Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей47Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 12
Показано с 21 по 30 из 116.
    настасья
    Гість

Re: Чи існує справжня дружба?

У мене був друг,хоча спочатку він мені подобався,але у нас не було можливості розвивати наші особисті стосунки,бо я думала,що кохаю його друга.Тому ми почали спілкуватись і зараз він найдорожче,що в мене є.Я впевнена в ньому на 100%.

Філософф

У мене в дитинстві була подруга, дружили до інституту, потім просто зрозуміли, що ми різні люди, але мені її досі не вистачає, мені не вистачає самого відчуття, що в мене є краща подруга, якою я захоплювалась все життя, тому що вона неймовірна, в ній, попри все, живе Божа іскра, яка не часто буває в людях, вона талановита в усьому, але не любить займатись мистецтвом, але ж як малює, пише, співає, хоча ніколи нічому не вчилась, це все виходить нехотя. Це як частину тебе забрали. Просто вона завжди любила оточувати себе шанувальниками(не в плані партнерів, просто захопленими людьми, які складають почт) а я завжди була не те, що тінню, просто аксіомою, яка її завжди сприймає і не лізе в лідери. Коли ми виросли, то деякі обставини нас змусили не бачитись кілька місяців і коли ми зустрілися знов, то були вже іншими-вона була безшабашна і закохана(це був не той чоловік, але щоб це зрозуміти, їй знадобилось 5 років), а я відчула себе самостійною і серйозною. Наші 2 сильних начала почали боротись за лідерство і гармонія стосунків розпалась-ми просто розійшлись у різні боки. Ми були такі схожі, а виявилось, ми різні, але вона-частина мого я, яке ніколи не відновиться і якого мені дуже бракує-це
    єдина людина, яка була зі мною на одній гротескній хвилі, якої не розуміє більше ніхто, а може дружба з нею зробила мене такою.
    Так чи інакше, друзів у мене немає, є хороші товариші-чоловіки, коли одружувалась, нікого було дружкою вибрати, хотілося на цю роль вибрати приятеля!(потім упросили його дівчину). У мене існує проблема"жилетки", яка дуже дратує. Взагалі, я люблю вислуховувати людські проблеми, допомагати, але потім помічаєш, що до тебе телефонують, коли хочеться виговоритись, або щоб пожаліла. А коли мені самій погано, мене не те, щоб не чують, але не розуміють і не слухають. Взагалі, страшенно скучила за жіночою дружбою, такою, як було, але мабуть не треба, я не довіряю жінкам настільки, щоб близько підпустити їх до себе. В моїй душі назавжди залишиться ніша, яку ніхто не зможе заповнити.
    наташа
    Гість

я вважаю що немає
    Гуру

Дружба- это любовь без физичесского влечения
    модератор

Ответ Сообщение от **SEM** Посмотреть сообщение
    Что-то типа того...
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от **SEM** Посмотреть сообщение
    Похоже на збочення
    Новачок

Правду всі пишуть,справжнього друга,якому можна було б довірити свої таємниці,з яким можна було б розділити радість і горе дуже важко найти...
    Заради друга можна й померти,але спершу потрібно найти того друга,заради якого варто було б померти...Жалко,але воно так і є...
    Ket
    Гуру

Верю в хороших людей, а в дружбу как-то не очень.
    Постійний відвідувач

десь чула, що дружба між чоловіком і жінкою може бути лише тоді, коли між ними або вже було щось, більше дружби, або буде.
    і чомусь факти підтверджують..
    я зажди вірила в дружбу між хлопцемі дівчиною, але, здається, хлопці мали трохи інші наміри.. а я думала, що ми просто друзі, перед якими можна бути собою, а не дєвушкою.. а потім коли все виходило на чисту воду, дружба чомусь різко закінчувалась...
    а може то просто друг з мене ніякий?!...
    а дружба між дівчатами різко змінюється, коли у однієї з подруг заводиться хлопець або чоловік...
    Новачок

Обязательно существует, без нее - никак!!!
+ Ответить в теме
Страница 3 из 12

Теги для этой темы