Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности

Результаты опроса: Які ми є?

Голосовавшие
14. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Швидше відкриті та привітні

5 35.71%
  • Швидше підозрілі та непривітні

9 64.29%
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 24.
    Добрий модер ))

Які ми?

Чула таке, шо вся Полтава знаходиться в геопатогенній зоні, шо є виправданням деяких рис, притаманних полтавцям. Маю на увазі "ввічливість", "толерантність", "доброту" ... Часто чула, шо "стільки злих людей, як в Полтаві не зустрічалося ніде!!!", а уїдливість - це норма для полтавських жіночок.
    Чи про нас оцей анекдот?
    Ответ Сообщение от rust
    На узліссі їжачок підходить до мишки та вручає їй букет квітів.
    Мишка (примружившись): Хм, це мені?
    Їжачок: Тобі!
    Мишка: Мдя... щось я не збагну, в чім тут підйобка.
    Їжачок (обурено): Блін, та подивись навколо! В повітрі пахне весною, сонечко сяє, сніг тане, струмочки дзюрчать... Душу переповнює радість, і хочу поділитися своїми почуттями з тобою в такий спосіб!
    Мишка (беручи букет): Оно конєшно дякую... Але, про всяк випадок... іди ти *****!

Odo
    -

Re: Які ми?

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Чула таке, шо вся Полтава знаходиться в геопатогенній зоні, шо є виправданням деяких рис, притаманних полтавцям. Маю на увазі "ввічливість", "толерантність", "доброту" ... Часто чула, шо "стільки злих людей, як в Полтаві не зустрічалося ніде!!!", а уїдливість - це норма для полтавських жіночок.
    Чи про нас оцей анекдот?
    Щодо геопатогенних зон цікаво було би-м почути докладніше від Тебе, як від фахівця. Але у мене таке питання, от місто Пітер теж знаходиться у геопатогенній зоні, а люди такі привітні, чому так? Чи різні геопатогенні зони по-різному впливають на людей?
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Щодо геопатогенних зон цікаво було би-м почути докладніше від Тебе, як від фахівця. Але у мене таке питання, от місто Пітер теж знаходиться у геопатогенній зоні, а люди такі привітні, чому так? Чи різні геопатогенні зони по-різному впливають на людей?
    Не знала про Пітер. Та і взагалі про ці зони нічогісінько не знаю, бо не фахівець
    А як же щодо полтавців? Звідси
    Ответ Сообщение от Odo
    Дяки Вам, за гарні ліки від ностальгії! Оце почитав про стосунки на Вашій роботі і наче вдома побував
    А люди все ті самі...
    То які люди?
    Odo
    -

Не знала про Пітер. Та і взагалі про ці зони нічогісінько не знаю, бо не фахівець
    Шкода, хотів щось про ті "зони" почути цікавого.
    А як же щодо полтавців? Звідси

То які люди?
    Та такі і є, хоча і не без щасливих винятків.
    Пророк

Чи про нас оцей анекдот?
    Чесно кажучи, вже не раз чула, що в полтаві люди злі і всяке таке. Але от сама не помітила такого. Ну..тобто, є злі, є добрі. Якоїсь патогенності не помічала. Це при тому, що в деяких інших регіонах, містах спостерігала. Хоча, все це, звісно, суб"єктивізм, але як на мене, багато де люди зліші, незадоволеніші життям і т.д.
    Пророк

Чи про нас оцей анекдот?
    святая правда! вот я так точно мерзкий тип, хамло и матершинник. хотя стоп! я ж не Полтавский
    Гуру

[COLOR="Red"]Я тоже живу геопатогенной зоне
    ри?

А я помічала. Полтавці дійсно зліші. Я не багато їздила, але там де була, люди більш привітні.
    Частий гість

Зате отак пройдешся вулицями і починаєш більше цінувати людей, які замість того, щоб буркнути щось непевне, посміхаються і мають цілком адекватну реакцію.
    Гуру

Ответ Сообщение от чудне_створіння Посмотреть сообщение
    Зате отак пройдешся вулицями і починаєш більше цінувати людей, які замість того, щоб буркнути щось непевне, посміхаються і мають цілком адекватну реакцію.
    +1....я в Полтаве такое замечал очень часто
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы