Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей22Благодарности

Результаты опроса: Я би

Голосовавшие
17. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Образилася\пішла

6 35.29%
  • Сама підійшла\чекала

11 64.71%
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 17.
    модератор

Як би ви вчинили?

Питання до дівчат, але хлопцям ніхто не забороняє висловлювати свою думку.

Одже, така ситуація:
    Гуляєш ти зі своїм хлопцем, і раптом, він бачить свою знайому(пОдружку). Каже тобі, щоб зачекала і йде до неї вітатися. Ось вони обіймаються, посміхаються, про щось спілкуються, потім він бере в неї мобілку, мабуть розмовляє з їх спільною подружкою... все це триває вже хвилини 3-4... а ти стоїш поодаль...

Твої дії?
    Образишся? Підійдеш сама знайомитись? Будеш чекати? Підеш геть?

змія болотяна ОЧКОва

Re: Як би ви вчинили?

було би дуже добре, аби хлопець сам проявив ініціативу і познайомив з подругою. принамні для людей, які серйозно і з повагою одне до одного ставляться (пару маю на увазі) вважаю це нормальним.
    якщо ні, почекала би, за умови, що спілкування не викликало б у мене "поганого" відчуття. вже потім сказала би, що мені така постановка питання неприємна.
    ТАК!

хлопець рідкісне хамло ненавчене своєю матірью як поводитись з жінками
    Пророк

Ситуація малосимпатична, але реальна.
    можна робити будь-що з переліченого, аби не втрачати ініціативу.
    при цьому: варіант образитись / піти геть спрацьовує лише раз. він обмежує маневр.
    варіант стояти й чекати повинен мати наслідком появу пекучого сорому у партнера.
    варіант підійти і втрутитись в розмову виглядає найбільш виграшним. але при цьому необхідно стати центром цієї розмови, задати її тон і зміст і завершити в вигідний момент в вигідному для себе руслі, так, щоб інші були свідомі свого вторинного становища. звичайно, абсолютно необхідно бути позитивним, щиро посміхатись і т.ін. зрештою, люде можуть бути не винні, що їх погано виховали. дайте їм шанс! але не дозволяйте сідати на голову.
    2.0

я слабко уявляю таку ситуацію... а чому б не познайомити половинку з давньою знайомою? тю, коротше кажучи.
    така собі ілюстрація в тему, підслухана в автобусі. значить, позаду мене сидять мальчеґ і дєвачґа, говорять не надто голосно, але чути про шо. вона з тих панянок, які розмовляють тихенько і ніби томно, так як ніби їх хтось шось винен... і от розмова в них про те, що вона його бачила десь з вікна автобуса, шо він з кимось гуляв, а вона типу не в курсі. натомість він їй дорікає, що вона гуляла сама з другом (оссьпаді, гріх то який ) при чому схоже на те, що про прогулянку з другом вона сама і розповіла. бо мальчєґ рєзво випитував, а чи вона може не тіки з другом, а й з подружками була. коли вона сказала, що таки тіки з другом, хлопець почав діставати - а як ти з ним зізвонилася? по мабілі? по стаціонарному телефону? вона шось тихенько і томно видає, шо типу ні. і тут "фєєрічний звіздєц" мальчєґа - ти знаєш, у меня к тібе теперь нет доверія! вона - почіму? він - а потому шо я падазреваю шо ета всьо не просто так! вот у меня єсть яркая знакомая, ана завьот міня постоянно на піво, но я вот не іду! думаю шо тібе будіт непріятно! а ана, та знакомая, вся такая, а я вот маладєц! тут картіна маслом - заходить в салон дівка, схоже шо була в нічнім клубі, і ця дівка і є та "яркая знакомая", яка до того ж знайома з пасією пацанчега. мальчєґ робить полоборот, повертається до своєй пасії жопом і починає голосно триндіть з яркой дівкой. пасія починає ридати. (таке як по подервянскому) дівка по п"яти хвилинах триндєжа помічає, що пасія пачанчєґа хлипає і питає хлопаку, тіпа, ти її обідив, да? хлопака - а спитай типу сама! МОЖЕ ТИ ЇЇ АБІДЄЛА! дівка афігеваючи - чим? тим шо в автобус зайшла? коротше, ця вся кумпанія випала на одній зупинці, і як я зрозуміла "солодка парочка" їхала до когось з ночівлею. оце вам і розвязання ситуації з двома невідомими.
    до чого це я? а просто так, в якості прикладної ілюстрації :)
    ри?

Ситуація дійсно образлива. Я б пішла геть. По-перше тому, що я сама ніколи не кидаю свою половинку стояти десь, а завжди йду з ним - чи то тільки вітатися, чи то знайомитися, чи балакати 3-4 хвилини. Тому хотілося б такого ставлення і від коханої людини. По-друге, я сама розумію, що можуть бути різні ситуації і відходжу десь на крок, аби не заважати, коли коханий розмовляє з кимось.
    А взагалі "класна" така ситуація була б, якби ПОПРОСИЛИ - Ти осьо отутечки постій, а я оооондечки піду, перекинуся словом (а ти подивися, як я це роблю, бо чого б то я оце тебе знайомив - я тебе соромлюся/може шось не то ляпнеш/дуже довго сказати це ота-то й та-то). Ну йди, балакай, а я піду далі у справах - чого стояти і гаяти час, якого і так нестачить постійно?!
    Инвалид умственного труда

Меладон правильно сказал..
    Все оттуда начинается....
    модератор

Спасибо всем, вы меня успокоили:) А то на меня ещё и "наехали", мол "что это было?" , " что ты не мог подождать, я всего 3 минутки..." и в таком духе:)
    Инвалид умственного труда

Вудыч, если это о тебе, выползи из видоискателя, жизнь намного сложнее и интереснее чем ее отпечаток.
    Новачок

я образилася б
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы