Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей47Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 12
Показано с 11 по 20 из 116.
    Філософф
    Smile
    Имеются в основном приятели .
    Никого стараюсь не напрягать .

Но знаю точто, часть из приятелей можно назвать друзьями....
    Только не буду им об этом говорить , чтоб не спугнуть фортуну. ИМХО.

Пророк
    У моему житті людина була одна, скільки пам"таю себ, стільки її памятаю. Вважала її кращою з кращих, яка була б мова, встати в 3 години ночі у дощ сніг чи зливу за ради неї, це було нараз і два!
    Після того, як пішли деякі зміни в нашому житті, я почала довідуватися різні факти про неї... Про те як вона мене обманювала всі ці роки! дуже сумно... Але факт.А я її важала найкращою "дружбою до гроба"!
    У знайомого мого, теж два друга було. Доки жили в гуртожитку, доки жили в одному районі, доки друзями були.А зараз вже почалося забивання, не стача часу... Ну и т.д. Коли ще трималися разом, то витягували друг - друга з різних ситуацій.
    Дружбу між хлопцем і дівчиною наблюдаю вже років з 10 як мінімум! Ага, ще з пилюшок! :) И всі чомусь сумніваються у нашій дружбі! ні дружба однозначно е!
    Колись моя систра сказала одну річ, щоб я ніколи, нікому, нічого най потаемнішого не довіряла!Навіть своему чоловікові. Тому стараюся свої секрети най-най тримати у собі, друзям не розповідаю!
    Роман
    Гість
    Ответ Сообщение от Milka Посмотреть сообщение
    Дружбу між хлопцем і дівчиною наблюдаю вже років з 10 як мінімум! Ага, ще з пилюшок! :) И всі чомусь сумніваються у нашій дружбі! ні дружба однозначно е!
    Може це ти лише сприймаєш його як "друга", а йому хотілося більшого, але.....
    Питалася хоч разок дізнатися на чому построєна ваша "дружба", а???
    Perfect Stranger
    Гість

Re: Чи існуе справжня дружба?

Однозначно существует, но не всегда она вечна!
    Был у меня лучший друг, мог позвонить ему в любое время, поговорить на любую тему, встретиться и выпить пивка. Сейчас он мне уже не лучший друг.....
    А жаль! :beee:
    Пророк

Ответ Сообщение от Роман Посмотреть сообщение
    Може це ти лише сприймаєш його як "друга", а йому хотілося більшого, але.....
    Питалася хоч разок дізнатися на чому построєна ваша "дружба", а???
    Не нуканешно пыталась...:) Есле ты имееш ввидучто он в меня влюблён был или есть, то думаю ошибаешся, так как я уже замужняя а наша дружба не поменялась... Есле у него выгода ко мне, то я не думаю, всегда делились и будем делится последним кусочком...
    dumai
    Гість

Я погоджуюсь з даною притчою, тому щось в мене в житті було подібне, тільки покищо такого фіналу я не бачу ще :cray:
    Роман
    Гість

Ответ Сообщение от Milka Посмотреть сообщение
    Не нуканешно пыталась...:) Есле ты имееш ввидучто он в меня влюблён был или есть, то думаю ошибаешся, так как я уже замужняя а наша дружба не поменялась... Есле у него выгода ко мне, то я не думаю, всегда делились и будем делится последним кусочком...
    а ты пыталась до или после своего замужества...
    змія болотяна ОЧКОва

не знаю чи правда, але зустрічала таке пояснення. Воно і не те шоб пояснення, а можливо - інформація для роздумів. Шось тіпа того - люди з завищеною, або заниженою самооцінкою так чи інакше використовують "друзів". Самодостатні ж нічого не вимагають і просто насолоджуються спілкуванням. ХЗ?!
    Що ж до власного, то друзів маю вкрай мало. Пальців однієї руки забагато буде. Найпотаємнішого (на загал) ніхто не знає. так само і я. Захочуть - розкажуть. Тим не менш, знаю, якщо не зрозуміють, то все одно приймуть таким як є і підтримають і завджи скажуть, що думають (незалежно від того приємно це чи ні)
    Мала колись подругу (принаймні так думала) теж ходила, їздила, пояснювала, підтримувала і розказувала. Після чергового "вставлянія мозгов" зрозуміла (наконєц-то), шо мною просто користувалися, як "желєткой, яка кльово всотує сльози".
    Так шо дружба єсть, просто для кожного вона своя.
    Новачок

Мои лучшие друзья - папа, мама и младшая сестренка. По-моему, в жизни этого достаточно.
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от Marat Посмотреть сообщение
    Мои лучшие друзья - папа, мама и младшая сестренка. По-моему, в жизни этого достаточно.
    Это конечно замечательно, но наврное всетаки этого мало.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 12

Теги для этой темы