Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей116Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 12 из 13
Показано с 111 по 120 из 123.
    Зануда

Re: Почему люди разводятся?

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Відповідь:
    Не вбачаю, це як подивитись.
    Я вже виклала свій погляд на слово "любити". Думаю, Ви зрозумієте, що я хотіла сказати цим висловом.
    Та я розумію. Це як тут: "Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить. Ніколи любов не перестає!"
    Це, звичайно, гарно. Але я, у даному випадку, практик. Зобов'язання легше взяти, ніж виконати. Ось проблема, про яку я кажу.
    Як на мене, найцінніше, що може бути у стосунках чоловіка та жінки - щирість. Тобто не брехати. Тоді у шлюбі чи без нього все якось приємніше.

Руда, з хвостом

Стосовно весілля, так, на жаль, в багатьох випадках робиться свято для всіх, крім молодят. Я от недавно спостерігала, як одна весільна мама читала нотації своїм дітям: не позорьте мене перед людьми! (при цьому нічого ТАКОГО вони не робили). І хоч як би там ми не говорили, що біла сукня в столовці під попсу це нинче вже не модно. Це ще довго не відвдживе. Бо: а шо ж тоді люди скажуть...
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    Я от недавно спостерігала, як одна весільна мама читала нотації своїм дітям: не позорьте мене перед людьми!
    Ага, це до слова про те, шо батьки ж дають гроші на весілля!
    Карочє, хто бабу годує, той її і танцює!
    А не відживе, бо менталітет в нас такий! Карнавальний. От.
    Завсідник

Rinka, Да. А еще почему -то когда женится, так принцип "что люди скажут" работает, а как разводится, так этот принцип забывается..
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Akvarel' Посмотреть сообщение
    а как разводится, так этот принцип забывается
    Так шо, жити з некоханою людиною і знущатися над собою, бо шо ж люди скажуть?!
    Руда, з хвостом

Думаю, якщо адекватні батьки, то хоч вони і платять часто абсолютно за все, то вони робиттимуть свято для своїх дітей, для родини, а не для тьоті Мотрі, сусідки з 5го під*їзду, де жили 15 років тому.
    А варто говорити скількох нервів і сварок коштує нерідко весілля тим же батькам, які між собою сперечаються Через це починають на них по-іншому дивитися діти, а то і між собою сваритися.
    Особисто мені хочеться невеличкого свята. І все одно шо скажуть люди. Головне, шо поруч будуть ті, хто нічого поганого не скаже і буде радіти і розділяти всі найсвітліші почуття.
    Головне думати головою і робити так, як хочеш ти. Бо це твоє свято, а всі інші зі своїми повчаннями, порадами, думками і пересудами ідуть лісом!
    Завсідник

sharasha А я і чекала, коли хтось це напише. )
    Це до того, (як доказ), шо принцип "шо ж люди скажуть" насправді не працює. Бо чому ж тоді як женитись, так по вашому це прцює, а як розлучатись, так не працює.
    Зараз всім плівать, шо про нього скажуть люди. І це стосується не тільки женится/неженится.

З.Ы. Хоча, є такі, якім і справді розлучитися "стидно", і живуть і мучаються...
    2.0

Ответ Сообщение от Akvarel' Посмотреть сообщение
    Зараз всім плівать, шо про нього скажуть люди.
    ага, якшо насільно в ж...у запхати шишку, то вона ж колись намуляє і захочеться її ізвлєчь. і тоді правда, вже пох хто шо скаже... це я про розлучення, якшо хто не догадався.
    Новачок

потому что семейный быт ударяет по любви.
    Зануда

Ответ Сообщение от olegos Посмотреть сообщение
    потому что семейный быт ударяет по любви.
    "Богатиє тоже плачут" - кіно було таке... Чи у них побутові проблеми теж ударяють по любві?
    - "Ти знову не помив посуд після вечірки на яхті!!!...."
    - "Майданчик для гольфу весь потоптано підборами твоїх подруг!!!..."
    - "Знову скінчилися гроші, а я саме хотіла придбати будинок!!!..."
+ Ответить в теме
Страница 12 из 13