Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей154Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 10 из 34
Показано с 91 по 100 из 340.
    Філософф

Re: Цивільний шлюб

Капєц, мене тут розібрали по цеглинах і назад скласти забули) Чогось народ любить зачепитись саме за мене)
    Фрагове, у Вас слів не менше, це ферст, по-друге, мені й самій набридло по 10 разів писати одне й те саме, а його всеодно не беруть до уваги. Така вже прірва між чоловіком і жінкою. Ні в жисть не докажеш. Я не розумію, чому порядні чоловіки (ну, найчастіше чоловіки) намагаються документально визнати свою дитину, при цьому не хотять визнати свою дружину. Бо за такою логікою про дитину в паспорті також ставиться штамп, а навіщо ті штампи, коли дитина й так моя? Невже це не подібні речі?
    Отож стараються розписатися, щоб заспокоїти майбутню маму, а чого ж вона сяка-така непокоїться, не впевнена в почуттях майбутнього батька, хоче забрати його свободу, неборака капосна? Це також по Фрейду? Аби все було так просто, як переконують боягузи від шлюбних відносин, чого тій мамі непокоїтись. Мабуть, штамп для жінки - не просто штамп, а коли вона почувається вагітною, то відчуває себе незахищеною й гостро хоче узаконити стосунки.
    На випадок прикрої автокатастрофи заповіту може й не бути. Якщо людина раптом хоче узаконити стосунки - це насторожує, але якщо людина з самого початку переконана прихильниця уштампованого шлюбу, як тоді? На смерть стояти, але свободи не віддати?
    Якщо він і вона приносять у хату по 2 горщика, 2 спільних горщика б"ють і він її виганяє на вулицю без горщиків (або навпаки), то мабуть, вона таки має право забрати бодай той горщик, з яким прийшла, а якщо вона прийде в іншу хату, то, мабуть, перше, що зробить, обговорить, хто які горщики в разі чого забере. Я не проти романтики, але життя сліпе й несправедливе. І мені набридло по 3 рази доводити цю просту істину.
    Зрештою, я зовсім не проти громадянського шлюбу, просто я за чесність. Якщо ти боїшся одружитись, не впевнений(на), то так і кажи, а не розповідай казки про свободу, рівність і братерство. "Пориви і обьятья" то добре, але до відповідальності вони не мають жодного стосунку. Якщо ти готовий завести сім"ю, то ви можете жити в громадянському шлюбі, але штамп ні в якому разі не злякає, може, просто розсмішить, якщо для тебе це просто формальність, проте ти від нього не будеш тікати, як чорт від кадила.

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    А вот и зря женщины так ломятся кольцеваться. Разведенному мужчине легче потом опять нормально жениться. К женщинам-разведенкам, как не крутите, отношение не серьезное у большинства мужчин.
    Афігенна теза. От читаю і афігієваю. Навіть тут чоловік КОРОЛЬ(як в тій рекламі), а жінка вигрібає. Ні, мабуть краще не виходити заміж, тягатись по приймах до кризи середнього віку, а потім оженити на собі дурненького молоденького хлопчика, народити йому купу діточок і хай сидить нянчить. Цікаво, що якщо таке робить чоловік, то нормально, а якщо жінка - то шокує. Як же вам хочеться, все таки, загнати нас у рамки. Я роблю шо хочу, а ти - соблюдай приличия й общєственное мненіе.

Инвалид умственного труда

Паржал. Спасибо!
    Те кто против брака:
    Женщины - не встречали НОРМАЛЬНЫХ мужиков.
    А мужики... им далеко до нормальных. Поэтому они не могут жить с НОРМАЛЬНЫМИ женщинами.
    .

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    а потім оженити на собі дурненького молоденького хлопчика
    Ооо, это несбыточная мечта многих "старушек" )))

Правда я не об этом... О том, что у меня есть некоторые сомнения, что большинство присутствующих первый раз поцеловались со своим мужем первым и единственным только на свадьбе )) Скорее всего у всех "было". Так представьте, если бы с каждой попытки у Вас штампик оставался, как бы на Вас смотрели мужчины? Я думаю, 2-3 штампа железно бы отбивали желание у мужчин завязывать серьезные отношения.
    П.С. Вы меня совершенно не поняли, я не против брака. Я только за. Единственное что, не спешите штампы ставить. Можете в последствии пожалеть, так как найти второго мужа Вам будет гораздо сложнее, чем первого и штамп будет в этом деле явной помехой. Конечно хотелось бы раз и на всю жизнь, но так бывает очень редко. Не факт, что Вам повезет. Поживите пару лет(не так и много), если все ок - расписывайтесь. Куда спешить?
    змія болотяна ОЧКОва

Руда, от Ви дуже правильно пишете, шо прірва між чоловіком і жінкою неймовірна. І як би нам усім не хотілося, але деяких речей ми фізично не можемо зрозуміти. Думаю, шо бажання/небажання жінки/чоловіка одружуватися саме з цієї опери. У кожного свої агрументи, начебто залізні, але ... воно завжди є і буде, оте "але".
    Єдине, шо я думає, коли між двох є порозуміння і довіра то питання штемпсєля у пачпорті має вирішуватись так само, які всі інші - зважаючи на потреби, можливості, принципи і те пе.
    .

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    то питання штемпсєля у пачпорті має вирішуватись так само, які всі інші
    Точно! Если через пару лет ведения совместного хозяйства все ок, а главное, видите перспективы в отношениях, то можно пойти поставить штамп "по ходу". Зашли в загс, между делом, да и расписались. Еще через годика 2-3 можно начинать думать о детях. Я так вижу строительство семьи.
    ри?

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    не уявляє собі спільного життя з коханим тому, шо він має звичку................ висовувати стопу з-під ковдри та шевелити пальцями ніг. Їй від цього ОГИДНО.
    О Боже, Лес!! Та це ужас!! Та це ж!! Та це ж я так роблю! Вистромляю ногу з-під ковдри і ворушу пальцями ніг

Ответ Сообщение от Che Посмотреть сообщение
    Брак - железная перспектива прибарахлиться, при любом негативном развитии ситуации
    Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    І все те, що ті хто ту печатку підтримує пишуть, тільки підтверджує цю тезу
    Хтось вже розлучався? Ділив майно?

Тут просто (хоча що тут простого) з людиною розходишся, і хочеш все-все йому повернути. Щоб ні дрібнички, ні фото, ні згадки якої. Щоб анічогісінько не лишилося від Нього - бо це болить... А то - розлучення...

Я довіряю половинці зараз, але я не знаю, якою я і моя половинка будуть через роки. Якщо моя половинка, гіпотетично, сяде в тюрму, то я хоч зможу навідувати її як законна дружина. А то що, тільки в радості, а в горі ні?))) Так, чорний гумор. Або якщо моя половинка несподівано помре. Або я. То хай тоді друга половинка докаже в суді, на яких правах вона живе в будинку, де не прописана. половинки й романтика - це добре, але життя бере своє.
    Якось дуже отлічно сказано. Життя- така стрьомна штука.

Мета - не отримати зиск, а залишатися з тим, з чого починав.
    О! Оце воно! Якщо немає дітей, то навіщо мені чуже, правильно? Навіть якщо нема свого, оте чуже - як кістка в горлі, як нагадування. Бррр...
    Діти - це мабуть єдине, що стимулює багатьох дівчат "відтяпати". Це в разі, якшо папаша відмовиться від своєї дитини.
    Оце мене взагалі радує, тіпа це твоя дитина - сама її і утримуй. Та без проблем, проживемо якось. Але от така позиція....якась огидна. Як має себе почувати чоловік, який кидає свою дитину напризволяще, відхрещується, відмовляється, тікає геть? Нічого не шкребе в душі?

Заради дітей розписуватись не треба, треба заради своїх стосунків.
    Бачиш, Руда. Дуже мало кому це потрібно для стосунків. Одному може потрібно, іншому - ні. Бо а нашо? Якщо людина не розуміє, навіщо це, то дуже складно їй донести, що ти хочеш "пофоткатися в сукні і заспокоїти маму" (С) Ну тобто це кагбе не привід...
    Привід - це коли друга половинка захоче. А вона можливо ніколи і не захоче) Або захоче, але не з тобою. Отака проза жизні.

К женщинам-разведенкам, как не крутите, отношение не серьезное у большинства мужчин.
    І в цих жінок на лобі написано - я развєдьонка? Чи треба при знайомстві сказать - Драсті, я Маня і я развєдєна!?
    А несерйозне відношення через що? Через те, що щось не склалося з іншим, да? Так само і до чоловіків можна поставитися. Ага, развєдьон. Ага, значить шось в ньому не так, якийсь ізьян! Стопудов єсть, раз розвівся.
    Тобто Ваша фраза - палка о двух концах.
    Якщо у людини складаються якісь відносини з людиною розлученою, то можна просто вислухати історію її/його колишнього подружнього життя. І зробити висновки вже опісля, а не клеїти ярлик відразу.

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    наразі шлюб вже не пахне ні романтикою, ні потребою,
    Що ж поробиш, сексуальна революція цьому посприяла.

Якщо ти готовий завести сім"ю, то ви можете жити в громадянському шлюбі, але штамп ні в якому разі не злякає, може, просто розсмішить, якщо для тебе це просто формальність, проте ти від нього не будеш тікати, як чорт від кадила.
    .

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А несерйозне відношення через що? Через те, що щось не склалося з іншим, да?
    Один раз случайность. Можно и попробовать, если осторожно. Два развода... Совпадение. Очень тщательно нужно все взвесить, убедиться в том, что это просто совпадение и женщина действительно серьезно настроена на строительство семьи. Три штампа )))) - тренировка! Даже не надейтесь, что с Вами она построит нормальную семью.

Так само і до чоловіків можна поставитися.
    Да.

І в цих жінок на лобі написано - я развєдьонка? Чи треба при знайомстві сказать - Драсті, я Маня і я развєдєна!?
    В паспорте написано сколько было мужей )) А нет штампа - ты второй и не е...т ))))))
    les
    Філософф

В паспорте написано сколько было мужей )) А нет штампа - ты второй и не е...т ))))))
    Офтоп:
    Останнє речення - супер!!!!!!!!!
    Завсідник

Gonosuke, Так то выходит, чоловіки, и боятся лишнего штампика в паспорте, что б потом следущяя относилась к нему лучше, чем он есть на самом деле. )))
    .

Ответ Сообщение от Akvarel' Посмотреть сообщение
    что б потом следущяя относилась к нему лучше, чем он есть на самом деле. )))
    Да не нужно лучше. Лишь бы хуже не относилась, чем человек есть на самом деле, из-за этого злосчастного штампа )))
+ Ответить в теме
Страница 10 из 34

Теги для этой темы