Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности

Результаты опроса: Які ми є?

Голосовавшие
14. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Швидше відкриті та привітні

5 35.71%
  • Швидше підозрілі та непривітні

9 64.29%
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 24.
    Пророк

Re: Які ми?

Злі люди?!
    Не погоджуюсь!!! Полтава в мене абсолютно не асоціюється зі словами "злий, непривітний". А те,що люди гострі на язичок,то це ж таке,додає пікантності.Було б прісним спілкування винятково з "толерантними,добрими,ввічливими людьми",ідеальними в своїй поведінці.

Добрий модер ))

Гострі на язик люди додають пікантності???
    Цікаво ... Може, й так ... Але мені завжди все всередині перевертається, коли я чую оцю уїдливість. Тобі посміхаються в обличчя і з такою зневагою та неприязню в очах шось кажуть, шо хочеться під стілець залізти. Я зараз працюю з людьми і майже усі жіночки, шо до мене приходять, (саме жінки, молодь і чоловіки інші) - язви :(
    .

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Гострі на язик люди додають пікантності???
    Цікаво ... Може, й так ... Але мені завжди все всередині перевертається, коли я чую оцю уїдливість. Тобі посміхаються в обличчя і з такою зневагою та неприязню в очах шось кажуть, шо хочеться під стілець залізти. Я зараз працюю з людьми і майже усі жіночки, шо до мене приходять, (саме жінки, молодь і чоловіки інші) - язви :(
    Хотя... может пусть лучше молча слюной давятся?

Меня в России когда-то оперировали, так в хирургии все кроме одного человека были парни 16-22 года с ножевыми ранениями... Там люди зла в душе не таят, там все решается на месте ))))
    ри?

Часто помічала: кондуктори, продавці, секретарі - всі якісь злі. Ти до них по-людськи, а вони тобі як собаці. Я бачу таке і не розумію, чому так. Коли людина звертається з якимсь проханням чи просто ввічливо щось запитує, невже треба ото кинути - Мнє нєкагда, Я занята, Я же сказала, падажжітє! І ще й спиною стати?! Зате коли приходиш отак настроєний на найгірше, вже накручений і зі злістю в очах, відразу тон притишують і відповідають більш-менш терпимо. Невже треба ото себе відразу драконити і налаштовувати на погане ставлення? І чому у більшості випадків я зустрічаю таке у сфері обслуговування? Я вважаю: якшо не вистачає нервів, чи ти просто не любиш людей, не любиш спілкування - то це не твоє, збирай манатки і гайда...наприклад у ліс до лісників. А то сама зла, ще й іншим настрій попсує. І в основному це жінки. Ще жодного разу не чула якихось грубощів чи зневаги від чоловіка. Якось вони себе тримають у руках))) - я можу задати найдурніше питання у сотий раз і отримаю спокійну толкову відповідь
    Слава дяді адміну Поіска - скільки я йому нервів помотала!! І жодного разу не чула - падажжітє чи ще щось таке. Завше розповість ще і скаже, яку кнопочку натиснути, бо ж різні невміваки дзвонять ))))
    Пророк

Слід зазначити, що злими частіше бувають наші полтавські тьоті. дяді набагато краще себе поводять.
    мені сьогодні щастило - куди не заходив мене усюди зустрічали на диво хороші і добрі тьоті. а в ЦУМі ваще цікава тьотка термоси продає, якась на 100% пазітіфна
    ри?

А ще чоловіки швидше відходять і взагалі, особливо коли їм посміхнутися. Коли ж посміхнешся насупленій жінці, ризикуєш, що тебе облають (мо’ вони думають, шо ми з них сміємося?)
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А ще чоловіки швидше відходять і взагалі, особливо коли їм посміхнутися. Коли ж посміхнешся насупленій жінці, ризикуєш, що тебе облають (мо’ вони думають, шо ми з них сміємося?)
    вони?! так кому ж як не вам про НИХ знати ?
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Чула таке, шо вся Полтава знаходиться в геопатогенній зоні, шо є виправданням деяких рис, притаманних полтавцям. Маю на увазі "ввічливість", "толерантність", "доброту" ... Часто чула, шо "стільки злих людей, як в Полтаві не зустрічалося ніде!!!", а уїдливість - це норма для полтавських жіночок.
    Чи про нас оцей анекдот?
    Да чего ж причины ищем, в геопатогенных зонах, влиянии движения айсбергов в Антарктиде и т.д...
    С пеленок все начинается... а не с геомагнитной ситуаци...
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    всі якісь злі. І в основному це жінки. Ще жодного разу не чула якихось грубощів чи зневаги від чоловіка.
    Лайт! Тут навіть думати довго не треба! Ти ж молоденьке гарненьке дівча,чоловіки з радістю тобі все пояснять і розкажуть.А от жіночок середнього і похилого віку ти уже самим своїм виглядом можеш "нєрвіровать"
    В них позаду і молодість і краса.Можливо це є однією із причин,чому вони намагаються нагрубити,хоч якось відомстять.
    А от у хлопців,помічала,краще виходить спілкуватись із продавщицями "Клавами" в магазинах,особливо ,якщо з посмішкою звертатись до 50-річних :"дєєєєвушка"
    ри?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Лайт! Тут навіть думати довго не треба! Ти ж молоденьке гарненьке дівча,чоловіки з радістю тобі все пояснять і розкажуть.А от жіночок середнього і похилого віку ти уже самим своїм виглядом можеш "нєрвіровать"
    В них позаду і молодість і краса.Можливо це є однією із причин,чому вони намагаються нагрубити,хоч якось відомстять.
    А от у хлопців,помічала,краще виходить спілкуватись із продавщицями "Клавами" в магазинах,особливо ,якщо з посмішкою звертатись до 50-річних :"дєєєєвушка"
    знач доведеться постійно накручувати себе, коли бачитиму у аптеці одну неприємну тьотку...

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    вони?! так кому ж як не вам про НИХ знати ?
    ...а я от така, не знаю...
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3

Теги для этой темы