Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей227Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 15 из 20
Показано с 141 по 150 из 193.
    2.0

Re: Про сложность поніманія жєнщін і жіночу логіку

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Можливо... коли це так (одне і те саме) для обох - це мрія...
    батєнька, шото вас нагребло. нікак осєнь на вулиці, а мислі такі, весняні, так би мовити )))

Пророк

nickeler, Я хотів сказати, що "сильна/слабка стать", це десь з тієї ж опери, що і "жіноча логіка", тобто якась дурня.
    А по останньому реченні - сумно і жально...

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    батєнька, шото вас нагребло. нікак осєнь на вулиці, а мислі такі, весняні, так би мовити )))
    Так воно і осінню буває ))))
    2.0

AlexDS, я колись була на гендерному семінарі, там про цю сильну-слабку стать багато говорили, шо от треба уникати такого формулювання в текстах. ібо гендерно неправильно. ну але воно як кліше, і в принципі, якшо не задумуватися, вроді не обідно. а от "жіноча логіка" - це таке тіпа "опа, а я тут стою красівий в бєлом пальто, а ви - баби якіто непонятні". ну і взагалі... так кажуть в основному мальчіки, у яких проблеми лічного характера і певна несостоятельность лічності. імхо
    Пророк

а от "жіноча логіка" - це таке тіпа "опа, а я тут стою красівий в бєлом пальто, а ви - баби якіто непонятні". ну і взагалі... так кажуть в основному мальчіки, у яких проблеми лічного характера і певна несостоятельность лічності. імхо
    Є і таке... Так хто ж йому дохтор? ))) Хай стоїть ))))
    Пророк

AlexDS, я колись була на гендерному семінарі, там про цю сильну-слабку стать багато говорили, шо от треба уникати такого формулювання в текстах. ібо гендерно неправильно. ну але воно як кліше, і в принципі, якшо не задумуватися, вроді не обідно. а от "жіноча логіка" - це таке тіпа "опа, а я тут стою красівий в бєлом пальто, а ви - баби якіто непонятні". ну і взагалі... так кажуть в основному мальчіки, у яких проблеми лічного характера і певна несостоятельность лічності. імхо
    да-да-да-да-да! и "проблеми лічного характера", и "певна несостоятельность лічності"! ещё и не такое может случится у нормального, адекватного представителя мужской половины человечества от встречи с тем чего, как вы решили, не существует как отдельного явления
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

А мені от цікаво, де логіка в тому, що жінок називають бабами, а чоловіків мужиками. Чого не дідами?
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Раз змогли зареєструватись на форумі
    Ну это вы загнули!Конечно же мне помогали. Я утюг пол-года не могу освоить !
    Banned

як же я не люблю слвосполуку "жіноча логіка". аж теліпає
    А я люблю жинок, которые не любят это словосполучення, рядом со мной их начинает телепать просто чтобы поржать с них, они такие веселые, когда их телепает!

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    А мені от цікаво, де логіка в тому, що жінок називають бабами, а чоловіків мужиками
    А меня аж телепать от "ты что не мужик" или "будь мужиком" начинает, это, наверное, как Никлер от "женской логики"
    Представляю себе диалог:
    - женская логика
    - будь мужиком, не неси чушь про женскую логику
    - это просто женская логика пытаться справоцировать меня на "будь мужиком"
    Філософф

Щодо "жіночої логіки" - тут біда)))) Нормально дружу і спілкуюсь з чоловіками, як "свій хлопець", а от з коханим чоловіком постійна печаль з приводу чоловіча/жіноча логіка. Чи то коханий "не той", чи то у закоханої дівчини відрубаються мізки і врубається по-замовчанню режим: "Якщо коханий накосячив, то як людина я його розумію, а як жінка просто повинна вбити"))))
    бог
    Cool

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Да, жестко у вас в "образцовой семье" с миропониманием = )
    Такие категоричные все, вообщем жуть...
    ...О! rasta-koy, Тоже между строк видит...
+ Ответить в теме
Страница 15 из 20