Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 14 из 14.
 1. #11
  Філософф

  Re: Коза чи козел?


  Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
  Це більш жіноча риса- іти на компроміс? Чи стать тут ні до чого?
  Скажімо так серед жінок імовірність що ця риса буде вища ніж серед чоловіків але то не означає що нема купи зворотніх прикладів

  Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
  може й таке. музчінам нада щодня проявлять свойо ЕГО, бо чогось вважається, шо коли ти поступаєшся - ти слабак. а ти ж Мужик!))))хотя, найчастіше просто Мудак. !
  Можливо моє враження і хибне але помоєму дійсно серед жінок і дівчат гопоти і бидла таки менше.

 2. #12
  Offline
  Завсідник

  Re: Коза чи козел?


  наприклад для хлопчиків, чи завжди гарно з дитинства насаджувати таку модель поведінки? Пригнись, відійди, поступись-і тоді буде мир? Можливо їхня сущність якраз битись, як цапики в казці, і це для чоловічої половини правильніша ситуація?
  В нашей реальной жизни больших высот достигает как раз тот, кто умеет правильно пригнуться (то же, что и прогнуться). А "борцы" те, которые отстаивают правду, чесность и т.п. - их выживают и заклевывают. Сейчас быть сильным и бесстрашным в жизни -это не значит быть победителем и лидером.
  Как подобрать модель поведения мальчику? А кто знает? Каждому времени - своя модель. Пора писать новые сказки или трактовать их по новому.
 3. #13
  Offline
  ри?

  Re: Коза чи козел?


  Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
  А ви дієте частіше, як цапики, чи як кізочки? Через вас переступають, чи ви через когось? Чи вибираєте бій і не поступаєтесь?
  Автор вивів мораль тут однозначно, навіть без питань. Притримуєтесь його думки?
  Частіше мабуть таки пригинаюся:) Компроміс - хороша штука. Особливо якшо його повернути у "свою сторону" (дяки Кобіті, якось не звертала на цю дрібничку уваги). Якщо не принципове питання, можна взагалі дати повну свободу вибору і дій. Хоч гопки танцюй, аби тобі щастя. Але це все стосується близьких і друзів, для яких і зірку з неба.
  Коли справа принципова або людина не дуже приємна для мене - розгортаємо намети, чистимо ружжя. Діє приказка: "Всрусь, та не покорюсь" (пардоньте, будь ласка, мою невихованість).

  Стосовно думки автора. Для хлопців це нормально - бути у стані війни. Тому мабуть виховувати малого "як козу" не варто, ІМХО.
 4. #14
  Offline
  модератор

  Re: Коза чи козел?


  Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
  и вибираєте бій і не поступаєтесь?
  "Я исключительно терпелива, при условии, что в конце концов выйдет по-моему" (М.Тэтчер)
  Могу отступить, но это будет "стратегический ход", в итоге все равно должно быть так, как нужно мне
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2

Теги для этой темы