Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей154Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 34
Показано с 21 по 30 из 340.
    модератор

Re: Цивільний шлюб

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение

Так ти шо все життя будеш отак бігати: набридла теперішня - нову в ліжко??!!
    А что жить с той которую больше не хочешЬ? Это извращение, ИМХО.
    Пока не встречу ту, от которой захочу иметь детей.

ри?

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    А что жить с той которую больше не хочешЬ? Это извращение, ИМХО.
    Пока не встречу ту, от которой захочу иметь детей.
    Розумієш в чому справа...Ви чоловіки, тому вам просто - пожив з одною, потім з іншою, потім ще з іншою. А от коли дівчина збере свої речі і підо жити до хлопця, не вживеться, прийде назад, знову піде, знову повернеться, знову...- знаєш як її назвуть? Хвойдою - це найменше.

Кажу те, що люди балакають про нас, тому приводжу такий приклад.
    модератор

Розумієш в чому справа...Ви чоловіки, тому вам просто - пожив з одною, потім з іншою, потім ще з іншою. А от коли дівчина збере свої речі і підо жити до хлопця, не вживеться, прийде назад, знову піде, знову повернеться, знову...- знаєш як її назвуть? Хвойдою - це найменше.

Кажу те, що люди балакають про нас, тому приводжу такий приклад.
    Розумию.
    Но вот например в моей жизни получалось так, что чаще я жил у девушки чем она у меня( нет не по долгу, а так по несколько дней, когда была возможность) просто хотелось больше времени проводить вместе.

А то , что думают глупые люди меня совершенно не цепляет.
    Да и все эти предрассудки по поводу гражданского брака - наследство от СэСэСэРовской культуры, это со временем уйдёт, не переживай ты так:)

Хочется жить вместе с парнем который тебе нравится- живи, а то что будут бабки на лавочке вас обсуждать... так неужели тебе так вожно их мнение?
    ри?

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение

Хочется жить вместе с парнем который тебе нравится- живи, а то что будут бабки на лавочке вас обсуждать... так неужели тебе так вожно их мнение?
    Мені хочецця, тільки от тут куди не плюнь - візьде кака, причому дуже велика! Сказано - штемпель - і нікакіх гвоздьов! Причому з будь-яким хлопаком! Хоч йому 18, хоч 40...

А те, що по декілька днів - то так, уік-енд разом .... то гарно
    Пророк

Моя сестра жила со своим гражданским мужем 7 лет, теперь она родила, и живут они дальше гражданским браком... Щасливо и мирно! И мамзюлька моя частично, не навязчиво против. но когда я задаю ей вопрос "разницы", она не может ничего, грубо говоря, толкового ответить так как я приплюсовую ей то что они живут и не жалуются... А есле дело зайдёт о "розводе", то оно и легче, так как бумажек и беготни будет меньше...
    Просто наши родители не розвиваются, а мы наоборот продвигаемся... Есле не перебирать родительскую информацию, то и мы пойдём ко дну.... Но "забивать" на родителей нельзя ни в коем случае!
    ри?

Ответ Сообщение от Milka Посмотреть сообщение
    Но "забивать" на родителей нельзя ни в коем случае!
    ООО...хоч одна людина за те, шо не можна на батьків забивать!!
    Філін

...хоч одна людина за те, шо не можна на батьків забивать!!
    Не забивати на батьків (на їх поради) - це просто сказати, та часом дуже складно зробити.
    Проблема завжди була в тому, що батьки звісно ж хочуть для своєї дитини всього самого найкращого, але не завжди знають, як саме воно найкраще буде. Вони ж теж звичайні люди, і також можуть дуже помилятись. З іншого боку, навіть не беручи до уваги так зване "совкове виховання" і зміну смаків і моди за останні років 20, батьки зазвичай вже пережили кілька "переоцінок цінностей" в своїй свідомості, і тому зовсім по іншому бачать ситуацію ніж їхня, скажімо, 20-річна дитина.
    Тому добре, коли воно все працює в комплексі - життєва мудрість наших батьків поряд з власним тверезим і виваженим поглядом на ситуацію.

А от зважати на те, "що люди скажуть" дійсно не слід. Бо інакше будеш весь час отруювати собі життя цими думками. Хоча, якщо розібратись, це не просто думки, це власні сумніви у правильності тих чи інших дій. Отже коли сама розумієш, що чиниш правильно, то й не слід далі сумніватися. В цьому випадку автоматично у твоїй свідомості всі "сусіди" і "бабуськи на лавках" ідуть лісом з усією своєю критикою.
    Odo
    -

Ланка до теми.
    Частий гість
    Heart

Расскажу из своего опыта: я встречалась с парнем и мы начали говорить с ним о гражданском браке. Мои родители были против руками и ногами. потом я уехала с друзьями отдыхать в карпаты без любимого(его просто не отпустили с работы). когда возвращалась он меня встретил на вокзале, мы пришли ко мне домой, там была моя мама. он торжественно при ней попросил меня переночевать у него и вручил мне ключи от своей квартиры. мама сказала :" ладно сегодня переночуй , а утром домой." после того как я не попала домой и через день, мама сказала:" ладно. можешь переодически ночевать у него" еще через несколько дней пооследовала фраза:" ладно, ночуй хоть переодически дома" сейчас прошло уже полгода с того момента, а дома я ночевала всего 2 раза за эти полгода
    ри?

Ответ Сообщение от Mr. dUSHA Посмотреть сообщение
    А от зважати на те, "що люди скажуть" дійсно не слід. Бо інакше будеш весь час отруювати собі життя цими думками..
    Мені ніколи не було діла до того, що про мене балакають люди...але окрім мене є ще сім’я...і навряд чи буде їм приємно за спиною чути шось подібне, чи не так?!

Ответ Сообщение от Кровавая Мери Посмотреть сообщение
    Расскажу из своего опыта: я встречалась с парнем и мы начали говорить с ним о гражданском браке. Мои родители были против руками и ногами. потом я уехала с друзьями отдыхать в карпаты без любимого(его просто не отпустили с работы). когда возвращалась он меня встретил на вокзале, мы пришли ко мне домой, там была моя мама. он торжественно при ней попросил меня переночевать у него и вручил мне ключи от своей квартиры. мама сказала :" ладно сегодня переночуй , а утром домой." после того как я не попала домой и через день, мама сказала:" ладно. можешь переодически ночевать у него" еще через несколько дней пооследовала фраза:" ладно, ночуй хоть переодически дома" сейчас прошло уже полгода с того момента, а дома я ночевала всего 2 раза за эти полгода
    Намахала мамусю....
+ Ответить в теме
Страница 3 из 34

Теги для этой темы