Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей20Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 32.
    Новачок
    Ring

хто головний у сім*ї?

Цілий день перебуваю під враженням від учорашньої сварки з чоловіком. Точніше, він уже кілька днів намагався спровокувати на сварку, а нічого не виходило. Учора увечері заходжу на кухню, де коханий дивиться фільм за ноутбуком. Заходжу у гарному настрої і раптом налітаю на дбайливо "забутий" прямо посередині проходу стілець, за два кроки - другий (стільці після нього залишаються постійно). на моє прохання прибрати - несподівана відповідь: "Я не буду убирать, потому, что я - муж! ( ) Меня никто уважать не будет, если я буду тебя слушаться и делать так, как ті говоришь ( )."
    на моє зауваження, що хтось може зайти на кухню і поламати ноги (чи я по кашу малому розігріти - йому 7 місяців) чи хтось інший чого-небудь (ми зараз живемо з батьками) "А почему в пол-одиннадцатого сюда будет кто-то заходить?" ( ).
    Я забрала свій особистий ноутбук (куплений, до речі, спеціально для роботи і бережений для неї ж). ТОді ображений чоловік улігся спати на підлогу, вертівся цілу ніч. При цьому я виявилася ще й божевільною!!!
    у чому ж полягає головна роль чоловіка в сім*ї (якщо ми навіть приймемо це за аксіому). Невже в тому,що описано вище?
    П.С. Коли хочеться полаятися - піднімається прееважно тема "Я муж!!!"

Пророк

re: хто головний у сім*ї?

Ответ Сообщение от @ssol' Посмотреть сообщение
    "Я не буду убирать, потому, что я - муж! ( ) Меня никто уважать не будет, если я буду тебя слушаться и делать так, как ті говоришь ( )
    Вынося обиды на публику, люди стараются подавать диалоги и произошедший конфликт в выгодном для себя свете, урезая диалоги, или приукрашивая их. Поэтому, вмешиваться в чужие конфликты дело неблагодарное.
    Но если предположить, что ваше описание объективно, то муж ведет себя как минимум, - странно.
    Впрочем, когда смотрю на некоторых наших сограждан, то задумываюсь, все ли благополучно с психикой у нашего народа.
    Пророк

він уже кілька днів намагався спровокувати на сварку,
    а нічого не виходило
    малому - йому 7 місяців)
    Я забрала свій особистий ноутбук

"Не жизнь у вас, а именины сердца" (х/ф "Гараж")

Люди живут похоже не первый год, ребенок есть, а табуретки, ноутбуки и прочее имущество до сих пор делят на свой-чужой. Может Вы немного не так излагаете ? Может Ваш муж заявил типа "А чего я должен ЧУЖИЕ табуретки убирать?"
    23q
    23-й участник

@ssol', с финансами в семье уже порешали?
    заведи тему-неблагополучная семейная жизнь и жалуйся, а о только холивар по форуму разводишь.
    2.0

@ssol', а яка тема Вашої дисертації? що вивчаєте? реакцію людей на сімейні ситуації, чи самі сімейні розборки? вже б зізналися, що от пишу дісєр, як би ви поступили? це було б чесно і Вам би помогли більш охоче )
    Пророк

Цілий день перебуваю під враженням від учорашньої сварки з чоловіком. Точніше, він уже кілька днів намагався спровокувати на сварку, а нічого не виходило. Учора увечері заходжу на кухню, де коханий дивиться фільм за ноутбуком. Заходжу у гарному настрої і раптом налітаю на дбайливо "забутий" прямо посередині проходу стілець, за два кроки - другий (стільці після нього залишаються постійно). на моє прохання прибрати - несподівана відповідь: "Я не буду убирать, потому, что я - муж! ( ) Меня никто уважать не будет, если я буду тебя слушаться и делать так, как ті говоришь ( )."
    на моє зауваження, що хтось може зайти на кухню і поламати ноги (чи я по кашу малому розігріти - йому 7 місяців) чи хтось інший чого-небудь (ми зараз живемо з батьками) "А почему в пол-одиннадцатого сюда будет кто-то заходить?" ( ).
    Я забрала свій особистий ноутбук (куплений, до речі, спеціально для роботи і бережений для неї ж). ТОді ображений чоловік улігся спати на підлогу, вертівся цілу ніч. При цьому я виявилася ще й божевільною!!!
    у чому ж полягає головна роль чоловіка в сім*ї (якщо ми навіть приймемо це за аксіому). Невже в тому,що описано вище?
    срочно разводитесь
    23q
    23-й участник

Ihor, ты ломаешь чужие семьи!
    Banned

Мужу захотелось спровоцировать скандал???
    Это точно? Если объективно, то это Вам захотелось устроить скандал!
    Banned

вообще надо учиться правильно вести диалоги..,тогда муж не только убрал бу все,но и чайку элитного мимоходом заварил
    ри?

Ответ Сообщение от SemenSemenych Посмотреть сообщение
    вообще надо учиться правильно вести диалоги..,тогда муж не только убрал бу все,но и чайку элитного мимоходом заварил
    Ага, взяла в руки замашну Вок, підійшла так і кажеш: "Щас ми будем вести діалог правільно, муж!"

П.С. Берегти ноут - якто странно. Або працюєш, або нафіг він тоді нада?
    П.П.С. Спати на підлозі дуже корисно. А якшо, наприклад, постелити біля порога простьолочку і сказать "Охраняй!", то користь буде не лише одному сплюху, а усім мешканцям житла!
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя