Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей37Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 9
Показано с 11 по 20 из 84.
    Атеїст
    Гість

Re: Як бути?

Prymara, по-моєму, ти говориш дві протилежні речі:
    Стомився від самотності... іноді від самотності стає просто СТРАШНО!
    і
    а в стосунках розчарувався,не вірю дівочим словам
    НМСД, це несумісне. Не віриш дівчатам - будь ласкавий терпіти самотність як цілком закономірне й невідворотне явище. Не хочеш бути самотнім - шукай когось, тільки май на увазі: людям не властиво виявлятися кращими, ніж ми їх уявляємо. © Або, як казав Ларошфуко: "Своїм недовір'ям ми виправдовуємо чужий обман." Тобто до чого я веду. Як це не парадоксально виглядає, але з точки зору холодної раціональної логіки краще втріскатись по вуха і вивернути всю свою душу, ніж зондувати і перепровіряти кожен клаптик партнера, самому сидячи в черепашці. У першому випадку тобі 10 раз наплюють у душу, але є шанс, що за 11-им разом твою душу побачить достойна людина. У другому випадку своїм недовір'ям ти повідштовхуєш усіх, крім тих, хто вважає брехню й підозру нормальним повсякденним явищем. От і вибирай, кого ти хочеш бачити поруч.
    Ответ Сообщение от Руда
    найбільше кавалерів у мене з1являлось тоді, коли я була закохана-щасливий блиск в очах притягує
    Нуууу... може, ти схильна до полігамії, тоді це все добре, але за звичайних умов у людини на твоєму місці всі ці кавалери не викликали б нічого, крім запитання "де ж ви були раніше?!" Якщо тобі подобається солити хлопців і в банкИ закручувати - то інша справа, тоді є сенс збирати їх, як гриби. Та, як правило, закоханому потрібна лише одна-єдина людина.

ри?

Ответ Сообщение от Атеїст Посмотреть сообщение
    Prymara
    Нуууу... може, ти схильна до полігамії, тоді це все добре, але за звичайних умов у людини на твоєму місці всі ці кавалери не викликали б нічого, крім запитання "де ж ви були раніше?!" Якщо тобі подобається солити хлопців і в банкИ закручувати - то інша справа, тоді є сенс збирати їх, як гриби. Та, як правило, закоханому потрібна лише одна-єдина людина.
    Шановний, Ви просто мабуть трохи не зрозуміли. Руда все правильно сказала: найбільше залицяльників саме тоді, коли поруч хтось вже є. Через той самий блиск в очах і позитив у крові )) І тоді дійсно задумуєшся: "А де ж ви були раніше?!". Я теж таке помічала вже неодноразово.
    Але якшо вони, залицяльники, є, це ж не означає, шо ми їх "солимо"!!
    Атеїст
    Гість

1) хто кого неправильно зрозумів - то ще питання, бо я сказаного Рудою не заперечував
    2) а не можна якось так, щоб не на "Ви"? Бо я часом не бачу різниці між "Ви" й ПНХ.
    ри?

1) хто кого неправильно зрозумів - то ще питання, бо я сказаного Рудою не заперечував
    2) а не можна якось так, щоб не на "Ви"? Бо я часом не бачу різниці між "Ви" й ПНХ.
    1) Я б зрозуміла ото так, як прокоментувала. Бо допис так поставлений. Хоча може там треба якось не так вчитуватися.
    2) Воно то звичайно можна, але на "ти" я звертаюся до тих людей, які мені більше ніж нікнейм з форуму. "Ви" - звичайний вияв поваги до людини. У всіх розвинених країнах так, до речі ))
    Філософф

Prymara, по-моєму, ти говориш дві протилежні речі:

і

НМСД, це несумісне. Не віриш дівчатам - будь ласкавий терпіти самотність як цілком закономірне й невідворотне явище. Не хочеш бути самотнім - шукай когось, тільки май на увазі: людям не властиво виявлятися кращими, ніж ми їх уявляємо. © Або, як казав Ларошфуко: "Своїм недовір'ям ми виправдовуємо чужий обман." Тобто до чого я веду. Як це не парадоксально виглядає, але з точки зору холодної раціональної логіки краще втріскатись по вуха і вивернути всю свою душу, ніж зондувати і перепровіряти кожен клаптик партнера, самому сидячи в черепашці. У першому випадку тобі 10 раз наплюють у душу, але є шанс, що за 11-им разом твою душу побачить достойна людина. У другому випадку своїм недовір'ям ти повідштовхуєш усіх, крім тих, хто вважає брехню й підозру нормальним повсякденним явищем. От і вибирай, кого ти хочеш бачити поруч.

Ги, грибочки я люблю, а от чоловіків не складірую. Зрозуміли мене таки неправильно, тому що я говорила не про багато коханців, а про багато кавалерів. А різниця між цими поняттями значна.
    Як слушно пояснила пані Лайт, кількість залицяльників зростає,коли у тебе є щасливі взаємні стосунки, бо ти не ходиш, а літаєш і маєш впевнений у собі та драйвовий вигляд, крім того, несвідомо чоловіки вирішують:якщо в неї хтось є, то вона цікава(пам1ятаєте, часто весь клас закоханий в одну дівчинку), а ще в них прокидається мисливець. От і маєш: коли тобі вже ніхто не потрібен, чоловіки штабелями падають, а коли прагнеш стосунків, всі розбігаються(тут іноді спрацьовує таке: у неї нікого немає, може щось не так? або : вона завжди сама і я не стану заводити стосунків, бо ще вчепиться в мене, як в останню надію( реальні фрази з розповідей моїх друзів). Це статистика. У мене завжди так було: то жодного, то двоє.
    А ще я підмітила цікавий факт, зокрема, у мене так було: чоловічий інтерес прокидається восени. Один і той самий чоловік влітку тебе взагалі не помічає, а восени чомусь його очі відкриваються. Дві версії: або він Вій, або це щось пов1язане з біоритмами.

