Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей116Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 13 из 13
Показано с 121 по 123 из 123.
    Руда, з хвостом

Re: Почему люди разводятся?

Сємэйный быт ударяєт по тим, кому ліньки мити посуд або не здатним прибрати за собою брудні шкарпетки. Я звісно у шлюбі не жила 20 років, але навіть спільне миття посуду можна розцінювати як хвилини, коли ви разом. Як би нам не хотілося, але в спільому житті є не лише приємні прогулянки, походи в кіно і відпочинок разом. Є і обов*язки.

Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    Сємэйный быт ударяєт по тим, кому ліньки мити посуд або не здатним прибрати за собою брудні шкарпетки
    Я тобі сина народила, а ти тарілку не помив!!!
    І розлучення нє міновать! Бо вона героїня ж! Ібо мать! Ібо тіко вона рожала! Більш ніхто!
    Філософф

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Я тобі сина народила, а ти тарілку не помив!!!
    Коли родився малий, я потихеньку підштовхувала чоловіка до домашньої роботи. Тепер після роботи посуд миє він. А в мене є вільний час, щоб нагріти їсти, або зварити. Я вважаю, що нічого зазорного в виконанні домашніх обов'язків немає ні для чоловіка, ні для дружини.
    Але у нас так мами привчили синів, що займатися битом, це жіноча робота. І дітей виховувати жіноча. І гроші заробляти, бо рівноправ'я таки. І дуже часто чоловіки цим охоче користуються, не бажаючи виходити з дитячого віку, коли мама все на тарілочці приносила до телевізору. А коли народжується дитина, і в жінки немає часу так випендрюватися перед ним, тоді починаються сварки : Ти не допомагаєш мені по дому.. - А ти зациклилась на дитині.
    І якщо подружжя не включає мізки, то років через 2 подають на розлучення з підписом - не зійшлися характерами. І кажуть що бит з'їв любов, хоча насправді вони самі її знищили, бо не схотіли прислухатись одне до одного. От.
    Взагалі в розлученнях не можна сказати однобоку що винуватий один. Якщо глибше копнути, то часто може виявитись, що винуваті обидва.
+ Ответить в теме
Страница 13 из 13