Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей14Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 4
Показано с 31 по 39 из 39.
    Добрий модер ))

Re: Сестро-сестро (не по Забужко)

Звідки взялася цифра 581 якшо говорилося про 510?
    З такою зарплатою оті 71 грн огого яка сума!!!

ЗІ: пооффтопимо ще?

Яка різниця чому людина живе з сім’єю, а не сама? Яка різниця яка в неї заробітня платня? І хто сказав, шо треба якось вирішувати питання з конфліктами?
    Якшо хтось дає поради, коли, може, вони і не потрібні, а інша емоційно відповідає, бо, може, наступили на болючу мозоль, то не думаю, шо варто загострювати увагу на коректності

Тепер повернемося до братів і сестер
    Всі тут переважно жаліються на молодших ... Як думаєте, це також якась закономірність, шо молодші - гірші? Чи так співпало просто в наших форумців?

.

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Яка різниця чому людина живе з сім’єю, а не сама? Яка різниця яка в неї заробітня платня? І хто сказав, шо треба якось вирішувати питання з конфліктами?
    Это, Uksus, причинно-следственная связь )))
    ри?

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    laithemmer, прочитав Ваше повідомлення, яке Ви написали Gonosuke - грубо і необґрунтовано. Людина виразила своє ставлення, розповіла про свій досвід. Я не бачу нічого такого, щоб могло викликати таку реакцію. І взагалі, чому відразу сприймати все в багнети, ми ж не хлопчики в шкіряних кєпочках зі сімочками...
    А чому б і не сприймати так? У кожного бувають "миті", а бувають і "не миті". Тому я сама для себе обираю правила поведінки і тон у даний конкретний час - дуже дякую, що піклуєтеся про "яскравість" моїх виразів до інших форумчан.

2 Uksus

Не знаю, як у кого, але у всіх моїх знайомих менші дітки - залюблені і залєліяні (чи якось так ), а старші - ну трохи не раби. Далеко не тре ходити, так у родині мого татка - він старший, тому він повинен, а молодший не повинен ніколи... Мо’ так воно і має бути? Тоді чого ж так образливо іноді?
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Не знаю, як у кого, але у всіх моїх знайомих менші дітки - залюблені і залєліяні (чи якось так ), а старші - ну трохи не раби. Далеко не тре ходити, так у родині мого татка - він старший, тому він повинен, а молодший не повинен ніколи... Мо’ так воно і має бути? Тоді чого ж так образливо іноді?
    Так не повинно бути і так не завжди є.
    Я наймолодша в сім’ї, і сказати, шо мене леліяли і плекали більше ніж інших я аж ніяк не можу, це просто буде неправдою.
    Простенькі приклади, коли брат з сестрою б’ються і сестра менша. Хлопчики більш агресивні, сильніші, зазвичай саме хлопчик починає битву і отримує копняків дівчинка. Дівчатка слабкі, емоційні, результат - сестра плаче. І тут вступають дорослі. Є два варіанти: насварити хлопчика, шоб не бив сестру або насварити обох, шоб дружили. Але у випадку з моїм братом все було по-іншому. Кричали на мене, шо плачу !!! нікого не цікавило, чому я плачу, куди мене вдарили, хто почав, хто задирака і тд. Дорослим хотілося, шоб в їхньому домі просто не плакали. Звичайно, траплялися нотації брату, шо бити дівчаток не можна, але хто ж їх слухав?
    Щодо побуту, то відповідь завжди була одна "ти ж дівчинка, майбутня господиня", тому мити посуд, чистити картоплю, не кажучи вже про принеси-подай, мала я.
    Може, так виховували в мені терпимість? Але шо таке ставлення батьків дало брату? Він звик наказувати і перекладати хатню роботу на плечі жінки.
    Філософф

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Боюсь, что уже позно. Я через это все прошел 10 лет назад. Но это все лишнее, я думаю переход на личности не обязателен. Примеров, когда девушки и парни после окончания школы живут отдельно от родителей, работая, обучаясь за свои средства много, я думаю, что такие найдутся даже среди Ваших знакомых, а не только моих.
    Для нас всех полезнее обсуждать проблему вцелом, без перехода на конкретных людей.
    Я Вам дал не самый плохой совет, возможно это единственный вариант решения вопроса. Найдете другой, замечательно, буду рад за Вас.
    Ну звичайно, Попелюшка форева. Так просто дівчині у нашому житті чесно заробити на харчі, одяг, знімання квартири та ще й повністю оплатити своє навчання на 5 курсах, яке коштує штук 6 на рік. Це самій просто нереально витягти, якщо вже і всією сім2єю напряжно.Це ж скільки вона, молодий спеціаліст без вишки і майже без досвіду роботи, повинна заробляти? І де? Меблі тягати? Або поповнення рахунків? І чого вона повинна поступатися тому малому, який навіть палець об палець не хоче вдарити?Тікати зі свого дому? Це він повинен почати крутитись, оскільки це йому тільки на користь піде. Педагогічний момент. Або продовжити його царювання.
    До речі, з появою дівчини проблеми тільки збільшаться, бо який сам, таку і взяв. Тепер іх двоє буде сидіти на голові, залишати брудні чашки, ліфчики, волосся на щітці тощо, намагатиметься тебе випхати з хати при найменшій нагоді і з2являтиметься похапцем одягненими перед твої ясні очі, коли ти приходиш додому. Я вже мовчу про збільшення видатків, тому що брату "треба кудись дівчину повести" Маю великі сумніви, що він сам зароблятиме. Мені сподобались педагогічні поради Фрагова. Не прибирай за ним-коли ця клоака почне його поглинати, він у цілях самозбереження її прибере.
    Молодших більше балують як правило, оскільки звикають, що вони менші, слабші і т.д.
    .

