Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей37Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 5
Показано с 21 по 30 из 46.
    Новачок

Re: Ревную его к прошлой жизни….

Я так думаю, что это как у наркоманов и алкоголиков - осознание того, что проблема существует - полпути к решению проблемы

сдавайсь!!!

Ihor, а я не хотел бы ничего менять!
    Новачок

И я бы не хотела ничего менять... Ведь прошлое, хорошее оно или плохое, сделало нас такими, как мы есть сегодня. И те, кто рядом с нами сегодня наверное и ценят нас такими, как мы есть. Во всяком случае, хотелось бы в это верить. Прошлое - это наш опыт.
    Руда, з хвостом

Буквально пару днів тому говорила з подругою на подібну тему. В неї фішка інша, вона студентка і щотижня має їхати в універ до іншого міста. Бачаться вони з чоловіком в кращому випадку по 2-3 дня на тиждень. І так триває уже 2й рік (навчальний маю на увазі). Отут би і здавалося багато поводів для ревнощів...і до колишніх життів і до нових. А може це лише привід більше довіряти одне одному, а не шукати чи створювати собі зайвих проблем
    2.0

а може хтось пам"ятає таку "замічтатєльную" станцію, як Довіра ФМ? і був там ведучий Ігор Ларін. Так от, коли був його останній нічний ефір, а о суті початок занепаду Довіри ФМ, він промовив таку фразу (не дослівно, але близько за змістом) "давайте скажем спасибо нашему прошлому и отпустим его, каким бы оно не было. потому что без прошлого мы были бы другими" - оце і єсть та сама "соль". навіть гулі на власній голові краще, ніж одна звивина і та од кєпки.
    Пророк

Ответ Сообщение от panno4ka Посмотреть сообщение
    Я так думаю, что это как у наркоманов и алкоголиков - осознание того, что проблема существует - полпути к решению проблемы
    ну собсно говоря я это и хотел показать копируя посты. причем проблема в вас, а посему предьявлять кому-то претензии смысла нет. тут или искать человека с "нужным" прошлым или разруливать со своими тараканами в голове. имхо конечно
    Руда, з хвостом

Tail, А мені здається, що людина прийшла сюди саме для того, щоб розрулити свої таракани в голові?
    І тут ще варто думати чи є до чого ревнувати: чи в нього пара-тройка-четвірка колишніх дружин чи ревнувати до того, що колись в 7му калсі в нього була кучерява дівчинка з двома хвостиками, з якою він тримався за руки, носив портфель і цілував у щічку на шкільному вечорі. Чи немає різниці?
    Хоча правда...не варто! Якщо він з тобою, значить він цього хоче... Якби було інакше - він був би в іншому місці!
    Пророк

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    Tail, А мені здається, що людина прийшла сюди саме для того, щоб розрулити свої таракани в голові?
    ну да, а кто ж спорит? просто своих тараканов только самому и можно побороть. осознать и обдумать проблему, а потом самостоятельно отмудохать своих же тараканов. ну как-то так наверное
    ри?

Офтоп:
    А я ревную його до зубодробільного апарата, бо він за ним стоїть більше, ніж за мною))) Клініка? Діагноз???
    2.0

а ваще совети людям давать діло неблагодарственне! шось паламаєцця, а ми винуваті бум... бррр
+ Ответить в теме
Страница 3 из 5