Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей116Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 10 из 13
Показано с 91 по 100 из 123.
    Зануда

Re: Почему люди разводятся?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    тоїсть без перспективи потомства жінка меншовартісна? і не достойна того, аби вступати в шлюб? цікавенько так...
    Щось мені здається, що ви читаєте у автора те, що він не казав. Тут ставиться під сумнів цінність самого шлюбу, як такого, ІМХО.
    Він лише сказав, що не хоче, аби дитина народилася поза шлюбом, і що візьме шлюб тільки коли буде впевнений у власних почуттях. Чи не так?

Дійсно, люди розлучаються бо, як каже rust „Потому что не думают заранее...” Але наскільки допоможе це „думання зараннєє”...
    На мою думку, людина - істота суперечлива, непостійна, непередбачувана. Її поведінка часто ірраціональна. Тому, якщо навіть здається, що ти "добре обміркував" будь-що...хто дасть гарантію на завтрашній день? На рік? Ми природно не знаємо майбутнього і майже не вчимося на минулому.
    Один молодий хлопець тут десь пише: "Я знаю себя и уверен в том, что налево ходить не буду..." Але ж у тім і справа, що ми себе зовсім не знаємо. (а може це тільки я такий?) Never say never...
    Здається, виходячи з історичних та соціальних умов, інститут шлюбу у класичному розумінні себе поступово вичерпує. Йому на заміну приходять інші форми. Наприклад, "гостьовий шлюб". Коли кожен займається власною кар’єрою, має власне житло, але значну кількість часу проводить з партнером, разом відпочиває, тощо. Виникатимуть, ІМХО, і інші форми, більш пристосовані до реалій сьогодення.
    Серед факторів, що призводять до деформації форми класичного шлюбу - більш надійні контрацептиви, зростання поваги до прав жінок у суспільстві, наявність власного помешкання у обох партнерів, тощо.

2.0

fabulist, але ж шлюб це юридична норма, типу "шоп спокійніше жилося". тому він ще не вимер.
    Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    що ви читаєте у автора те, що він не казав.
    maybe. але з іншого боку "коли я пойму шо пора залишити потомство"... тоїсть просто факту - бути з людиною - недостатньо. як на мене, тут вчувається певна нотка несамодостатності. шлюб це кльово, коли обоє "хавають себе от і до", але вдвох їм прикольніше і ти по життю. хіба можуть буть якісь ще причини одружуватися? а причина "нада" взагалі звіздєц.
    Зануда

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    тому він ще не вимер.
    Та ще довго, я думаю, не вимре. Я просто про тенденцію.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Він лише сказав, що не хоче, аби дитина народилася поза шлюбом
    Він такого не казав, між іншим!
    він сказав: нашо взагалі одружуватися? Це, типу, траблєматічно!
    То до чого тут діти? Шо їм дає шлюб (штамп)?
    Завсідник

Sky, Впевненість з практики життя,на прикладах знайомих та й взагалі, про те, що жінки як правило ініціатори розлучень, вже говорили в цій темі, так що я не перша, і я начебто почитала-почитала та й зробила висновок. )))

Мой муж говорит, что не женятся на девушках с которыми живут годами НЕУВЕРЕННЫЕ в себе, что это "трусы и слабаки". Вот так.
    И даже не зачем ставить вопрос "зачем".
    Не женитесь, не играйте свадьбу - и у вас никогда не будет в вашей жизни праздника, который вы запомните на всю жизнь, -д.р. и Новый год так, как свадьбу не празднуют.
    Не женитесь - и когда у вас будут дети, будете им объяснять почему у кого-то семья, а у вас так, что-то там со словом "гражданский".

Не женитесь - и попробуйте как легче стать на квартирную очередь по отдельности, или со штампом в паспорте.(и тут все сразу бегут делать фиктивный брак).

Не женитесь, сожительствуйте, только почему при этом называете друг-друга "мужем" и "женой", а на самом деле таковыми не являясь?
    Гуру

Брак - это не только штамп в паспорте. Это - подтверждение того, что ты - готов и можешь взять обязанность любить человека и в горе и в радости, и в бедности и в богатстве, мириться со всеми его недостатками. Созидать семью и любить на деле, а не на словах. А сожительство: сегодня поругались и разбежались. Ведь никакие обязательства их не держат. Как бытует фраза, типа "Мы ничего друг - другу не должны".
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Akvarel' Посмотреть сообщение
    и попробуйте как легче стать на квартирную очередь по отдельности, или со штампом в паспорте.
    Ви вірите в ці черги? Люди втратили на них надію ще в 90-х роках.
    и когда у вас будут дети, будете им объяснять почему у кого-то семья, а у вас так, что-то там со словом "гражданский".
    Я вже вище казав про сім'ю, яка прожила більше 20 років без шлюбу і штампу в паспорті (і розписалися вони зовсім недавно, вже коли друга онучка народилася).
    ри?

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    обязанность любить человека
    Звучить ужасно - Обязанность любить!!
    Я чогось завжди думала, що любити або можна, або не можна. Але ніколи не задумувалася, що це обязанность.
    Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    А сожительство: сегодня поругались и разбежались. Ведь никакие обязательства их не держат. Как бытует фраза, типа "Мы ничего друг - другу не должны".
    Думаєте, у шлюбі не діє ця ж сама схема, коли люди вже просто не можуть жити під одним дахом? Зараз навіть дитина - не обязатєльство, не стримувальний фактор. Не можуть разом - розійшлися. Зе енд.
    Нервова, курррва

Не женитесь, не играйте свадьбу - и у вас никогда не будет в вашей жизни праздника, который вы запомните на всю жизнь, -д.р. и Новый год так, как свадьбу не празднуют.
    Хосподи, як нецікаво!
    Кому потрібне те весілля?
    Бездумна, дурна, примітивна трата грошей!!!
    Для кого празнік той? Для наречених точно ні! Вставай в шостій, і до пабєди сиди з п'яними гостями, а сам же ж не пий! Бо як же ж ти на відео бухим на весіллі своєму будеш! тягни либу і крізь зуби питай у "свого": хто це плаче, бачаючи нам щастя? А він: Та хз! Мамина співробітниця мабуть. А мама вже 10 років як на пенсії.
    Капєц! От тільки не про весілля!
    На ті гроші нормально можна вдвох відпочити, а не вихекувати борги ше роки і думати: Нашо, я ку...ва, його грала, подарували в рази менше!!!
    Пророк

а почему нельзя организовать праздник для себя, и необязательно приглашать родствеников которых вы в жизни не видели, или допустим не вбахивать туда кучу денег, а просто сделать праздник для себя и друзей
+ Ответить в теме
Страница 10 из 13