Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей227Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 12 из 20
Показано с 111 по 120 из 193.
    Banned

Re: Про сложность поніманія жєнщін і жіночу логіку

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    ви часто обвіняєте женщін у нелогічності і безголовості!!
    О, я люблю так делать, они тогда так заводятся!!!

Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    а шо в ній такого чарівного в тій мультиварці?:)
    сама готує )
    мені подобається шо не треба стояти над каструлею і слідкувати шоб не втекло. я часто варю молочні каші і того для мене це була проблема, а з мультиваркою такого нема) треба правда вибирати відповідний режим )
    і від неї нема жари на кухні, і зручна каструля, яку легко мити.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    По мнению окружающих
    ось в чому вся соль... мнєніє окружающих. Срать з високої гори іноді на нього треба.
    Я ото того, в армії хоч і не служив, але картоплю чистить тоже добре вмію. Бо за рік перечищаю її близько 100 мішків. І так вже років 10
    Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    сама готує )
    майже )) Але шо є, то є. Ну не зря ж мультіварка зародилась із рисоварки
    Пророк

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    длядьки, які картинами торгують біля кукольного театру, малюють набагато краще :)
    мені здається шо не в техніці справа, а в емоції. дядьки біля кукольного малюють бо їм нада на шось жити, емоцій, почуттів, переживань і думок там мінімум, а техніки там дофіга, но мене вона абсолютно не торкає. це як гітарісти-тєхнарі, які вишпилюють трьохетажні соляки на гітарі. мене вопше не впічятляє, бо такого можна наблатикатись за роки тренувань, а от передавати емоції двома-трьома нотами (або в художників - одним штріхом/мазком/кольором) вміє не кожен. це і є справжнє мистецтво, як мені здається. все інше - ремесло.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    ось в чому вся соль... мнєніє окружающих. Срать з високої гори іноді на нього треба.
    Я ото того, в армії хоч і не служив, але картоплю чистить тоже добре вмію. Бо за рік перечищаю її близько 100 мішків. І так вже років 10

майже )) Але шо є, то є. Ну не зря ж мультіварка зародилась із рисоварки
    Офтоп:
    я сподіваюсь, ви її не самі у такій кількості споживаєте?

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    Офтоп:

мені здається шо не в техніці справа, а в емоції. дядьки біля кукольного малюють бо їм нада на шось жити, емоцій, почуттів, переживань і думок там мінімум, а техніки там дофіга, но мене вона абсолютно не торкає. це як гітарісти-тєхнарі, які вишпилюють трьохетажні соляки на гітарі. мене вопше не впічятляє, бо такого можна наблатикатись за роки тренувань, а от передавати емоції двома-трьома нотами (або в художників - одним штріхом/мазком/кольором) вміє не кожен. це і є справжнє мистецтво, як мені здається. все інше - ремесло.
    Офтоп:
    ну кожному своє! вмене наприклад поле, ліс і річка викликають дужа багато емоцій, зразу ж згадую дитинство
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ihor, нє. Бо я б ні в які двері не влазив би ))
    До речі, отаким от ножиком чищу
    ри?

от офтопа рябить в очах - хоч би без нього писали
    бог

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    Karen, Я допускаю. И вообще говоря пока вы никому не мешаете жить, вы имеете право строить внутри своей семьи любые отношения. Просто они не вяжутся с теми шаблонами которые нам прививаются из романтических фильмов, литературы, искусства и т. п. У вас они более похожи на юридически оформленную сделку по сдаче вагины в официальное пользование с строгим распределением ролей, прав и обязанностей. Ну типа вместо "Даже если весь мир станет против тебя, я буду стоять сзади и подавать патроны" (романтика) у вас "Если весь мир станет против тебя я буду стоять сзади и подавать патроны пока а) мне гарантируется безопасность, б) в моей трудовой книжке будет запись о участвии в боевых действиях на условиях двойного стажа за это время, в) цена за услугу по подаванию каждого патрона привязана к доллару так как курс гривны очень нестабилен".
    ...просто класс!!! Благодарю!!! Прозвучало очень во время и во всей полноте!
    Гуру

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    ось в чому вся соль... мнєніє окружающих.
    Вот прям только хотела то же самое написать ))) Главное, что подумают окружающие. Прям по Грибоедову: "Ах, что же будет говорить княгиня Марья Алексевна!" )))
    Пророк

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Ура... !!! Нормальна тема... Життя триває... )))

Як раз під початок нових відносин, або відчуттів ))))

... по расчёту

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Рис не збігає на токошо вимиту плиту, пока я ріжу салат без жодної думки в голові(((

Нінадо обвіняти людей. Треба цінить, шо люди мають свою думку :) Особенно женщіни, бо ви часто обвіняєте женщін у нелогічності і безголовості!!
    ... савиршЭна бизаснаватильна! да-да-да!
+ Ответить в теме
Страница 12 из 20