Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей37Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 9
Показано с 71 по 80 из 84.
    MisanThrope

Re: Як бути?

Свята навіюють тугу

наташа
    Гість

согласна особенно день рождения
    модератор

Ответ Сообщение от наташа Посмотреть сообщение
    согласна особенно день рождения
    Почему?
    наташа
    Гість

потому что день рождения добавляет годы
    Инвалид умственного труда

"А еще одна проблема в том что вчера мы все взрослели, а сегодня вдруг стали стареть." (с)
    наташа
    Гість

а тебе сколько лет что стареешь
    Инвалид умственного труда

по паспорту или так?

А вообщето это песня, если мне мой склероз не изменяет "Крематория"
    Новачок

Самотність... дуже неоднозначне поняття.

ЩО ЦЕ? Людина така істота, що вже з самого початку свого існування вона єдина й неповторна, а коли так, то звісно самотня...

Самотній чоловік (жінка) - людина у якої немає дружини (чоловіка).
    Самотня пара - подружжя у якого немає дітей.

Ну так?

А не задумувалися, що це виключно суспільні стереотипи, хто читав Гарсію Маркеса, то погодиться зі мною, що по суті людина залишається самотньою навіть тоді, коли біля неї велика купа людей...

Читав про сильних особистостей у даній темі й задумався... а навіщо "сильній особистості" ще хтось?

Якщо логічно розвивати ланцюжок
    Самотній-немає поряд "другої половинки"-"нещасне" кохання... ЯК БУТИ?
    То я запитаюся:а чи не краще бути самотнім, аніж повсякденно мучати себе й своє "кохання", адже щастя воно або в тобі є, або його немає...? непотрібно щукати його у іншій людині.

Автору теми проста порада ЖИВИ й радуйся що можеш бачити світ навкруги себе, можеш відчувати краплинки дошу, можеш ніжится під сонечком, можеш реалізовувати себе як особистість... ТИ можеш усе!!! Бо ти вже у цьому світі
    наташа
    Гість

по паспорту
    Ket
    Гуру

Ответ Сообщение от Prymara Посмотреть сообщение
    Стомився від самотності,а в стосунках розчарувався,не вірю дівочим словам,а іноді від самотності стає просто СТРАШНО!
    Ты просто пойми, что ты не один. Я вот тоже одна с ребенком после большой и чистой любви. И мне не страшно. Каждый человек должен научиться быть сильным. Если ты один, значит тебе это необходимо в данный момент. Ты должен что-то понять. И конечно - главное это любовь к себе. Веть такой замечательный, умный, красивый, привлекательный человек как я, обязательно найдет свою вторую половинку. И вопрос. Наверное лучше быть самому, чем с кем попало? И еще бывает, что человек тебе ну никак не нравится,а другого сейчас нет.Ты умом понимаешь, что он хороший, что он тебе нужен, но не о чем с ним говорить.

Ответ Сообщение от Мягкохлеб Посмотреть сообщение
    Гарсію Маркеса, то погодиться зі мною, що по суті людина залишається самотньою навіть тоді, коли біля неї велика купа людей...
    Просто любовь дает удивительное чувство единения и умиротворения. Конечно это иллюзия
+ Ответить в теме
Страница 8 из 9