Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей51Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 11 из 19
Показано с 101 по 110 из 186.
    2.0

Re: В день Святого Валентина!

День Валі - просирання бабок і точка! Придумали його шоб сколотить нехілий прибуток...бо новорічні маніячні перегони закінчилися...через місяць День Валі, а ше через місяць ще один празнік - 8 Марта...(Клара Цеткін і кумпанія - гіп-гіп-уррря!)..ненавиджу всі свята включно з власною днюхою (окрім спонтанних тусовок і професійних свят, коли можна професійно поржать з буднів в узком кругу хаааароших людей). Так шо "парні" тож есть "неправільні"..мені набридло викидати жмутками сірдечкі-валінтінки... і тому я пробую нікому їх не дарувати. не тому що жадна, а тому що нонсенс...
    а по-поводу традицій і взагалі поняття НАДО читать тут: http://zina-korzina.livejournal.com/237608.html#cutid1

Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ..ненавиджу всі свята включно з...
    Круть яка... дійсно, навіщо взагалі свята?
    змія болотяна ОЧКОва

А Ви, шановний, маєте шось проти? Обгрутнуйте....
    Odo
    -

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    А Ви, шановний, маєте шось проти? Обгрутнуйте....
    Коли це до мене, то що тут обґрунтовувати, правильно: трудіца, трудіца і трудіца, каґ завіщал великий Ількович і ніяких там свят

А Ви, шановна, маєте шось проти? Обґрутнуйте...
    2.0

тсю...а нафіг танцювати під чужу дудку, і святкувати те, шо тобі не треба...я ж кажу, шо люблю профсвята...читайте уважніше пане Одо, або купіть окуляри, там чорним по білому, в дужечках. А то ви "бігла через гребельку, вхопила води крапельку..."
    Новачок

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    А вы собсно говоря какой смысл в эти слова вкладываете? Тобишь что для вас значит "подібні Дні закоханих"?
    Це коли ви "своїй Хорошій Людині просто так квіти даруете та інші приємності робите, незалежно від дати". Здебільшого у чоловіків, це тільки слова... тому і запитую.
    Пророк

ненавиджу всі свята включно з власною днюхою (окрім спонтанних тусовок і професійних свят, коли можна професійно поржать з буднів в узком кругу хаааароших людей).
    100% за. уважуха и респект

Ответ Сообщение от *sunny* Посмотреть сообщение
    Це коли ви "своїй Хорошій Людині просто так квіти даруете та інші приємності робите, незалежно від дати". Здебільшого у чоловіків, це тільки слова... тому і запитую.
    ненаю как часто, чаще чем раз в месяц эт точно. просто когда есть настроение я (к примеру) иду выбираю цветы и дарю независимо от даты, дня недели и т.п. просто когда хочется. даже если денюжка не всегда позволяет можно что-то хорошее придумать не требующее мат.ресурсов, но в таких случаях важно использовать искреннее желание порадовать, но никак не дата.
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Коли це до мене, то що тут обґрунтовувати, правильно: трудіца, трудіца і трудіца, каґ завіщал великий Ількович і ніяких там свят

А Ви, шановна, маєте шось проти? Обґрутнуйте...
    Где бы не работать лишь бы не работать?

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    100% за. уважуха и респект

ненаю как часто, чаще чем раз в месяц эт точно. просто когда есть настроение я (к примеру) иду выбираю цветы и дарю независимо от даты, дня недели и т.п. просто когда хочется. даже если денюжка не всегда позволяет можно что-то хорошее придумать не требующее мат.ресурсов, но в таких случаях важно использовать искреннее желание порадовать, но никак не дата.
    Прально просто так, ибо захотелось
    Odo
    -

тсю...а нафіг танцювати під чужу дудку, і святкувати те, шо тобі не треба...я ж кажу, шо люблю профсвята...читайте уважніше пане Одо, або купіть окуляри, там чорним по білому, в дужечках. А то ви "бігла через гребельку, вхопила води крапельку..."
    Можна по-різному ставитись до деяких свят, але я навіть не уявляю, що треба пережити, щоб написати той рядок про "ненависть до всіх свят", решта просто не сприймається поряд з цим. Ненависть, взагалі, "світле позитивне почуття", а "ненависть до свят" і поготів.
    Постійний відвідувач

Так шо "парні" тож есть "неправільні"..мені набридло викидати жмутками сірдечкі-валінтінки... і тому я пробую нікому їх не дарувати. не тому що жадна, а тому що нонсенс...
    а по-поводу традицій і взагалі поняття НАДО читать тут:
    Больше похоже на то что просто нет кому бы их подарить
+ Ответить в теме
Страница 11 из 19