Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей56Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 7
Показано с 51 по 60 из 69.
    Пророк

Re: Существует ли дружба между мужчиной и женщиной???

Дєвочки і мальчікі, ви вбиваєте в мені віру в добре і світле!
    Я погоджуюсь з тим, що існує дружба після сексу, але до нього кожен чоловік перш за все розглядається як потенційний партнер, а потім вже як друг. Навіть якщо в обох вже є половинки. Це стосується реалу.
    В віртуалі допускаю можливість будь-яких комбінацій і вірю в віртуальну дружбу між чоловіком і жінкою (доти, поки вона не переходить в реал і часті зустрічі.)
    А ви? Може я ОТУ книжку перечитала??

ри?

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    А як кохані таких друзів на все то дивляться?
    А якщо коханих нема і нікому дивитися? Або кохане у одного когось?

Черешня, канєшно-канєшно, дружба єсть, особливо віртуальна Уже проходили. А у реалі дійсно, кожен індивід розглядається від початку як партнер, або не розглядається ніяк (у випадку, якщо він тупий як пробка Квазімодо)...
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    А як кохані таких друзів на все то дивляться?
    Я думаю, кохані були б не в захваті. Але їм не обов'язково про це знати, нє?
    Гуру

Я тут трохи почитала, тепер спробую висловити свою точку зору. В мене в житті раніше завжди друзів хлопців було більше, ніж дівчат. Ну це і оточення давало себе знати (переважно - чоловіча стать), та й цікавіше якось було з ними. Так, до якогось періоду. Але потім кожний з моїх друзів, рано чи пізно, до мене підкатував!!!Навідь мій старий друг, з яким, як я думала, в нас чисто платонічно-дружні стосунки, у якого я була дружкою на свадьбі, колись заявив у розпачі "Слухай, а поїхали в Анталію!".
    Моя точка зору: справжня, чиста дружба по-своїй суті може бути між чоловіком і жінкою, але коли вони в парі.
    Пророк

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    кожний з моїх друзів, рано чи пізно, до мене підкатував!!!Навідь мій старий друг, з яким, як я думала, в нас чисто платонічно-дружні стосунки, у якого я була дружкою на свадьбі, колись заявив у розпачі "Слухай, а поїхали в Анталію!".
    Моя точка зору: справжня, чиста дружба по-своїй суті може бути між чоловіком і жінкою, але коли вони в парі.
    Чи це аж так погано? Ви ж знаєте як дати цьому раду, коли треба (і, сподіваюсь, дали (раду)). А жінку не ображає, коли її не розглядають як сексуальний об'єкт?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Я погоджуюсь з тим, що існує дружба після сексу, але до нього кожен чоловік перш за все розглядається як потенційний партнер, а потім вже як друг. Навіть якщо в обох вже є половинки. Це стосується реалу.
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    у реалі дійсно, кожен індивід розглядається від початку як партнер, або не розглядається ніяк (у випадку, якщо він тупий як пробка Квазімодо)...
    Дівчата, ви не дуже прагматичні?
    модератор

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Так, до якогось періоду.
    Интеретсно, что ознаменовало начало нового периода? Что-то в Вас изменилось?
    кожний з моїх друзів, рано чи пізно, до мене підкатував!!!
    Можете собой гордится, Вы не только хороший друг,а и сексуальная женщина ;)

П.С. А фотку покажите? Хочу посмотреть на жунщину к которой "подкатывают" все мужчины.
    --------

Народ о чем спорите?Дружба есть и будет!!!!!!!!!!!!Все зависи от девушки и парня,какие у нах намериния?что они подразумывают под словом дружба7чего они хотят от дружбы?
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Вибачайте, але я знову з цитатою Леслі (бо ще під враженням):
    "Средний уровень женского цинизма гораздо выше, чем средний уровень мужского! Все мудрые женщины абсолютно циничны!"
    Гуру

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Чи це аж так погано? Ви ж знаєте як дати цьому раду, коли треба (і, сподіваюсь, дали (раду)). А жінку не ображає, коли її не розглядають як сексуальний об'єкт?
    Більше спантеличує і, якось, вже не до дружби. Ніяково...
    Та ні.

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Интеретсно, что ознаменовало начало нового периода? Что-то в Вас изменилось?
    Кто-то находил себе пару.
    Можете собой гордится, Вы не только хороший друг,а и сексуальная женщина ;)
    Звичайна зовнішність, а друг - мабуть так!
    П.С. А фотку покажите? Хочу посмотреть на жунщину к которой "подкатывают" все мужчины.
    Я казала про друзів, а не про всіх чоловіків.
    змія болотяна ОЧКОва

оце читаю вас читаю і розумію шо я неправільна. ну блін в мене є друзі-чоловіки і завджи були. після прочитання Леслі )))) боюся думати про шо там вони насправді думають))), але в мене навіть в думках щодо певних особистостей не з"являлося ніколи нічого такого непристойного. принаймні зовнішньо, інша сторона поводить себе саме так як поводив би нормальний друг. розповідають про бабів своїх, діляться секретами і те де і те пе. наче і вони не Квазімоди, а може я не Есмеральда, або просто бальна. А?
+ Ответить в теме
Страница 6 из 7