Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей51Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 10 из 19
Показано с 91 по 100 из 186.
    Пророк

Re: В день Святого Валентина!

а у нас День Св.Валентина - день друзей, так что праздник для всех, можно и с любимой/любимым- романтический ужин, а если нет любимой/любимого- то пиво с друзьями/мартини с подругами:)

Пророк

Ответ Сообщение от *sunny* Посмотреть сообщение
    Тобі шкода чоловіків, які дарують квіти, подарунки, валентинки коханим жінкам?! Цікаво чому?
    Тому що це вже скоріше на моду перетворюється. Подобається усе натуральне, нічого штучного - звідси і антипатія і почуття жалості.ну якось так. І не треба мене переконувати мене у трушності цього свята, бо свято це коли у мене є настрій, а не червона дата у каландарі.
    Можливо тому, що ти вважаєш, що вони це роблять під тиском вищезгаданого соціуму... І що таке взагалі «давление социума»?
    Смотри (точнее читай) историю Одо
    Невже доросла людина
    А хто сказав шо я дорослий я - молод душой
    не здатна зрозуміти, які традиції даного суспільства вона хоче прийняти, а які – ні?! Але, якщо є негативні емоції, то мабуть ти ще не зовсім розібрався у собі стосовно цього питання + складається думка, що справа ще й в:"этот день у меня связан с проявлением крайней глупости у некоторых особей противоположного пола".
    Та на суспільство, по-можливсоті, взагалі не слід звертати увагу. На традиції - вибірково. Та і якшо вже про це мова зайшла, то 14 це традиція західного суспільства, а не нашого. Я своїй Хорошій Людині просто так квіти дарую та інші приємності роблю, незалежно від дати. Не хочу бути одним із цієї армії.
    Ось, наприклад, мій колишній взагалі не хотів чути про це свято,
    Уважуха и респект
    як таке, називаючи його «католицьким», і ставлячи переді мною аргумент, який довгий час спрацьовував: «Ми можемо в будь який день створити свій власний День закоханих»
    А почему "довгий час спрацьовував"? А кто ж потом ему на мозги прокапал о трушности данного праздника? Или неужели сам уверовал и осознал свою ошибку? Что-то не особо верится, опять таки надавили на дядьку
    змія болотяна ОЧКОва

Мене День Валентина дратує так як і 8 березня і 23 лютого і 16 грудня і всі їм подібні дати знову ж таки через "соціум". Мальчікі і дєвачкі бігають по магазинах, купляють мілйони непотрібних речей, а потім як в Масяні "ну падажді, 8 марта скоро закончітса". нашо воно таке нада. радість треба дарувати без будь-яких приводів. За покликом серця, такскать.
    колись спостерігала картину, коли напередодні 8 березня МЧ вибирав для своєї дівчини в магазині сувенірів чашку. вимотав усі нерви панянці за прилавком, а коли вона йому запропонувала загорнути чашечку у гарний пакет, він забажав 5-копієчного. і тут зовсям не у грошах справа. а в увазі і ставленні до дорогої людини. можна за безкоштовно влаштувати будь-якого дня свято, яке запам"ятається. а дарувати подарунки (шопопало) на дату (нафіга її придумали?) для отмазки... НІПАНІМАЮ.
    ри?

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    ...і 16 грудня
    Шо ж ти, солоденька, дату не ту написало?! Непрахвісіаналізм

А взагалі, про подарунки - то дуже актуально. От наприклад, добре коли я дівчина. Мені можна подарувати все!! Починаючи від фарфорового слоника і закінчуючи різними підставками для дисків (). А ось чоловіки!!!
    [COLOR="Red"]Чоловік - це тааааак складно!!!
    Особливо коли йому[COLOR="Red"] нічого не треба!!!!
    Це просто жах. Взагалі-то пошук подарунків - це має бути від душі, має приносити насолоду. І воно ж звичайно від душі! Але коли я ходжу і викручую собі мізки....це якось.... Адже інколи хочеться подарувати те, що отій людинці можливо бажається!!! Адже теж хочеться бачити на обличчі людини дурнувато-закоханий і вдячний вигляд і чути шось типу "як я довго про це мріяв".

Чоловіки, ви хоч іноді натякайте про те,чого бажаєте!!!
    змія болотяна ОЧКОва

А і внатурі, не ту.... пасіба тобі, солоденька!!!!!!!!!!!
    і нєпрахвісіоналізм тож..... затуркана аднако...
    піріпрасіваю....
    ри?

А і внатурі, не ту.... пасіба тобі, солоденька!!!!!!!!!!!
    і нєпрахвісіоналізм тож..... затуркана аднако...
    піріпрасіваю....
    Та наздоровля, солоденька, на здоровля)))) І не дозволяй себе заганяти і затуркувати Кусай їх - ти ж тіпо рАсположИна до канібалізму Якраз до дня Святого Валі приготуєш собі засмажений акарачок ))))
    Філін

Мене День Валентина дратує так як і 8 березня і 23 лютого і 16 грудня і всі їм подібні дати знову ж таки через "соціум".
    Коли поруч немає людини, яка б шось тобі подарувала, або ти їй подарував шось непотрібне, то і починаєш вигадувати якісь безглузді речі, аби втекти від думок про самотність.
    змія болотяна ОЧКОва

Дюша, самотність тут нідочого. Думаю, згадаєш немало "парних" (ггг) особистостей, які також не люблять подібні свята.
    Я ж там далі написало про те, шо свято мона влаштувать будь-коли... А не тільки у визначенй день. І загалом мала на увазі дарування подарунків "по нуждє", "бо так всі роблять". і дратують мене ці свята саме через це.
    Отвєт прінят? :)))))
    Лайт, пасіба... но я шось сьодня не расположено розжовувать стареньке і досткеньке мняско, а нічо соковитого мимо пока не пробігало.... ггггг... буду галодний.....:)))))))))))
    Новачок

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    А почему "довгий час спрацьовував"? А кто ж потом ему на мозги прокапал о трушности данного праздника? Или неужели сам уверовал и осознал свою ошибку? Что-то не особо верится, опять таки надавили на дядьку
    Спрацьовував на мене. В більшості я з ним згодна, але частіше за все це були лише слова, а побут таки брав своє...Ось ти, як часто можеш створювати подібні Дні закоханих?
    Пророк

Спрацьовував на мене. В більшості я з ним згодна, але частіше за все це були лише слова, а побут таки брав своє...Ось ти, як часто можеш створювати подібні Дні закоханих?
    А вы собсно говоря какой смысл в эти слова вкладываете? Тобишь что для вас значит "подібні Дні закоханих"?
+ Ответить в теме
Страница 10 из 19