Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей47Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 12
Показано с 51 по 60 из 116.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Чи існує справжня дружба?

Відповім ствердно, так як моя мама зі своєю подругою дружать вже більше 25 років і довіряють одна одній, як сестра сестрі.

Нервова, курррва

PooLя, доктор, доктор, як це називається?....
    Максималізм юнацький - ось як це називається!))))
    Просто людина

sharasha,як би воно не називалось,але це мої думки)))))))
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от Jet Посмотреть сообщение
    И я, как-то, разуверился в настоящей дружбе. Хз де я себе таких "друзей" вечно нахожу, только в итоге всё заканчивается тем, что мы перестаём общаться. А если мне кто-то и звонит, то я уже знаю чего в трубку услышу:

"Привет. Как дела?(две стандартные фразы) Можешь мне найти в инете то? Можешь мне записать это? Достанешь то-то?"

Да нах мне такие друзья?! Как найти, достать, записать..так ко мне...а как блин поздравить с ДР, так хер дождёшься.

Я не требую от друзей напостой мне в чем-то помогать или вечно вертеться вокруг меня, но если они хотят потребительские ко мне относиться, то хай идут на три буквы.
    А в "консерватории" не пробовали смотреть?
    Jet
    Fallen Angel

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    А в "консерватории" не пробовали смотреть?
    Да я где уже только не смотрел.

Люди не меняются в корне! Какие-то аспекты их натуры могут поменяться, но если человек гнида, то он гнидой и останется и не факт, что в "консерватории" могут лучше люди быть. От того "консерватория" это или еще что-то..особо ничего не зависит.
    2.0

дружба - а как ета? які критерії? бо колись у мене були "луччі друззя" а потом їх не стало. а зараз є купа хороших людей, яких хочеться бачити, з ними спілкуватися. але ж кажуть шо друзів багато не буває? то шо це таке?
    як на мене справжня дружба (чи я не знаю як це назвати) це партнерські стосунки двох самодостаніх людей, які не дорікають одне одному нестачею часу на них, не істерят в приступі ревнощів. і єдине що їх поєднує - цікаве спілкування і довіра. хоча може це суб"єктив...
    Руда, з хвостом

nickeler, а як думаєш, в чомуможе причина того, що колись були гарними друзями, ділили горе-радість навпіл, а поітм стали чужими. От у мене так було теж. І навіть, коли зараз зустрічаємось - таке враження, що я цій людині винна тищу баксів, якесь таке до мене негативне ставлення, хоча явних причин то і нема.
    Як у кого бувал, розкажіть???
    сдавайсь!!!

ЗНАЮ ТОЧНО!!! СПРАВЖНЯ ДРУЖБА ІСНУЄ!!!.....в кіно...
    Філософф

Звичайно існує, просто справжня дружба, як і кохання потребує вкладання великих душевних сил, гарного відношення до друга, турбування про справи і багато чого.

Іноді люди, з якими тісно дружили віддаляються від нас, в силу розходження життєвих шляхів, і якщо вчасно не потурбуватися про періодичне зближення, то через час може виявитися, що ви вже просто знайомі.

Так само знайомі з плином часу можуть стати найкращими друзями.
    2.0

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    що колись були гарними друзями, ділили горе-радість навпіл, а поітм стали чужими.
    та все тому що, комусь отієї самодостатності мабуть не вистачало. або потім виявлялося, шо ви такі різні, і зближені були лише в певному відрізку простору і на певний час. а потом типу "осєніло"
+ Ответить в теме
Страница 6 из 12

Теги для этой темы