Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей154Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 34
Показано с 61 по 70 из 340.
    Завсідник

Re: Цивільний шлюб

Я не вижу ничего дурного в том, чтобы не регистрировать свои отношения. А вот рожать ребенка вне брака - нет.

сцуко бдющий О_о

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Хочу зачепити питання так званого "Гражданского брака" - "Цивільного шлюбу" .
    Зараз повсимісно зустрічається таке явище: закохані живуть разом до шлюбу. Кожна пара з якоюсь певною метою - перевірити стосунки, притертися, просто бути поруч тощо.

Стосовно себе скажу: проти нічого не маю, навіть іноді дуже корисно - знати, на що ти здатна і чого тобі бракує.
    А ось мої батьки......
    Оце і є велика проблема - ставлення батьків до "такого шлюбу".

Хочеться дізнатися, як Ви до цього ставитесь. І як намір жити з кимось без штемпеля у паспорті приймають Ваші батьки.

ніколи не пойму, шо всім той штампик так в"ївся??? ну що він змінить?? від ньго всі зразу начнуть друг друга більше любить, чи зразу життя начне налагоджуватись накраще?? Як по мені, то не бачу жодного сенсу до появи бебіків шось там штампувать лишнє й портить ценну весчь ізбитком чернила...

по поводу як батьки ставляцця, то я думаю то залежит від того хлопчик ти чи дівчинка . Хоча не завжди, в мене наприклад маман брата довго заставляла женитись, а батькові якто глибокопурпурно... так шо тут батьків як одне ціле тож не бери
    Філософф

Якщо штампик - це така фігня, чого його бояться ставити?
    Я б розійшлась з чоловіком, який би не захотів такого штампика ставити, якщо я його про це попрошу. (А чи попрошу - не факт, важливо чисто принципіально). Значить, мене не люблять і не поважають навіть на такий мізер, щоб поставити заради мене нікчемного штампика, який нічого не вирішує. Це для мене як лакмус ставлення і готовність до відповідальності.
    А от для чого ставлять штампа: щоб не вийти зі стосунків, які не склалися, голою-босою і ніж за халявою і щоб спільнонажиті діти не відчували себе на пташиних правах. Як варіант, шлюбний контракт. Тому що на початку стосунків всі білі і пухнасті, а що далі буде, не знає ніхто. Якщо навіть при купівлі холодильника підписують папірці (гарантія там і т.д.) і при видачі, скажімо, прав, то чому не поставити штампика? Спільне життя важливіше буде, ніж холодильник, кредит, права і т.д. На стосунки він не впливає, але підтверджує серйозність намірів на спільне життя, гарантує безболісний у майновому плані вихід зі стосунків, є додатковим психологічним стримуючим фактором все добре обдумати й не наробити дурниць. Якщо хтось один з подружжя буде почуватися щасливішим від такого нікчемного і непотрібного штампу, чому не зробити для нього цю дрібничку? Завжди можна розлучитись.
    part of me

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Якщо штампик - це така фігня, чого його бояться ставити?
    Якщо це така фігня нафіга його ставити?
    Я б розійшлась з чоловіком, який би не захотів такого штампика ставити, якщо я його про це попрошу. (А чи попрошу - не факт, важливо чисто принципіально). Значить, мене не люблять і не поважають навіть на такий мізер, щоб поставити заради мене нікчемного штампика, який нічого не вирішує. Це для мене як лакмус ставлення і готовність до відповідальності.
    Тобто вам принципи дорожчі за людину. Коли люди кохають - їм начхати на все, в тому числі і на свої принципи. Якщо ж є щось, що стає вищим за ваше кохання до іншої людини, значить то не кохання, а щось інше.
    А от для чого ставлять штампа: щоб не вийти зі стосунків, які не склалися, голою-босою і ніж за халявою і щоб спільнонажиті діти не відчували себе на пташиних правах.
    Три роки сумісного життя і ви за законом маєте всі права жінки (я можу помилятися щодо строку). А дитина отримує всі свої законні права, коли чоловік офіційної її такою признає. В гіршому випадку робиться перевірка ДНК і татко вже нікуди не втече. Але передчуття, що вас обере людина, з якою ви присяглися жити і в багатсві, і в бідності... це так, так... романтично.
    Як варіант, шлюбний контракт. Тому що на початку стосунків всі білі і пухнасті, а що далі буде, не знає ніхто.
    Навіщо тоді взагалі якісь стосунки, якщо ви не довіряєте своїй "половинці", свідомо чи підсвідомо, з самого початку?
    Якщо навіть при купівлі холодильника підписують папірці (гарантія там і т.д.) і при видачі, скажімо, прав, то чому не поставити штампика? Спільне життя важливіше буде, ніж холодильник, кредит, права і т.д.
    Тому що чоловік не холодильник і не машина, як можна когось кохаючи робити такі порівняння!?
    Тобто ви хочете сказати, що для вас спільне життя, як гарна покупка в крамниці?
    На стосунки він не впливає, але підтверджує серйозність намірів на спільне життя, гарантує безболісний у майновому плані вихід зі стосунків, є додатковим психологічним стримуючим фактором все добре обдумати й не наробити дурниць.
    От і маємо висновок, навіщо справді потрібен штапм в паспорті. Для того, щоб людина, яка, в першу чергу, сама не вірить в свої стосунки, в свої відчуття мала гарантії (тут дійсно ваш приклад з холодильнок просто шикарний, правда у холодильника гарантія дається на кілька років, а тут "поки смерть не розлучить вас") в будь-якому випадку отримати зиск з цих своїх стосунків.
    Якщо хтось один з подружжя буде почуватися щасливішим від такого нікчемного і непотрібного штампу, чому не зробити для нього цю дрібничку? Завжди можна розлучитись.
    Хтось один, тобто бажання чи принципи другого в "ідеальних" стосунках йдуть по боку?
    Як бачимо, та печатка не є вже такою не потрібною і нікчемною, ну в крайньому випадку саме для вас, бо ви бачите за нею майно, гроші, аліменти для дітей і ще багато чого. Тобто зв'язок між коханням і печаткою такий же, як між творчістю і чеком за дешевий бульварний роман.
    З іншого боку завжди можна і одружитися, тільки справжні шлюби таки відбуваються на небесах.
    escape_the_sofa

