Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
Закрытая тема
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 28.
    ри?
    Exclaim

Для нас, форумчан, шоби відпочити

Проаналізувавши людський потяг висловлювати свої думки про ближнього свого (у даному випадку про вищестоячого дописувача), вирішила створити тему, у якій з вислову Aneisha ми будемо какати одне на одного...
    Тема створена не без допомоги шановного пана Rustа

От як тільки забажаєте повідомити своє ставлення про якусь людину стосовно якоїсь репліки, отак зразу і пишіть!!

P.S. Шановний Адмін, не затирайте будь ласка тему - подивимося, чи хтось насмілиться тут висловити свої "фе".
    Шановні дописувачі, лише одне прошу, не матюкайтеся!

Ну шо, то я почну?

Добрий модер ))

Re: ДЛЯ НАС, ФОРУМЧАН, ШОБИ ВІДПОЧИТИ

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Ну шо, то я почну?
    Починай!!!
    ри?

Не терплю останнім часом пана Дефа!
    Ви простіть мені, вельмишановний, але Ваші дурнуваті вислови у одній з тем стосовно яєць мого татка дуже зачепили мою дитячу душу.
    Тож я оце Вам і кажу - ненавиджу коли чіпають мою родину. Тож слідкуйте за своїм хазяйством, і не пніться вище нього!!!!

Пробачте ще раз, але Ви мене дратуєте іноді до ломоти в моїх маленьких іклах!
    змія болотяна ОЧКОва

Упірьод!!!!!!!!!!
    А матюкаться не будем. тема ж не у звалищі

Я буду next. мона?
    Я взагалі то дуже миролюбива тварючка, але терпіть ненавиджу соплів. через те не дуж нормально реагую на пана Гостя. Я дратуюсь, коли починають коперсатися у брудній білизні, ніколи її не бачивши. Коментуйте, те шо написано, а все інше - не колише (віршами заговорили:)) от і всьо. Пока...
    ри?

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Починай!!!
    Почала

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Упірьод!!!!!!!!!!
    А матюкаться не будем. тема ж не у звалищі
    То добре, треба культурно свої емоції виражать
    Инвалид умственного труда

Я так понял организовали нечто подобное лавочки у подъезда, заполнененые бабушками?
    змія болотяна ОЧКОва

ну если хочеться мона и так. Но основной мыслью было не засирать темы, где обсуждается та или иная тема. тут плиз высказываем кому-либо свое недовольство и отпускает. Ведь очень мнго тем превращается из действительно интреесных в драку на словах типа "сам дурак". Вот и поступило предложение этих "сам дурак" селить отдельно. пюс к тому, уже кто-то создавал темы про кого-то там. Не проще ли отойти (образно) в уголок и сказать то что хоца.
    ри?

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Я так понял организовали нечто подобное лавочки у подъезда, заполнененые бабушками?
    Де баби? Я шось їх не бачу....Тут одні БАГІНІ....аж три штуки вже одписалось...
    Odo
    -

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Особисто я образилася за Одо - не знаю, як там він.
    Дяки, я цілком у нормі. Це не варте ні чиїх нервів, ні Ваших ні моїх. Колись давно я прочитав відповідь однієї розумної людини на запитання: як він ставиться до своїх ворогів? Він відповів: "Я взяв собі за правило не витрачати на роздуми про них ні хвилини". Мені сподобалось, і я теж намагаюсь так чинити, не завше виходить добре, але я працюю над цим питанням. Але коли Ви вже зачепили таку тему, то мушу відповісти докладніше, для цього спочатку дещиця психології, у ній (у психології) є таке цікаве поняття, як проєкція — це механізм психологічного захисту індивида, що полягає у несвідомому наділенні иншого індивида власними рисами і властивостями. Коли по-простому, то якщо людина, лає когось та навішує на опонентів певні ярлики, засуджує їх за щось, то насправді це означає, що всі ці речі та властивости, котрими вона так щедро розкидається на инших, насправді притаманні саме їй самій. Відтак, коли уважно і з цікавістю вчитуватись у ті "словеса", котрими Вас поливають, можна багато що дізнатись про Вашого опонента, отже уважно слухаємо і робимо висновки. Наприклад:
    Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Одо я понял кого вы мне напоминаете по стилю общения. Замполита моего. Много говрит, похабит чужие мысли, хорошо осведомлен во многих вопросах и пытается любой ценой везде протянуть политику партии.
    Отже про що саме розповідає нам цей допис пана rust'а? Про те, що підсвідомо він вважає себе подібним до свого замполіта, котрий... ну далі по тексту. Так що обережніше з лайкою, Ви надто багато глибинно-підсвідомого про себе розповідаєте своїм опонентам. Що ж до самих звинувачень-порівнянь, то на жодне з моїх уточнюючих запитань пан rust не спромігся відповісти, отже тим самим визнав їх (звинувачень) повну і цілковиту безпідставність. А читачі нехай вже самі роблять відповідні висновки.
    ри?

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Дяки, я цілком у нормі. Це не варте ні чиїх нервів, ні Ваших ні моїх.
    То моя справа - нервувати чи ні.... Просто людина полила брудом ні за шо - а я такого не люблю.
    Особисто мені відразу хочецця розмазати по стінці за таке!
Закрытая тема
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя