Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
  • 2 Сообщение от ХмаркА
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4.
    Інколи буваю

Сяю від щастя...

....я мабуть не повинна була створювати цю тему.....може вона не буде цікавою....але все ж..мені зараз потрібно..тому не судіть суворо.......

...просто такий настрій....хочеться кричати від щастя.....летіти далеко у небесну блакить......посміхатися всім на світі....творити просто дива....в мене вже дуже давно не було такого настрою.....просто піднесення душі...почуття гармонії з собою....ніби навколо тебе якийсь свій світ....новий світ нової мрії....і я..сама творю цю мрію життя....та...ось тільки..боюся повірити,що це зі мною....боюся налякати той стан..те неймовірне почуття....ту посмішку долі....тому благаю....той хто читає це...проженіть від себе всі злі думки...радійте зі мною...вам буде також..неймовірно добре.......десь у підсвідомості..я розумію..це може закінчитися так раптово як і почалося...але..зараз я щаслива..і хочу кричати про це у Всесвіт....

вибачте..коли щось не так......

Частий гість

Re: сяю від щастя...

сєнкс!!! молодець!!! .....а нафіг сумувать
    Частий гість

К сожалению, все хорошее и прекрасное, рано или поздно заканчивается... И начинаются суровые будни жизни, а жаль...
    Januwa
    Гість
    Angry

JaneMadon@ukr.net: Молодець, продовжуй радіти і не лише на день, а завжди! І не злякати це щастя, якщо ти позитивно настроєеа. Чого тобі і бажаю...:happy:
+ Ответить в теме

Теги для этой темы