Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей154Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 34
Показано с 71 по 80 из 340.
    part of me
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    fragov, ну не дарма ж закони попридумували. принципи принципами, але якщо людина надто вже супротивиться штампику, то щось там не чисто. бо що це міняє, якщо двоє все вирішили? а так - натішилися і "я тобі нічо не должен!".
    А якщо людина готова забити на стосунки у випадку його відсутності, все чисто?
    Ну знову, тобто стосунки, це коли хтось комусь щось повинен. Так тоді без печатки ніяк, бо треба ж затвердити ділові стосунки.
    громадянський шлюб в нашій країні ефективний як випробувальний засіб. а як тривала форма спільного життя, не дуже.
    Можна конкретніше, чому? Є приклади із життя?

Ответ Сообщение от lolaD Посмотреть сообщение
    Согласна. Потом при разводе попробуй доказать , что ты не верблюд, а супруг!
    Навіщо тоді ж одружуватися??? Якщо буде "развод".

part of me

Re: Цивільний шлюб

Не беручись порівнювати людину з чимось скажу, боїшся собаки - нападе і вкусить, недовіряш коню - скине і втече, чекаєш чогось від людини - обов'язково виправдає твої очікування.
    2.0

fragov, там хтось вище казав про те, що коли ми шось купуємо, оформлюємо документи. суспільством так передбачено, дєло в том шо. так і з печатками в пачпарті. так передбачено, що "ячєйка" в ідеалі має бути оформлена. тобто це так само, як на дорозі, де реба їхати на зелене світло. однак, якшо дуже треба, на свій страх і ризик пролетиш на червоне.
    і взагалі, якщо є супротив людини, в якій ти нібито певен, у такі "дрібничці", яка дійсно по суті нічого не міняє, їсти не просить і ніяк не впливає на життя, то тре задуматися - а какого?
    Che
    Гуру

Идя в потоке, видишь только спины. Идя навстречу — видишь всех в лицо. (c)
    part of me

fragov, там хтось вище казав про те, що коли ми шось купуємо, оформлюємо документи. суспільством так передбачено, дєло в том шо. так і з печатками в пачпарті. так передбачено, що "ячєйка" в ідеалі має бути оформлена. тобто це так само, як на дорозі, де реба їхати на зелене світло. однак, якшо дуже треба, на свій страх і ризик пролетиш на червоне.
    Я ж кажу, якщо для вас стосунки це як ковбаса в магазині - то "ковбаса вам і совєт".
    А ти мене дивуєш, то ти протиставляєш себе суспільству, кажеш, що не хочеш робити як всі, то схвалюєш виконання того, що йому потрібно. Де послідовність? Це тіпа: о! ці закони (чи установки) мені подобаються буду виконувати їх зі стадом, а ці ні, дивіться, яка я інша!
    і взагалі, якщо є супротив людини, в якій ти нібито певен, у такі "дрібничці", яка дійсно по суті нічого не міняє, їсти не просить і ніяк не впливає на життя, то тре задуматися - а какого?
    Оце "а какого?" у мене виникає ще раніше. Живуть собі люди, наче все гаразд, і тут бац: "треба печатку, і кров із носу! і вибирай - чи без печатки, чи стосунки зі мною!" Що ж трапилося? Не довіряєш коханій людині співмешканцю? Подруги за спиною сміються, така стара, а ще в дівках? Що трапилося? Думаю дійсно варто задуматися.
    Навіщо робити те, що по суті нічого не змінює?
    .

Не советую ставить штамп первые пару лет совместной жизни ни мужчинам ни женщинам. Мало ли, разбежитесь, а к разведенкам сами знаете какое отношение у большинства мужчин - не особо серьезное. Да и многие женщины скептически относятся к тем мужчинам, у кого есть штамп.
    Не все конечно заморачиваются, но стереотип "не серьезности" разведенных капитально засел в головах большинства. Типа, не смог сохранить прошлую семью, есть серьезные сомнения, что построит новую.
    Філософф

Як би йогосказать так, щоб було зрозуміло...
    Люди є різні, і стосунки також, і якщо ти живеш з людиною, яку кохаєш, і вона живе з тобою як у шлюбі, тобто обговорює плани на майбутнє, ваші батьки, друзі і родичі сприймають вас як заручених чи що, ви разом ведете спільне життя - то тоді да, можна пожити хоч і до старості.
    Але ж переважно ситуації зовсім інші - родичі сприймають когось із вас як "приймаків", або хтось із пари стверджує що не одружиться, бо не готовий(сам не може сформулювати до чого). Не кажучи вже про майбутнє - бо балачки про сумісне майбутнє викликають роздратування, про дітей взагалі категоричний відказ(якщо одному з пари є бажання мати) - то тоді да, стоїть замислитися.
    З третього боку, шлюби, які вкладені по якійсь причині, а не по "бути разом в горі і в радості" - дуже часто нещасливі і призводять до розлучень.
    Ви ж розумієте, що для одних пар може бути прийнятне, то для інших - неможливе. Так що тут кожен дивиться по собі. Головне щоб потім не жалкувати.)))

Я жила в цивільному шлюбі майже 4 роки, тепер 4 в офіційному, то нічогісінько, крім мого прізвища не помінялося в житті)))
    part of me

Cveha, коли: захотілось обом - пійшлі - одружились - це гарна схема, а от закортіло одній половині - загойдала мозок іншій - пішли - поставили штампик - то це дурня, краще відразу розійтися.
    Пророк

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Не довіряєш коханій людині співмешканцю?
    Навпаки: " Я настільки тобі довіряю, що готова вступити з тобою в усякі види стосунків, навіть правові. Мені настільки добре поряд з тобою, що оцією печаткою підписуюсь під тим, що буду поряд, навіть коли ти станеш не таким гарним як зараз". Звісно, що печатка не гарантує розриву відносин! Я б навіть сказала, вона не має ніякого відношення до почуттів. Це паралельно. Ніби як погодитись бути поручитєлєм в банку для друга. Інший вид відносин, просто зумовлений дружбою. А теж же страшно, да ж?
    part of me

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Я настільки тобі довіряю, що готова вступити з тобою в усякі види стосунків, навіть правові.
    Не смішіть, про довіру тут мова йде тільки в тому випадку, якщо у вас мілійони в кармані, а ви одружуєтесь на хлопчику без гроша, не заключаючи при цьому шлюбного контракту. Багатьох ви таких знаєте?
    Я вже вгорі писав, тому повторюсь, це просто гарантія отримання зиску у випадку розлучення. І все те, що ті хто ту печатку підтримує пишуть, тільки підтверджує цю тезу.
+ Ответить в теме
Страница 8 из 34

Теги для этой темы