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Ну звичайно, Попелюшка форева. Так просто дівчині у нашому житті чесно заробити на харчі, одяг, знімання квартири та ще й повністю оплатити своє навчання на 5 курсах, яке коштує штук 6 на рік. Це самій просто нереально витягти, якщо вже і всією сім2єю напряжно.Це ж скільки вона, молодий спеціаліст без вишки і майже без досвіду роботи, повинна заробляти? І де? Меблі тягати? Або поповнення рахунків? І чого вона повинна поступатися тому малому, який навіть палець об палець не хоче вдарити?Тікати зі свого дому? Це він повинен почати крутитись, оскільки це йому тільки на користь піде. Педагогічний момент. Або продовжити його царювання.
    Я Вам навскидку могу предложить вариантов 10 работы для девушки в Полтаве, я имею в виду доп. зароботка, которого хватит на квартиру, тем более комнату без доп. обучения.

Можно пойти другим путем, выучить что-то, приобрести специальность и зарабатывать деньги. Год потратите, потом будете оттачивать свое мастерство и пожинать плоды. Выучить - я имею в виду не "учебу" в ВУЗе, которая сводится к банальной борьбе за зачеты и знаний практически не приносит. Я имею в виду 4-5 часов в день изучения какой-либо технологии или науки. Тоже могу на вскидку предложить несколько технологий, которые очень востребованы.

Автор еще бы себя сравнила с бомжами на вокзале. В рамках своей семьи она конечно выглядит хорошо, ей приятно ощущать себя лучшей на фоне родственников, но стоит ли ровняться на слабых? Я думаю в ее окружении найдуться более сильные, трудолюбивые, упорные и умные люди, чем ее брат. Вот с ними и нужно себя сравнивать, их догонять.

Это все мое ИМХО у каждого свой путь.
    ри?

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    До речі, з появою дівчини проблеми тільки збільшаться, бо який сам, таку і взяв. Тепер іх двоє буде сидіти на голові, залишати брудні чашки, ліфчики, волосся на щітці тощо, намагатиметься тебе випхати з хати при найменшій нагоді і з2являтиметься похапцем одягненими перед твої ясні очі, коли ти приходиш додому. Я вже мовчу про збільшення видатків, тому що брату "треба кудись дівчину повести" Маю великі сумніви, що він сам зароблятиме. Мені сподобались педагогічні поради Фрагова. Не прибирай за ним-коли ця клоака почне його поглинати, він у цілях самозбереження її прибере.
    Молодших більше балують як правило, оскільки звикають, що вони менші, слабші і т.д.
    Я не можу не прибирати - мої мізки і нерви цього не витримають!! Я тримаюся щонайбільше днів 5 - і все...далі все як завжди!! Ну не можу я себе змусити жити у "клоаці" :(

Автор еще бы себя сравнила с бомжами на вокзале. В рамках своей семьи она конечно выглядит хорошо, ей приятно ощущать себя лучшей на фоне родственников, но стоит ли ровняться на слабых? Я думаю в ее окружении найдуться более сильные, трудолюбивые, упорные и умные люди, чем ее брат. Вот с ними и нужно себя сравнивать, их догонять.
    До чого тут бомжі? І там йшлося про те, що я вся така-розтака?? І хто слабий? Хлопець, якому 19 і він весь день проводить біля комп’ютера?
    Про моє трудолюбство не вам казати, шановний! Бо все, чого я досягла, досягла сама. І мені є на кого рівнятися - і я рівняюся. Справа не в мені, якшо ви цього не помітили з моїх дописів. Справа у тому, шо зробити, аби брат зрозумів - життя набагато складніша штука, ніж те шо він бачить у екраніі! Справа у тому, як йому донести то все. Як йому донести, а не мені, бо я через те пройшла!
    .

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Як йому донести, а не мені
    А никак. Судя по Вашим словам он полный деградант, ничего Вы до него не донесете.

Пригласите его в эту ветку, посмотрим, что он скажет, может у него есть своя правда? Может он никакой и не деградант и у него есть причины так себя вести?

Брата в студию! )) (если не боитесь конечно )
    ри?

А никак. Судя по Вашим словам он полный деградант, ничего Вы до него не донесете.

Пригласите его в эту ветку, посмотрим, что он скажет, может у него есть своя правда? Может он никакой и не деградант и у него есть причины так себя вести?

Брата в студию! )) (если не боитесь конечно )
    Чого б це мені боятися? Я йому й так ледь не щоденно кажу, що він деградує і нічого окрім компа не бачить. А приводити його сюди немає сенсу. По-перше, він не любить нормальних речей, в тому сенсі, що він не зрозуміє більшості з написаного будь-ким. Він має свою мову і свій стиль, тому буде пихати його і сюди, а я краще удавлюся, ніж побачу ще що-небудь схоже на дописи у темі "Пік-ап". До того ж я знаю навіть, шо він вам всім скаже, коли йому почати промивать мізки. Шось накшталт: Ти казьол, пашолнах, какова ти ка мнє прістал і шо це за грьобаний форум...
    Шоб так не позоритись самій, я краще від цього утримаюся. До того ж він дуже лінивий до читання, і не подужає читати того всього, шо було тут пописано.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 4

Теги для этой темы