Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей116Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 11 из 13
Показано с 101 по 110 из 123.
    Завсідник

Re: Почему люди разводятся?

sharasha, На які гроші відпочити? Если их нет, то нигде и не возмешь, чтоб "нормально відпочити". Или думаешь вам родители дадут гроші и скажут "едьте отдыхать вместо свадьбы, она не нужна, прогуляйте лучче зароблені нами копійки и живите гражданским браком.." А если деньги есть, то их хватит и на праздник, и на отдых. Для меня примитивизм - это отдых. Отдыхать за свою жизнь я поехать могу, когда угодно.

Зануда

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    обязанность любить
    Ви не вбачаєте у цьому вислові протиріччя?
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Akvarel' Посмотреть сообщение
    будете им объяснять почему у кого-то семья
    невеличка ремарка. Сім’я і подружжя (а тим більше "брак") трохи різні речі. бути одруженим не завжди означа - мати сім’ю.

сьогодні говорили і народилась така (кострубатенька, но все же) аналогія. Штамп в паспорті, він як офіційна робота. можеш так само працювати, але отримувати у конверті, висячи у повітрі кожного нового дня. а офіційно працюючи, матимеш надію на лікарняні, відпустку, мізерну пенсію. Можу до пенсіі не дожить, але хоч якась гарантія буде. і з шлюбом десь так само. По суті, те, що у Свехі (таке як в Свехі) в підписі "поставите державу до відома, шо спите разом" і матимете (якщо все щиро) хоча би умовні гарантіі відповідальності.
    Нервова, курррва

Или думаешь
    По-перше, ми з вами на "ти" не переходили?

На які гроші відпочити?
    На ті, які збираєтесь витратити на "празнік всєй своєй жізні"!

родители дадут гроші и скажут "едьте отдыхать вместо свадьбы, она не нужна, прогуляйте лучче зароблені нами копійки
    Ну, коли ще й у батьків брати... тут ви вже мене вибачте!
    Тобто, на п'янку до вси...чки вони готові викласти бабло, а на те, шоб діти шось побачили в цьому житті - ні?

живите гражданским браком
    А піти просто потавити підписи неможна? Чи обов'язковим атрибутом є сто чоловік, як кільки, в РАГСі, ляльки на капоті і тд?

Для меня примитивизм - это отдых
    Та ясно! 45-й раз вислуховувати одні й ті ж самі тости, танцювати під Смердючку, а під кінець вечора вимітати усе зі столів у пакети (бо родичів наїхало) - це так інтелектуально!

А если деньги есть, то их хватит и на праздник, и на отдых
    Ви самі собі суперечите! Ви ж казали:
    На які гроші відпочити? Если их нет, то нигде и не возмешь, чтоб "нормально відпочити"
    ______
    Резюме: якшо ви так любите свайбИ, то це винятково ваше вподобання! Не треба його комусь нав'язувати, вважаючи неодмінною складовою шлюбу!
    Бо це просто нісенітниця! Від того, шо нап'ється кілька десятків чоловік, ваше життя у шлюбі не залежатиме!
    Гуру

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Звучить ужасно - Обязанность любить!!
    Я чогось завжди думала, що любити або можна, або не можна. Але ніколи не задумувалася, що це обязанность.
    Слово "любити" - це не тільки ахи-вздохи при місяці. Любити, коли проходить перша ейфорія і починаються будні. Любити тоді, коли його думка не завжди співпадає з твоєю - і тебе це виводить із себе. Любити, коли знов його шкарпетки розкидані по підлозі, хоч ти йому і говорила мільйон разів - але не допомагає. І тебе це аж бісіть. Любити, коли...... І любити, коли МИ завжди над Я. Любити і довготерпіти, змирятися, не шукати свого, бути милостивим, не відповідати злом на зло. А це під силу далеко не кожному!

Думаєте, у шлюбі не діє ця ж сама схема, коли люди вже просто не можуть жити під одним дахом? Зараз навіть дитина - не обязатєльство, не стримувальний фактор. Не можуть разом - розійшлися. Зе енд
    На жаль, в більшості випадків, - так. І це - дуже сумно. Але декого і стримує.

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Ви не вбачаєте у цьому вислові протиріччя?
    Не вбачаю, це як подивитись.
    Я вже виклала свій погляд на слово "любити". Думаю, Ви зрозумієте, що я хотіла сказати цим висловом.
    Завсідник

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Слово "любити" - це не тільки ахи-вздохи при місяці. Любити, коли проходить перша ейфорія і починаються будні. Любити тоді, коли його думка не завжди співпадає з твоєю - і тебе це виводить із себе. Любити, коли знов його шкарпетки розкидані по підлозі, хоч ти йому і говорила мільйон разів - але не допомагає. І тебе це аж бісіть. Любити, коли...... І любити, коли МИ завжди над Я. Любити і довготерпіти, змирятися, не шукати свого!
    Схоже на мазохізм якийсь...
    Инвалид умственного труда

Детский сад, либо я блин ужо сильно старый...
    Вы о чем народ?
    Перечитайте все что писали?
    Это есть или нет.о
    Если нет, это вас "дратуе", если есть об этом тупо некогда, да и не хочется говорить.
    Завсідник

sharasha, Просто поставить штамп в паспорте можно. И я понимаю людей, которые не делают никакой "гулянки". Ясное дело у них на это свои причины.
    И я не говорила, что свадьба "невідмінна частина шлюбу", не так ли?
    Я назвала несколько, пунктов которых, в вашей жизни не будет при гражданском браке. И из-за вашей "непонятливости" не стоить приписывать мне слова и мнения, которых я не говорила, и которых не высказывала.

P/S У меня была свадьба. И без Смердючки, и без родственников и маминых подружек, которых я не знаю. То, что ВЫ описываете - это какой-то колхозный вариант. И при чем тут другие люди? Праздник делаешь для себя. Такой как хочешь ты и он. Оч жаль, что ВЫ не были действительно на свадьбе, а только на отом гендельном гулянии, которое вы описываете.
    2.0

Akvarel', швайбе в бєлом платті ета фууу! і попсня. "ряси" не рулять, особенно, коли пузом ніс підпирають. а ще, умні люди кажуть, шо коли ви ї..., ой ну тоїсть трахаєтеся до швайбе, то вельону одівать потом не комільфо. ну то такоє. в нас жеж який принцип рулить: шоп так, як в усіх було.

что ВЫ не были действительно на свадьбе
    крітерії в студію, пажжалста.
    Завсідник

nickeler, Ну які можуть бути критерії? Хтось любить одне, хтось інше.
    Але те, що біле плаття в столовкі під попсу вже давно віджило своє, так це факт.
    Тут вже десь була на форумі тема, варіанти святкування весілля і люди писали свої думки, хто б як хотів, і хто що бачив.
+ Ответить в теме
Страница 11 из 13