

А ви дієте частіше, як цапики, чи як кізочки? Через вас переступають, чи ви через когось? Чи вибираєте бій і не поступаєтесь?
    Автор вивів мораль тут однозначно, навіть без питань. Притримуєтесь його думки?

Добрий модер ))

Re: Коза чи козел?

Я поступаюся.
    Мотивую це тим, що доброта і любов врятує світ, але насправді, я, мабуть, надто слабка, щоб перебувати постійно на полі бою.
    Пророк

Наприклад для хлопчиків, чи завжди гарно з дитинства насаджувати таку модель поведінки? Пригнись, відійди, поступись-і тоді буде мир? Можливо їхня сущність якраз битись, як цапики в казці, і це для чоловічої половини правильніша ситуація?
    Філософф

Подібні всестатеві узагальнення не є корисними.Кожна людина індивідуальна.Хоча таки по собі скажу що упертість в житті потрібна
    сдавайсь!!!

Коновалець, боец ты наш!!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Подібні всестатеві узагальнення не є корисними.
    Не зрозуміла. Де узагальнення? В казці, чи в моєму коментарі?
    Йдеться про те, що ця казка існує давним давно. Дітям її подають однозначно, це не та оповідь де є знаки "?". Пригнувся=розумний. Я погоджуюсь з позиції, що вміти домовлятись-це супер! Особливо гарно коли обидві сторони в рівній мірі готові лягти, щоб через тебе переступили.
    Це більш жіноча риса- іти на компроміс? Чи стать тут ні до чого?
    2.0

so so. скажу я вам. іноді поступаюся, іноді гну лінію, коли вже сувсєм гайка. поступаюся тим, кому це (на мою думку) може бути корисним. але при особливо впертих випадках просто відходжу в бік. типу, хоч ти застрелься. мені до тебе ніякого діла немає. а для хороших людей можу і прогнутися, не поламаюся. гнучкість ваще полєзна штука.
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Це більш жіноча риса- іти на компроміс? Чи стать тут ні до чого?
    може й таке. музчінам нада щодня проявлять свойо ЕГО, бо чогось вважається, шо коли ти поступаєшся - ти слабак. а ти ж Мужик!))))хотя, найчастіше просто Мудак.
    я поступаюся, коли знаю, шо в результаті всім буде харашо. а перед близькими людьми, коли їм буде харашо, а мені не так вже й погано. ну, якшо дєло принципа, то "До побачення, доведеться стрибать!"
    і вапсчє, кізочка в казоцці дала по собі пройти, шоб двох "врятувати". всім було тільки добре од того прогибу, а козлики навернулися і ніхто не переміг. так шо, компроміс руліт всьо!
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Наприклад для хлопчиків, чи завжди гарно з дитинства насаджувати таку модель поведінки? Пригнись, відійди, поступись-і тоді буде мир? Можливо їхня сущність якраз битись, як цапики в казці, і це для чоловічої половини правильніша ситуація?
    ну или как вариант, уступить, пропустить и затем ударить в спину - выражение так сказать фигуральное:)
    биться конечно надо, но бывают случаи когда это не вариант
    Пророк

Для мене ідеальним образом в цьому плані є чоловік, який потенційно може силою відразити атаку, але не допускає майже ніколи таких ситуацій, бо сильний не тільки фізично, а і психологічно, тобто вміє домовлятись, впливати, використовувати різні прийоми словесні. Це першочергово! Але мати фізичну підготовку для останнього аргументу необхідно. Навіть якщо він нею ніколи не скористається. ІМХО.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы