Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей227Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 11 из 20
Показано с 101 по 110 из 193.
    ри?

Re: Про сложность поніманія жєнщін і жіночу логіку

Пасіба, котікі. ви такі хароші. мене виправдовуєте, але нинадо))) діло ж в том, шо мені глубоко всірамно.

Karen, через Гуглпошук Ви можете знайти у підрозділі "Інтереси" ще один підрозділ "Мова та література". Усі свої думки з приводу мови викладайте в одній із тем, як то: "І знову про мову", "Ваше ставлення до мовного питання в Україні", "Чи існує полтавський діалект?" тощо.
    Усі інші дописи не по темі видалятимуться. Не бажаю ділити ще й цю тему на шматки.

Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    І як часто у вас трапляються нові відносини ?
    Я может быть только жить начинаю ))))
    Печкин.
    Новачок

Karen, Зараз такий час коли кожному дозволено самовиражатися в рамках закону. Може Лайті просто так хочеться чи їй так весело писати, вона на це має право. Я, наприклад, дуже полюбляю картини в стилі реалізму. Тож усілякі кубісти, імпрессіоністи і інші в мене теж не викликають захоплення, але ж я не вважаю шо вони навмисно плюндрують полотно. Просто в них інше бачення. Я знаю точно шо їй байдуже що подумає людина яка сюди потрапила випадково. До речі, я якось інтуїтивно з першого погляду на її писанину зрозумів що ця людина не безграмотна, а просто приколюється. Про спалення прапорів - це незаконна дія, тож любителям такого перфомансу треба трохи змінювати свій стиль поведінки, або якось намагатися змінити закони.
    ри?

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    Я, наприклад, дуже полюбляю картини в стилі реалізму.
    Тобі не нравиться Яцек Йерка????!!!! Обожені!!! Картини в стилі реалізму - це пейзажі і партрєти! Шотамінтересного?
    *ридає в куточку*
    Новачок

laithemmer, Пробач, б'юся головою об підлогу, але мені подобаеться коли видко шо то берьоза! А не коли треба покликати галериста шоб він мені пояснював шо це велікоє іскусство, і автор який випадково наригав гострим кетчупом на холст насправді багато шо цим хотів сказати, і взагалі то трава, просто червона.
    ри?

laithemmer, Пробач, б'юся головою об підлогу, але мені подобаеться коли видко шо то берьоза! А не коли треба покликати галериста шоб він мені пояснював шо це велікоє іскусство, і автор який випадково наригав гострим кетчупом на холст насправді багато шо цим хотів сказати, і взагалі то трава, просто червона.
    :) всьо-всьо. Я поняла тебе. До деяких імпресіоністів я так само ставлюся. Це як у фільмі "1+1" - за холст, на який "пішла кров з носа художніка", заплатили скокотам? 30тищ єврів?
    Зато гроші у тебе точно ціліші будуть.

Главноє - сразу повибачався)))))) Дісвітільно, нада наших форумських мущін абажать...
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    У тебе єсть гаряча вода і мультіварка - я прямо не знаю, шо уже хочу с тобой ізробить!!
    Проси прощєнія!))))
    а шо в ній такого чарівного в тій мультиварці?:)
    Banned

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Пасіба, котікі. ви такі хароші. мене виправдовуєте, але нинадо))) я б і сама могла всьо пояснити, але діло ж в том, шо мені глубоко всірамно.
    Это не тебя оправдывали, а Карен обвиняли = )
    ри?

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    а шо в ній такого чарівного в тій мультиварці?:)
    Рис не збігає на токошо вимиту плиту, пока я ріжу салат без жодної думки в голові(((

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Это не тебя оправдывали, а Карен обвиняли = )
    Нінадо обвіняти людей. Треба цінить, шо люди мають свою думку :) Особенно женщіни, бо ви часто обвіняєте женщін у нелогічності і безголовості!!
    Пророк

Офтоп:
    +1

був я нещодавно у музеі Пікасо, то длядьки, які картинами торгують біля кукольного театру, малюють набагато краще :) а у середині будівля музею дуже красива, на архітектуру звертав більше уваги ніж на картини
+ Ответить в теме
Страница 11 из 20