Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 12.
    Пророк

Милосердя

Задумалася...
    Якщо побачу на вулиці людину, яка лежить на землі, чи ще десь...Чи підійду? Зрозуміла, що не завжди. А ви?
    Як взагалі вчити дітей - допомагати на вулиці людині, чи краще зайвий раз не підходити до чужих і підозрілих?

модератор

Re: Милосердя

Если оно лежит пьяное или обдолбленное - не подойду, само виновато, да и просто противно . А если подскользнулся человек, или плохо стало, что-ж я скотина бездушная чтоб проходить мимо?

А детей... блин, что за вопросы. А тебя что родители не учили как вести себя в обществе? Одно дело помочь бабушке дорогу перейти, а другое когда дяденьки предлагают сесть в машину и показать дорогу к библиотеке!

... и причём тут милосердие. Помочь человеку если ему стало в дороге плохо это для тебя милосердие?
    Пророк

Вуду,ти мене,мабуть,не правильно зрозумів.Я не про бабусь.Я про те,що трапляється -людина впала,бо серцевий напад,а люди проходять мимо,бо думають ,що п"яний лежить.Як відрізнити? Якщо явних ознак немає? В тебе не було подібних випадків?
    І що ти своїй дитині порадив би робити,коли б вона побачила,що якийсь чоловік ,нормально одягнений,лежить на землі?
    модератор

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    що ти своїй дитині порадив би робити,коли б вона побачила,що якийсь чоловік ,нормально одягнений,лежить на землі?
    Позвать взрослых, вызвать скорую... вариант?
    Пророк

вызывал скорую, звал ППCников разобраться и помочь человеку если надо
    Пророк

А я ,наприклад, кілька разів бачила таку ситуацію,що людина лежить десь біля лавки,а всі проходять мимо.Ніхто нікого не викликає.Бо може дійсно п"яний...Позирають і йдуть собі.
    змія болотяна ОЧКОва

а от я після кількох разів-намагань (до допомоги не дійшло) спитатись, чи мо погано стало, ну там свяке таке. Чи мо допомога потрібна покинула це діло. бо нарвалась на такі матюччя, шо аж вушка позвертались. і шось вже не хоцца допомагать. Хоча, якшо будуть явні ознаки того, шо людина хвора, або погано стало, то швидку звичайно викличу.
    Філософф

На ялинці надворі в центрі мала ридала-загубилась. ну я їй кажу: стій, де стоїш(ну зрушу її кудись-батьки може поруч ще і не знатимуть, де шукати), а я піду до звукорежиссера, попрошу, щоб об1яву зробили. Підходжу до звукорежиссера-за мною несеться якась тіточка, за руку тримає ту малу. Каже:"Ви її мама?" Ні, кажу, пояснила, що підійшла про неї зробити об1яву (а тітонька теж не мати малої, така ж як я перехожа) Вона мені так зло: "Не треба вашої допомоги, сами розберемось" І потягла її до місця режиссера. Питання: що не так я зробила і чого на мене накричали, я ж намагалась допомогти і робила це, як на мене, правильно? Батьки, звичайно, знайшлись.
    Пророк

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    "Не треба вашої допомоги, сами розберемось"
    Хотіла,мабуть,тітонька собі всю славу присвоїти,а може і на винагороду надіялась
    Цікаво,чи хтось із форумчан рятував кого-небудь ,наприклад з-під льоду,чи з пожежі...
    Пророк

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    На ялинці надворі в центрі мала ридала-загубилась. ну я їй кажу: стій, де стоїш(ну зрушу її кудись-батьки може поруч ще і не знатимуть, де шукати), а я піду до звукорежиссера, попрошу, щоб об1яву зробили. Підходжу до звукорежиссера-за мною несеться якась тіточка, за руку тримає ту малу. Каже:"Ви її мама?" Ні, кажу, пояснила, що підійшла про неї зробити об1яву (а тітонька теж не мати малої, така ж як я перехожа) Вона мені так зло: "Не треба вашої допомоги, сами розберемось" І потягла її до місця режиссера. Питання: що не так я зробила і чого на мене накричали, я ж намагалась допомогти і робила це, як на мене, правильно? Батьки, звичайно, знайшлись.

Ты все верно сделала,просто есть такие люди которые считают что они умней всех.Но в той ситуации ты все сделала верно,единственно что нужно было это оставить возле ребенка кого ты из взрослых приличного вида,потому что думаю ребенку было очень страшно.....
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы