Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей37Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 9 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 84.
    MisanThrope
    Green

Як бути?

Стомився від самотності,а в стосунках розчарувався,не вірю дівочим словам,а іноді від самотності стає просто СТРАШНО!

ри?

Re: Як бути?

Ответ Сообщение от Prymara Посмотреть сообщение
    Стомився від самотності,а в стосунках розчарувався,не вірю дівочим словам,а іноді від самотності стає просто СТРАШНО!
    Не варто через невдалі стосунки відразу так рубати - розчарувався, те, се.... Майже всі проходять через купу невдач і розчарувань, але якшо постійно не вірити і вишукувати різні причини, це може стати тим рушієм, який і руйнує всі почуття між людьми. А самотності нема чого боятися - вона постійний супутник людини, завжди. Навіть коли ти з кимось, ти насправді сам-один. До цього звикаєш...згодом....
    Инвалид умственного труда

Будь собой. Эмоци отрицательные надо выкидывать в зародыше. Только положительные. и все будет хорошо.
    MisanThrope

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Не варто через невдалі стосунки відразу так рубати - розчарувався, те, се.... Майже всі проходять через купу невдач і розчарувань, але якшо постійно не вірити і вишукувати різні причини, це може стати тим рушієм, який і руйнує всі почуття між людьми. А самотності нема чого боятися - вона постійний супутник людини, завжди. Навіть коли ти з кимось, ти насправді сам-один. До цього звикаєш...згодом....
    я хочу кохати і бути коханим,невже це надто багато?

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Будь собой. Эмоци отрицательные надо выкидывать в зародыше. Только положительные. и все будет хорошо.
    Нажаль покищо все лиш навпаки
    ри?

я хочу кохати і бути коханим,невже це надто багато?
    Ні, це нормально...притаманно майже всім людям. Але якшо налаштовуватись від початку на неправду і ще якусь негативну емоцію, то нічого гарного з цього не вийде взагалі....
    Маленька порада: коли починаєш нові стосунки, починай їх так, ніби це у тебе вперше...
    Новачок

Не один ты такой, я давно борюсь с одиночеством, хочеться быть с кем-то рядом, но почему-то мало таких людей, которые хотят чего-то серьездного и красивого) просто девушки ломают эту веру в парнях, парни в девушках, кто-то устает от этого всего и решает просто наслаждаться жизнью, а кто-то сидит и надееться на то, что еще будет тот человек, который тебе нужен, рядом!

Да ме мало таких людей Все просто сидят по домам и вот так и думают Счастье и радость они не обязаны приходить, тем более не стоит их ждать как выграша в лоторею
    Надо хотеть быть счастиливым, и что то делать для этого. И все будет.
    MisanThrope

А ти надієшся чи насолоджуєшся?

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Да ме мало таких людей Все просто сидят по домам и вот так и думают Счастье и радость они не обязаны приходить, тем более не стоит их ждать как выграша в лоторею
    Надо хотеть быть счастиливым, и что то делать для этого. И все будет.
    я не сиджу вдома,от тільки...

Я наслаждаюсь. я за прошлый год полностью перевернул свою жизнь.
    Счастлив вот
    Ну а по пооду сидения дома...
    Можно каждый день в клубы да в библитеки ходить годами... А можно прочто выйти в киоск за хлебом
    Філософф

Не шукай, просто живи, не концентруйся на цьому-відволічись будь чим, займайся хобі. Коли ти на цьому концентруєшся, то в тебе опущені плечі, в очах хронічний голод, пошук. Це відлякує людей, крім того, сам ти сприймаєш кожні стосунки занадто серйозно, налаштовуєшся на невдачу.
    Всі мої історії траплялись спонтанно, коли найменше чекаєш, а ще, найбільше кавалерів у мене з1являлось тоді, коли я була закохана-щасливий блиск в очах притягує.
    Тому, найкраща порада-жити. Похнюпитись можна тоді, коли ніхто не бачить, але життя треба проводити з посмішкою на обличчі, навіть, якщо вона тобі дорого коштує. А ще, не треба ставитись до стосунків серйозно. Якщо доля, вони самі якось починають складатися, хочеш ти чи ні. А якщо не виходить, то нічого кусати лікті, доводити одне одного "серйозними розмовами" або себе самонавіюванням,різати вени й плакати в подушку, всеодно не вийде й не треба.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 9 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя