Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей154Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 34
Показано с 81 по 90 из 340.
    Філософф

Re: Цивільний шлюб

Життя то така складна штука. І на жаль, не все в ній справедливе. Жінка по своїй природі захисниця очагу, що б там не казали, але переважно жінка хоче шлюб, а чоловік ні. Бо чоловік природньо до 30-40 років не відчуває потягу до створення сім'ї, а жінки в 20-30 років вже цей потяг дуже таки відчувають. А що ж робити жінці, яка кохає однолітка, якому може тільки через 10 років може захотітись шлюбу? А якщо в неї ще й материнський інстинкт каже що вже пора? Я розумію, що для багатьох тут це порожні звуки, але для більшості інстинкти перемагають.
    До цього, в 20-25 років люди можуть вжитись, поступатися і ставитись поблажливо(сотий раз прибирати чашку з-під кави від монітору ), а в 30-35 такого вже не буде .
    ІМНО. А що до зиску, в разі розлучення чи ще чого. То тут не тільки потрібно вирішувати правові відносини між чоловіком-жінкою, а і між дітьми і батьками. Поки що наші люди не навчились діяти за мораллю, чи честю чи совістю, чи хоч розумом.
    Це все таке гарне, рожеве і пухнасте, поки не торкнеться зворотньою стороною тебе, або твоїх близьких. І тоді чомусь ніякі віри в вічну любов, гідність і інші цінні штуки не допомагають(((

2.0

а от закортіло одній половині - загойдала мозок іншій - пішли - поставили штампик - то це дурня, краще відразу розійтися.
    в реакції на пропозицію і може бути ключовий момент - розійтися чи ніт.
    а стосовно очікувань від людини, насправді найкраще відпустити і не тримати, дати достатньо свободи, аби нічого такого не хотілося.
    але якшо чесно, скіки людей, стіки і варіантів. для мене як для законослухняного громадянина какбе оформлення має резон. а там - хай їдять як хотять. смисл за інших розписуватися....
    Філософф

Ответ:
    Сообщение от Руда
    Якщо штампик - це така фігня, чого його бояться ставити?
    Якщо це така фігня нафіга його ставити?

Ответ:
    Сообщение от Руда
    Я б розійшлась з чоловіком, який би не захотів такого штампика ставити, якщо я його про це попрошу. (А чи попрошу - не факт, важливо чисто принципіально). Значить, мене не люблять і не поважають навіть на такий мізер, щоб поставити заради мене нікчемного штампика, який нічого не вирішує. Це для мене як лакмус ставлення і готовність до відповідальності.
    Тобто вам принципи дорожчі за людину. Коли люди кохають - їм начхати на все, в тому числі і на свої принципи. Якщо ж є щось, що стає вищим за ваше кохання до іншої людини, значить то не кохання, а щось інше.

Ответ:
    Сообщение от Руда
    А от для чого ставлять штампа: щоб не вийти зі стосунків, які не склалися, голою-босою і ніж за халявою і щоб спільнонажиті діти не відчували себе на пташиних правах.
    Три роки сумісного життя і ви за законом маєте всі права жінки (я можу помилятися щодо строку). А дитина отримує всі свої законні права, коли чоловік офіційної її такою признає. В гіршому випадку робиться перевірка ДНК і татко вже нікуди не втече. Але передчуття, що вас обере людина, з якою ви присяглися жити і в багатсві, і в бідності... це так, так... романтично.

Ответ:
    Сообщение от Руда
    Як варіант, шлюбний контракт. Тому що на початку стосунків всі білі і пухнасті, а що далі буде, не знає ніхто.
    Навіщо тоді взагалі якісь стосунки, якщо ви не довіряєте своїй "половинці", свідомо чи підсвідомо, з самого початку?

Ответ:
    Сообщение от Руда
    Якщо навіть при купівлі холодильника підписують папірці (гарантія там і т.д.) і при видачі, скажімо, прав, то чому не поставити штампика? Спільне життя важливіше буде, ніж холодильник, кредит, права і т.д.
    Тому що чоловік не холодильник і не машина, як можна когось кохаючи робити такі порівняння!?
    Тобто ви хочете сказати, що для вас спільне життя, як гарна покупка в крамниці?

Ответ:
    Сообщение от Руда
    На стосунки він не впливає, але підтверджує серйозність намірів на спільне життя, гарантує безболісний у майновому плані вихід зі стосунків, є додатковим психологічним стримуючим фактором все добре обдумати й не наробити дурниць.
    От і маємо висновок, навіщо справді потрібен штапм в паспорті. Для того, щоб людина, яка, в першу чергу, сама не вірить в свої стосунки, в свої відчуття мала гарантії (тут дійсно ваш приклад з холодильнок просто шикарний, правда у холодильника гарантія дається на кілька років, а тут "поки смерть не розлучить вас") в будь-якому випадку отримати зиск з цих своїх стосунків.

Ответ:
    Сообщение от Руда
    Якщо хтось один з подружжя буде почуватися щасливішим від такого нікчемного і непотрібного штампу, чому не зробити для нього цю дрібничку? Завжди можна розлучитись.
    Хтось один, тобто бажання чи принципи другого в "ідеальних" стосунках йдуть по боку?
    Як бачимо, та печатка не є вже такою не потрібною і нікчемною, ну в крайньому випадку саме для вас, бо ви бачите за нею майно, гроші, аліменти для дітей і ще багато чого. Тобто зв'язок між коханням і печаткою такий же, як між творчістю і чеком за дешевий бульварний роман.
    З іншого боку завжди можна і одружитися, тільки справжні шлюби таки відбуваються на небесах.

1.Гіпотетично. Якщо людина всіма правдами і неправдами не хоче щось робити, це насторожує. Для чого це робити? Бо це примха Вашої половини. Якщо це для Вас як чхнути, то чому, насправді, не зробити цю фігню для людини, якій Ви клянетеся у вічному коханні і ладні гори звернути. То гори ладні, а малюсінького штампа - ні? Так може й паспорта не треба отримувати - це ж теж папірець.

2. Також гіпотетично.Тобто, якщо дівчині це важливо, а Вам принципово не хочеться робити цю фігню, то чиї принципи тут важливі? А якщо вона так вихована, якщо для неї шлюб щось означає, якщо вона просто хоче пофоткатись у білій сукні або це заспокоїть її маму (і не треба чіплятися до буденності білої сукні. Шлюб не гарантує стосунків, але якщо Ваша половина хоче сукню, РАгс, гостей, чому б не зробити їй приємне, врешті-решт) Ви всеодно принципово не зробите для неї цю маленьку поступку? Принципи тут ні до чого. Людина пізнається через здатність до відповідальності. Якщо певна людина не згодна взяти на себе навіть таку малюсіньку відповідальність заради мене, не згодна визнати мене дружиною перед усіма, то про яке кохання мова? Я розумію той громадянський шлюб, коли людям обом просто лінь йти у РАГс, але якщо хтось боїться одружитись як відповідальності, такі стосунки нічого не варті.
    3.Правильно, хай спочатку проживе 10 років, викине з хати, яку разом будували, ще й скаже, тепер ти нікому не потрібна,а ти потім бігай по судах, збирай гроші на ДНК тести. Хіба мало таких ситуацій? Невже ніколи з таким не стикались? В Радомишлі, маленькому містечку, де все про всіх знають, це відбувається часто.Це на папері такий закон, реально щось довести дуже важко навіть при поділі подружнього майна. Грубо кажучи, можна скласти шлюбний контракт. Я не хочу нічого твого, але залиш мені моє. Де тут нажива. Все завідомо чесно і цивілізовано.Це ж тільки в кіно світ чорний і білий, а насправді він сірий, немає абсолютно добрих і злих людей, люди помиляються, змінюються, спиваються, люди стають жорстокі, коли кохання минає, а який ти будеш і що робитимеш через рік, не знає ніхто. Ви взагалі серед людей живете? Навпаки, небажання вступати в шлюб можна потрактувати як небажання ділитися, "якшо шото не так". Як з кішкою, живи поки я добрий, а потім іди, куди знаєш. Не думаю, що жінка, яка опинилась на вулиці через безмежну довіру до чоловіка, відчуває себе романтичною.
    Я довіряю половинці зараз, але я не знаю, якою я і моя половинка будуть через роки. Якщо моя половинка, гіпотетично, сяде в тюрму, то я хоч зможу навідувати її як законна дружина. А то що, тільки в радості, а в горі ні?))) Так, чорний гумор. Або якщо моя половинка несподівано помре. Або я. То хай тоді друга половинка докаже в суді, на яких правах вона живе в будинку, де не прописана. половинки й романтика - це добре, але життя бере своє.
    4. Софістика, Фрагове, - брудна зброя, але ефективна. Людина - не холодильник. Але чомусь відбувається парадокс - до купівлі холодильника люди ставляться відповідальніше. Найчастіше холодильник вибирають місяцями, а сплять одне з одним іноді через годину після знайомства.
    .

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    а сплять одне з одним іноді через годину після знайомства
    Переспать и жениться - это две большие разницы ))

Офтоп:
    Якщо моя половинка, гіпотетично, сяде в тюрму, то я хоч зможу навідувати її як законна дружина
    В тюрьму сейчас можно что угодно пронести и кому угодно зайти, были бы деньги. Там и наркоту купить проще чем на воле и мобилка есть у каждого засранца, даже в строгом режиме. Разговаривайте на здоровье, передавайте что угодно.
    Філософф

Холодильнику не влаштовують пробного використання, проте йдуть на пробний, цивільний шлюб. Може тому, що тягти холодильника назад в магазин накладніше, ніж просто сказати людині "бувай" і вона сама забереться?

5. Шлюб підтверджує, що людина з тобою справді готова ділити все, вона для тебе відкрита, а якщо стосунки не склалися, то цивілізовано регулює їх припинення. Мета - не отримати зиск, а залишатися з тим, з чого починав. І чого так боятися, що хтось Вас обдере? Прямо всі, хто хоче офіційно зареєструвати стосунки, хотять Вас, противників шлюбів, затягти, обкрутити й ошукати. Може вони просто хотять бути з Вами в усіх випадках життя і нікому-нікому не віддавати?
    5. Ви магістр софістики, Фрагов, браво. А може це Ви всього того боїтеся, а? Гіпотетично.Проблема в тому, що шлюби таки укладаються на небесах, але вкрай рідко. І знати наперед, чи це саме та людина - неможливо. Правда в тому, що більшість жінок, свідомо чи ні, хотять, щоб їх схопили за руку і потягли до Рагсу, не через майно і т.д., а щоб чоловік гордився тим, що він твій чоловік і більше ніхто, був готовий заявити про це усьому світові, боявся тебе втратити, щоб це була для нього честь, з гордістю демонстрував обручку, був щасливий від того, що більше ніхто і ніколи крім нього не має права називатися твоїм чоловіком, щоб бути разом в усіх сферах життя. Ось так ми почуваємось, коли беремо шлюб. Тільки твоєю законною дружиною. А якщо чоловіку не так вже й важливо, чоловік він тобі чи ні, нас це принижує. Але якщо хтось іде на шлюб з чистим серцем, а хтось має на душі камінь чи сумнів, той таки шлюб захистить в майбутньому скривджену сторону, допоможе почати життя спочатку.
    Яка велика різниця між чоловіком і жінкою! Те, що жінкам пояснювати не треба, чоловіки розуміють з труднощами і навпаки. Може ми чого й не допираєм суттєвого у вашому небажанні одружуватись, але наше бажання взяти офіційний шлюб не тотожне бажанню обібрати вас як липку, скоріше, ніколи від себе не відпускати. А хіба це не прояв кохання?
    П.С. Я не розумію, для чого розписуватись конкретно після народження дітей. Значить, до дітей наші стосунки були так собі, не серйозно, а тепер да, все серйозно стало? Заради дітей розписуватись не треба, треба заради своїх стосунків.
    .

Холодильнику не влаштовують пробного використання, проте йдуть на пробний, цивільний шлюб. Може тому, що тягти холодильника назад в магазин накладніше, ніж просто сказати людині "бувай" і вона сама забереться?
    Не, ну согласитесь, переспать через час - реально, но начать вести совместное хозяйство через час... Я не знаю таких случаев. Обычно встречаются до этого. Месяц там, два, год. Дольше, чем холодильник выбирают, как правило ))
    Офтоп:
    Правда если больше года встречаются, то 9 из 10 уже не женятся ))

Яка велика різниця між чоловіком і жінкою!
    А вот и зря женщины так ломятся кольцеваться. Разведенному мужчине легче потом опять нормально жениться. К женщинам-разведенкам, как не крутите, отношение не серьезное у большинства мужчин.
    Пророк

...але наше бажання взяти офіційний шлюб не тотожне бажанню обібрати вас як липку, скоріше, ніколи від себе не відпускати. А хіба це не прояв кохання?
    ...
    Нет. Это равносильно боязни потерять некую вещь. Потому, необходимо законодательно закрепить права на эту вещь. Любовь тут не при чем.
    part of me

Руда, так багато літер і зовсім не переконливо. Як мантри повторюємо одне і теж саме.

Гіпотетично у вашої половинки, щось змінилось, що їй так конче стала потрібна печатка у вашому паспорті - це насторожує. Щодо порівняння паспорта і печатки про шлюб, приклад зовсім недоречний. По-перше, паспорт заборонено не отримувати.

Взагалі набридло по колу відповідати на одні і ті ж питання. На випадок смерті вже давно вигадали заповіт.
    Грубо кажучи, можна скласти шлюбний контракт. Я не хочу нічого твого, але залиш мені моє.
    Цікаво як оте "моє" потрапило до власності майбутнього опонента в суді? Якщо ви так налаштованні на такий кінець стосунків - купуйте речі на своє ім'я та збирайте чеки.

Коротше про що сперачатися, наразі шлюб вже не пахне ні романтикою, ні потребою, а тільки діловими стосунками, страховкою на випадок їх розвалу і т.і.
    Крім випадку, коли вам обом того захотілось. Але в тому і справа, що це не той випадок, коли ви кажите: "Я б розійшлась з чоловіком, який би не захотів такого штампика ставити, якщо я його про це попрошу."
    part of me

П.С. Я не розумію, для чого розписуватись конкретно після народження дітей. Значить, до дітей наші стосунки були так собі, не серйозно, а тепер да, все серйозно стало? Заради дітей розписуватись не треба, треба заради своїх стосунків.
    Стараються розписатися насамперед перед народженням і не в останню чергу тому, щоб заспокоїти майбутню маму.

Руда, що вам сказати, тут все за Фрейдом.
    Це ваші страхи, а не мої.
    Я не боюся, що мене кинуть. Я не боюся, що мені не достанеться щось, що належить тій другій людині. Я не боюся залишитися сам на сам зі своїми проблемами.
    Я готовий ризикнути, бо як там співають: "Пускай все сон, пускай любовь игра, к чему тогда твои порывы и объятья?".
    Мені не потрібне визнання когось моїх стосунків, бурні оплески в їх честь, мені не потрібне клеймо на людині, щоб відчувати, що вона моя, я не хочу забирати її свободу, не хочу її обмежувати, не хочу, щоб вона не йшла тільки тому, що треба ж буде розлучатися.

Ми надто різні і мабуть сенсу, щось доводити немає. Просто вас влаштовуює шлюб в якому ви не певні, шлюб заради чогось ще, крім стосунків, а мене - ні.
    модератор

Я сторонник гражданского брака. После развода с первым мужем, брак с которым все знакомые и друзья считали идеальным, я побаивалась дважды вступать в ту же реку. Со вторым и теперешним мужем мы около двух лет жили в гражданском браке, на регистрации настаивал он, как ни странно (обычно это прерогатива женщины ). В итоге я пошла у него на поводу, уступила, попросту, и мне ни разу не пришлось пожалеть об этом. От страха, что после штампа отношения меняются в худшую сторону удалось избавиться.

Если бы мне предложили переиграть мою жизнь - я бы не согласилась. Первый брак мне очень много дал. Сейчас у нас у обоих вторые браки, гораздо более счастливые, чем первый.
+ Ответить в теме
Страница 9 из 34

Теги для этой темы