Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 19 из 19.
    Новачок

Re: Умом женщин не понять...

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Мягкохлеб
    Знаєте, занадто складно все у Вас - цінності, призма, матерія, реальність...Не треба ускладнювати там, де цього не потрібно, ІМХО. Я намагаюся нічого не ускладнювати - це ж так просто як на мене. Бути собою і любити людей, які тебе такою/таким люблять.
    А хто тут казав, що я люблю ускладнювати? Для мене взагалі немає труднощів у моєму житті... є виключно проблеми та задачі, котрі необхідно у певний момент часу просто вирішувати.

Щодо "бути собою", то звісно ніким іншим Ви, шановна, просто й не можете бути.

Щодо "любити людей"... то чому ви виокремлюєте виключно тих, що лише вас люблять? Я вже писав, що намагаюся сприймати людину такою, що апріорі думає за власне "Я", й не ображаюся на крах власних сподівань щодо даної особи, адже це не людина винна, а виключно моє її бачення.

ЗІ Всі проблеми йдуть від власних думок...

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Паржал. Ты сам то понял что сказал? Или это было излияние гипретрофированного мужского эго?

Если ты так думаешь и живешь, мне тебе искренне даль.. ты теряешь 99.9% жизненых усилий...

За яким критерієм, шановний, ви визначили що моє ЄГО є гіпертрофованим?

Щодо висказаних мною думок, то, звісно, я їх дуже добре розумію, можете в цьому навіть не сумніватися...

Я дуже за Вас радий, якщо змусив вас посміятися, адже сміх якщо не додає віку, то настрій уж точно покращує, а ось жаліти мене непотрібно, оскільки Ви не розумієте й не знаєте хто я є, а тим паче куди спрямовані мої життєви сили...

ЗІ на істинність своєї думки я не претендую, а тому мені байдуже якщо Вам щось незрозуміло.

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Я часто думаю, шо якби мій хлопець, знав яка я є, він ніколи мене не покохав би. Він не вірить )) і впевнений, шо любить мене такою, як я є ))
    Мабуть, так з усіма.
    Дякую за розуміння. Доречі Гарсію мені також дуже подобається читати... звісно там ПОРЖАТИ нізчого, але є досить багато того, що змушує нас замислитися

ри?

Я часто думаю, шо якби мій хлопець, знав яка я є, він ніколи мене не покохав би. Він не вірить )) і впевнений, шо любить мене такою, як я є ))
    Мабуть, так з усіма.
    Іще, банально, але:
    Руде, а ти спробуй показати йому, яка ти насправді Ти ж хароше - то чого не можеш бути такою, як є?!
    Якщо чесно, мені було б важко довго з себе шось корчити, мабуть і сприймаю все просто.
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Руде, а ти спробуй показати йому, яка ти насправді Ти ж хароше - то чого не можеш бути такою, як є?!
    Якщо чесно, мені було б важко довго з себе шось корчити, мабуть і сприймаю все просто.
    Лайточка, перечитай ще раз, шо я написала )
    Ну як ти думаєш, чи змогла б я з себе шось корчити? Ти мене бачила? ))) Яка з мене актриса? )))
    Odo
    -

Ну як ти думаєш, чи змогла б я з себе шось корчити? Ти мене бачила? ))) Яка з мене актриса? )))
    Даруйте, але, що ж це за жінка, коли вона ні разу не акторка? Це вже чоловік якийсь, а не жінка
    Добрий модер ))

Ох і Odo ...
    Яка актриса, така й жінка, виходить?
    А чоловіки шо ніколи нікого не грають? (і Винничук тут ні до чого!) )))
    Odo
    -

Ох і Odo ...
    Яка актриса, така й жінка, виходить?
    А може саме найкращі акторки і заперечують будь-яку свою причетність до актрис?
    А чоловіки шо ніколи нікого не грають? (і Винничук тут ні до чого!) )))
    Ну що Ти, ми сама натуральність
    2.0
    якщо загратися в актрису, можна не одуплити в якому макрокосмі ти застряв. в мене немає таємниць від чоловіка. ну хіба якісь внутрішні, які нікого окрім мене не стосуються. але ті навіть формуванню не підлягають. шо ж тих жінок розуміти? гарний настрій_покупка_урря_пмс_непопадайсяпідруку...ну коротше...

P0rn0, мдя...я по ходу не жінка.. з отого списку залишаю тільки вищипування брів, любов до солодкого, і емоційність... а шляпки...хм, в мене лише бейсболки
    а на каблах я ходити розучилася...
    Частий гість

Если здраво подумать, то человек - человека понять не сможет так как у всех своеобразная психика, а у мужчин и женщин она совершенно разная. Об этом много написано и сказано.
    Женщин любить надо, уважать и оберегать, а понимать себе дороже.
    Вот природу молнии точно понять не могут, куча теорий и гипотез а уважают все ибо если бахнет то будет плохо. Вот и с женщинами так же :)))
    Новачок

Vampiria

+ 1
    повністю згоден щодо "человек - человека ПОЛНОСТЬЮ понять не сможет так как у всех своеобразная психика"
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2