Гражданский брак это утопия. Не ведитесь.
    Пророк

Позитивно ставлюсь до цивільного шлюбу, але вважаю, що згодом, якщо відносини хочеться продовжувати, треба все оформляти "штампом". Повністю згодна з Рудою. Шлюб - це не тільки любов, а й юридичні відносини. Без них, це те саме, що жити в квартирі, яка тобі не належить: "Та живи як дома, скільки хочеш! Так а як би його чи приписатись, чи оформити на себе? Та зачєм? Живи! Що поміняється, коли ти зареєструєш житло на себе?" Неуютнінько. Або бути неофіційним співвласником якоїсь фірми, бо друг запропонував капітал вкласти пополам, доходи пополам, а реєструвати тільки на ньго (бо так воно якось краще буде оформити). Дружба ж вона нерушима. Да ж? Яка разніца на кого оформлено?
    Скільки телесеріалів знято на тему: вона продала все своє, переїхала до нього, живуть щасливо без штампів, а тут чік - потрапляє чоловік в аварію, являється його зла (сестра, мама, доця), виганяє любов всього життя на вулицю, а квартиру законно успадковує, бо має відповідний юридичний статус, що до померлого.
    Якщо не хочеться таки зовсім печатки, але треба щось робити з юридичною стороною питання , то

Статтею 9 Сімейного кодексу передбачено реєстрацію сім'ї без реєстрації шлюбу. Для цього достатньо простого письмового договору, завіреного нотаріусом. У цьому договорі можна розписати всі правила гри, тобто слід передбачити ситуацію, якщо співмешканці захочуть припинити свої стосунки або як розподілятиметься майно при розлученні, також розписати, які обов'язки накладаються на співмешканців у випадку народження дитини. У зареєстрованому шлюбі всі ці гарантії передбачені законом, але у випадку цивільного шлюбу ці нюанси мають бути розписані в договорі. Практика укладання таких реєстрацій сімей без реєстрації шлюбу прийшла в Україну із західноєвропейських держав, там такі договори дуже розповсюджені.
    Пророк

Несомненно материальное в природе превуалирует. А любовь, цветочки, валентики, 8мые марта это всего лишь преходящие химические реакции и элементы ухаживания за пр.полом, воспетые человеком в силу его развитого фантазийного мышления.
    Che
    Гуру

Брак - железная перспектива прибарахлиться, при любом негативном развитии ситуации. А обзавестись борохлом на наших широтах любят...а если бы еще все это барахло можно было с собой забрать в земельку...хотя нет лучше деткам, они обязательно отблагадарят Домики дачки машинки у нас независимо от гендерной принадлежности все хотят...Все просто, каждый сам должен выбирать, что для него есть ценность...А дальше Вы знаете, глядя прямо в глаза, про себя произносим "Иди на ...", тем кому наша жизнь и мнение не нравится...Скажу честно, очень мало видел людей, которые по своей воле хотят штамп, если туда не замешана карьера, папы с мамами, друзья и подружки...вы подумаете это только у мужской половины? Пусть женская прокомментирует, думаю там такие причины тоже присутствовать будут...Кому-то страшно становится при перспективе появления наследника...Может ненадо было бояться, а? Сейчас запущу новый виток дискуссии Просветите пожалуйста, зачем оформлять отношения официально при появлении детей? Они когда появятся и немного подростут, они к вам в паспорт заглядывать пристально будут и смотреть с укором? Или в свидетельстве о рождении не будет имен и фамилий родителей...Я понимаю что у нас основной девиз "Имидж - все, жажда - ничто". Официальный брак - еще одна фича, придуманная государством и социумом, чтобы "сдерживать" поведение отдельно взятого человека...Пора заканчивать с совком и с феодальным строем...Либерально надо относиться к гражданскому браку, как и к чайлдфри, про которое писали в другой теме, как и к однополым бракам и прочим красотам современной жизни Лично, ничего плохого в том что люди официально оформляют отношения спустя 8-10-15-20 и т. д. лет не вижу и считаю правильным, потому-что, допустим первый кризис отношений приходится на 2 года семейной жизни...Среди знакомых есть и "честные" которые всегда женятся и детей заводят, только как-то часто это происходит, так и антисоциальные пары, живущие в гражданском браке больше 10 лет и уже с детьми и как-то "прочнее" выглядят...
    2.0

fragov, ну не дарма ж закони попридумували. принципи принципами, але якщо людина надто вже супротивиться штампику, то щось там не чисто. бо що це міняє, якщо двоє все вирішили? а так - натішилися і "я тобі нічо не должен!". громадянський шлюб в нашій країні ефективний як випробувальний засіб. а як тривала форма спільного життя, не дуже.
    Новачок

Согласна. Потом при разводе попробуй доказать , что ты не верблюд, а супруг!
+ Ответить в теме
Страница 7 из 34

Теги для этой темы