Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей154Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 15 из 34
Показано с 141 по 150 из 340.
    Руда, з хвостом

Re: Цивільний шлюб

Всі проблеми дійсно з голови ідуть, або від того, що вона для зачіски лише.
    Днями була розмова, її суть: живе хлопець з дівчиною (я так розумію, у його домі, з його батьками). Зустрічаються не перший рік, живуть разом не перший день. Коли мама назвала її Нареченою, а він каже: яка вона мені нєвєста, вона мені не нєвєста, я ще подумаю...
    Так от - якщо вище зазначена дівчина в курсі такого ставлення - ноу проблем. Всі щасливі. Головне, як у курсовій роботі - визначитися з вживаними термінами і поняттями, щоб ввсім все стало зрозуміло.
    І тут таки мабуть варто розділити поняття "цивільний шлюб" і "пожить вмєстє, бо спать тепліше"

Дивиться хто на форумі ^^

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    "пожить вмєстє, бо спать тепліше"
    Але ж погодься - таки ж тепліше.
    Крім того є ще такий варінт, як економія на "шлюній церемонії", яка на теренах майже завжди переростає в гру "хто більше просере бабла".
    В знайомої дочка одружилася, викинули на весілля over 20000грн, через місяць "он уже єй надаєл, с нім апсалютна нєачем пагаваріть". І всьо. А жили б в ЦШ - які питання, тумбочка між кроватями і досвіданія.
    2.0

Ответ Сообщение от bigmozes Посмотреть сообщение
    як економія на "шлюній церемонії"
    я тобі щас популярно розкажу скоко це коштує. шось до сотні типу держмита і прочія мєлочі, а може і до 60 грн. недорого карочє. а п"янки-білі ряси-джіпи_лямузіни то всьо понти. по середам в Ценральному Рацсі тупо ставлять штампіки скромняжно. А в районних РАЦСах ваще без понтів, паспорти принесли, вам пропічатали в терміни встановлені законодавством і гуляйте.
    Дивиться хто на форумі ^^

Дик а я про що кажу? Саме про понти і була мова.
    Зареєструвати тихенько ж ніхто не хоче - нареченій хочеться білої сукні за піднебесну ціну, батькам - якже ж так, без гулянки, що ж люди скажуть, родичі обидяться.
    Здібна учениця

Зареєструвати тихенько ж ніхто не хоче
    та ну, не треба всіх одним мачете рівняти)))
    ри?

батькам - якже ж так, без гулянки, що ж люди скажуть, родичі обидяться.
    :( і коли кажеш, шо ТИ так не хочеш, шо це ТВОЄ життя, починаються обіди, типу, ось, виростили на свою голову! Ось! Не цінить, не любить!!!Ми всьо для неї! Їй свадьбу! раз в житті такоє (хм?! Раз?! ХММММ!!), а вонаааа!! ...Пєсєєєєєєц

Тоїсть по всьому получається, перший раз обізатільно жениться треба для батьків! З шиком, помпой, шоб весь світ гуляв, а ти був зайоканий, з натянутою посмішкою і уставшими ногами. А всі інші рази можеш женицця, як хочеш, хоть і в джінсах...
    Завсідник

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    :( і коли кажеш, шо ТИ так не хочеш, шо це ТВОЄ життя, починаються обіди, типу, ось, виростили на свою голову! Ось! Не цінить, не любить!!!Ми всьо для неї! Їй свадьбу! раз в житті такоє (хм?! Раз?! ХММММ!!), а вонаааа!! ...Пєсєєєєєєц.
    в цьому плані краще бути меншою дитиною в сім"ї. Старша сестра святкування не дуже хотіла, більш батьки наполягали (хоча, справедливості ради, треба сказати, що сестрі сподобалося, наче не жаліє). І я в папи якось питала чи вистачило їм весілля сестри? Каже - да, вполнє, своє можеш не празнувать). Так що женіть спочатку братів/сестер, а потом уже самі))
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    я тобі щас популярно розкажу скоко це коштує. шось до сотні типу держмита і прочія мєлочі, а може і до 60 грн. недорого карочє. а п"янки-білі ряси-джіпи_лямузіни то всьо понти. по середам в Ценральному Рацсі тупо ставлять штампіки скромняжно. А в районних РАЦСах ваще без понтів, паспорти принесли, вам пропічатали в терміни встановлені законодавством і гуляйте.
    Гы я еще 50$ отдл чтобы без проволочек
    .

Я типа в джинсах...
    Мне в загсе сказали, что нужно оплатить церемонию. Песню и т.п. Ну фиг с Вами говорим, оплатим. Типа расписывайте, да мы пошли. Но нет!!! говорят - не еб..т, оплачено, типа будем петь )))))) Ну хрен с Вами, говорю, пойте )))))) Вообщем, спели нам песню про кольцо какое-то, вручили свидетельство - вот и вся свадьба. Родители, думаю, были даже рады таким раскладам.
    2.0

а шо, раціональний підхід до раціональних речей.
+ Ответить в теме
Страница 15 из 34

Теги для этой темы