І на останок уточнення, щоб всі все розуміли правильно: я не прагну заводити романи з багатьма, але коли в тебе є стосунки, на тебе раптом звертають увагу інші чоловіки(які не знають, що ти вже не вільна), але це не означає, що я заводитиму з ними стосунки.
    Атеїст
    Гість

Ответ Сообщение от laithemmer
    на "ти" я звертаюся до тих людей, які мені більше ніж нікнейм з форуму.
    "Не більше ніж нікнейм з форуму" - це якраз блискуча ілюстрація Вашого рівня поваги до мене. :) Дякую за відвертість, приємно мати справу з чесними людьми.
    Ответ Сообщение от laithemmer
    "Ви" - звичайний вияв поваги до людини.
    М-да, а я чомусь наївно вважав, що виявом поваги було б виконати невеличке прохання... Цікаво, якби я почав Вам хамити на кожному кроці, Ваша повага до мене зникла б?
    Ответ Сообщение от Руда
    Зрозуміли мене таки неправильно, тому що я говорила не про багато коханців, а про багато кавалерів. А різниця між цими поняттями значна.
    А я говорив про коханців? Пальцем у те місце, будьте ласкаві! :)
    несвідомо чоловіки вирішують:якщо в неї хтось є, то вона цікава(пам1ятаєте, часто весь клас закоханий в одну дівчинку), а ще в них прокидається мисливець. От і маєш: коли тобі вже ніхто не потрібен, чоловіки штабелями падають, а коли прагнеш стосунків, всі розбігаються(тут іноді спрацьовує таке: у неї нікого немає, може щось не так? або : вона завжди сама і я не стану заводити стосунків, бо ще вчепиться в мене, як в останню надію( реальні фрази з розповідей моїх друзів). Це статистика.
    Це не просто статистика, це статистика поширення безглуздих стереотипів. До речі, якби всі хлопці керувалися ними, то діти народжувалися б лише у пробірках. Всі дівчата від народження були би приречені на довічну самотність, бо для кожної окремої дівчини хтось повинен стати першим - а ніхто б на таке не наважувався, усі хлопці лише чекали б, доки в неї з'явиться хтось інший. Відповідно довічна самотність чекала б і всіх хлопців. Збоку така картина виглядає по-ідіотському, зате вона наочно показує реальний ідіотизм тих, хто керується вищенаведеною "логікою".

Напевне, цікаво збирати таких людей навколо себе... :)
    ри?

"Не більше ніж нікнейм з форуму" - це якраз блискуча ілюстрація Вашого рівня поваги до мене. :) Дякую за відвертість, приємно мати справу з чесними людьми.
    Будь ласка.

М-да, а я чомусь наївно вважав, що виявом поваги було б виконати невеличке прохання... Цікаво, якби я почав Вам хамити на кожному кроці, Ваша повага до мене зникла б?
    Маленьке прохання я можу виконати, але чи хочу..то вже інша справа, чи не так?!
    Стосовно поваги і "хамити" - якщо хочете дізнатися мою думку, створюйте нову тему, бо ми вже відійшли задалеко від початкової. От там і подискутуємо на тему Ви і на тему ПНХ.
    Odo
    -

а не можна якось так, щоб не на "Ви"? Бо я часом не бачу різниці між "Ви" й ПНХ.
    Я завжди до всіх на форумі звертаюсь на "Ви". Винятки складають лише друзі та добрі знайомі. Вперше чую, що це прояв неповаги. Просто шокований, що це може означати "ПНХ", це ж скільки разів я всіх послав?!
    Добрий модер ))

так он воно шо означає те ПНХ, а я голову ламаю ...

Ответ Сообщение от Атеїст
    Це не просто статистика, це статистика поширення безглуздих стереотипів. До речі, якби всі хлопці керувалися ними, то діти народжувалися б лише у пробірках. Всі дівчата від народження були би приречені на довічну самотність, бо для кожної окремої дівчини хтось повинен стати першим - а ніхто б на таке не наважувався, усі хлопці лише чекали б, доки в неї з'явиться хтось інший. Відповідно довічна самотність чекала б і всіх хлопців. Збоку така картина виглядає по-ідіотському, зате вона наочно показує реальний ідіотизм тих, хто керується вищенаведеною "логікою".

Напевне, цікаво збирати таких людей навколо себе... :)
    Звісно ж, не всі хлопці керуються безглуздими стереотипами, але таких дуже багато. Дуже-дуже багато. Це свого роду пошук легкого шляху. Маєш дівчину з особливим блиском у очах і вже не треба його запалювати. Навпаки, з тобою ще й поділяться
    Протилежності притягуються. Чомусь незакохані часто хочуть отримати собі того, хто вже кохає.
    MisanThrope

Prymara, по-моєму, ти говориш дві протилежні речі
    У першому випадку тобі 10 раз наплюють у душу, але є шанс, що за 11-им разом твою душу побачить достойна людина. У другому випадку своїм недовір'ям ти повідштовхуєш усіх, крім тих, хто вважає брехню й підозру нормальним повсякденним явищем. От і вибирай, кого ти хочеш бачити поруч.

Душа не для того щоб в неї плювати.Боляче коли в сердце вганяють ніж,та ще й та людина яка була найближчою,важко після такого відкриватись.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 9