Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей14Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 39.
    Odo
    -

Re: Сестро-сестро (не по Забужко)

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Дякую повсякчас Бозі за те, шо Ви є, пане Odo. От як тільки я спікнуся на якомусь незнайомому мені слові, Ви тут як тут - і всьо поясните, і ссилку дасте...Ну просто рятуєте мене і мою роботу, бо поки б я лазила і шукала, шо воно таке, робота би стояла!А потім застопорилась би з отими аптекарсько-лікарськими етикетками....Уффф Здоровлячка Вам...
    Навзаєм! Ви теж мені дуже допомагаєте, див. тут.

.

купи причин....
    Вот по этому и "волоче".

Из экстравагантных, но жизненных способов: Бросил брат носки на пол - на помойку носки, чашку за собой не помыл - рабила чашку. Жестоковато, но работает - проверено! Любви между Вами не добавит, но с порядком все будет ок.

Лично я поступаю так, если мне человек чем-то не приятен, я ограничиваю свое с ним общение, возможно даже до "0"...

Мам, пап, братьев и сестер нужно любить на расстоянии, всегда будете желанным гостем, родители будут обижаться, что редко заходите и т.п. Я предпочитаю жить отдельно, отношения с сестрой и родителями отличные. Между нашими чувствами не стоят нестиранные носки, не помытая посуда, не савренный суп и пр. Только чувства которые не "убивает" быт.

2 Odo, вот видите, даже Вы поняли что такое сигнатура

П.С. Перечитал ))) Оборот: "не стоят нестиранные носки" зачетно получился )))
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    2 Odo, вот видите, даже Вы поняли что такое сигнатура
    Шкода, але — ні, чи то пак, сорьки, бат не проандестендив йо вері б’ютіфул спітч ні разу. Не той вєри, мабуть
    ри?

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Навзаєм! Ви теж мені дуже допомагаєте, див. тут.
    Гиг....

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Вот по этому и "волоче".

Из экстравагантных, но жизненных способов: Бросил брат носки на пол - на помойку носки, чашку за собой не помыл - рабила чашку. Жестоковато, но работает - проверено! Любви между Вами не добавит, но с порядком все будет ок.

Лично я поступаю так, если мне человек чем-то не приятен, я ограничиваю свое с ним общение, возможно даже до "0"...

Мам, пап, братьев и сестер нужно любить на расстоянии, всегда будете желанным гостем, родители будут обижаться, что редко заходите и т.п. Я предпочитаю жить отдельно, отношения с сестрой и родителями отличные. Между нашими чувствами не стоят нестиранные носки, не помытая посуда, не савренный суп и пр. Только чувства которые не "убивает" быт.
    Ну тоді спробуй знімати квартиру, вчитися, і ще жити якось на мінімальну разобітну плату - 510 грн....Упірьод, паря!!!
    Я подивлюся, чи залишиться твоя думка такою ж правильною!
    .

Ну тоді спробуй знімати квартиру, вчитися, і ще жити якось на мінімальну разобітну плату - 510 грн....Упірьод, паря!!!
    Я подивлюся, чи залишиться твоя думка такою ж правильною!
    Боюсь, что уже позно. Я через это все прошел 10 лет назад. Но это все лишнее, я думаю переход на личности не обязателен. Примеров, когда девушки и парни после окончания школы живут отдельно от родителей, работая, обучаясь за свои средства много, я думаю, что такие найдутся даже среди Ваших знакомых, а не только моих.
    Для нас всех полезнее обсуждать проблему вцелом, без перехода на конкретных людей.
    Я Вам дал не самый плохой совет, возможно это единственный вариант решения вопроса. Найдете другой, замечательно, буду рад за Вас.
    ри?

Дійсно, не будемо. Те, що хтось і якось - мене мало цікавить, бо у кожного по-різному складається життя і по-різному сприяють обставини. До того ж, мої батьки не погодяться з тим, щоби я жила окремо - ще один скандал на мої без того розхитані нерви.

Ми взагалі-то про братів і сестер. Я оце думаю, якщо у брата з’явиться подружка - може він тоді перестане вести себе як свиня у хліву?! Може не буде таким упертим і лінивим?! ГА?
    Добрий модер ))

Мій брат не витримав тяжкої долі співжиття з сестрою, тобто мною, і з’їхав до дівчини
    Тепер спокійніше і нормальніші стосунки
    Так шо дієві обидві поради в одному: і дівчина і окреме проживання
    part of me

laithemmer, прочитав Ваше повідомлення, яке Ви написали Gonosuke - грубо і необґрунтовано. Людина виразила своє ставлення, розповіла про свій досвід. Я не бачу нічого такого, щоб могло викликати таку реакцію. І взагалі, чому відразу сприймати все в багнети, ми ж не хлопчики в шкіряних кєпочках зі сімочками...

З приводу 581 грн. не можу бути 100% певним, можливо мені просто щастило, але колись з моїм другом у мене не вистачало грошей купити хліба, заробляв я 250 грн, друг в той час взагалі з роботи пішов. Але вихід знайшли, знайшли роботу. Як казала одна розумна людина: "Той хто хоче - шукає можливості, той хто не хоче - шукає виправдання."
    Odo
    -

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    З приводу 581 грн. не можу бути 100% певним, можливо мені просто щастило, але колись з моїм другом у мене не вистачало грошей купити хліба, заробляв я 250 грн, друг в той час взагалі з роботи пішов. Але вихід знайшли, знайшли роботу. Як казала одна розумна людина: "Той хто хоче - шукає можливості, той хто не хоче - шукає виправдання."
    Згоден, що кожен, теоретично може збільшити свою зарплатню, коли докладе певних зусиль, але не кожен готовий до практичної частини реалізації цього плану, бо треба багато що змінити у собі, у щоденному розкладі своїх справ, у розподілі свого часу, можливо цілком змінити коло спілкування та звички, вже не кажучи про коло службових обов’язків. І тут виявляється, що людині набагато дешевше по нервам та енергетичним витратам залишитися з тією зарплатнею, що у неї є нині. Тут кожен мусить реально оцінити всі мінуси та плюси такої зміни свого життя і вирішити чого буде більше. Мені доводилось чути про випадки, коли людина підіймалась на бажаний соціяльний щабель і постоявши на ньому, роздивившись що там і до чого, з полегшенням поверталась назад.
    part of me

З зарплатнею в 581 грн. в дауншифтери (http://www.downshifting.ru/about, і ще) ранувато подаватися.

І ще виникає питання, в чому тоді винні люди, які таки наважилися міняти і робити? Чи справжнє щастя настане тільки тоді, коли, як казав Шаріков, все поділять?

І ще, тут модератори натякають, що тема потроху перетворюється в оффтопік. Тож або давайте створювати нову тему або закінчуємо оффтоп.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4

Теги для этой темы