Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей97Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 17
Показано с 71 по 80 из 161.
    Філософф

Re: финансы в семье

Ну кума і сусіда ніхто не відміняв. І рівність тут не причому, тягати тяжкості жіночому простому непідготованому організму черевато всякими каками , на лікування яких піде грошей більше, ніж вартість пива для сусіда.

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    непідготованому організму
    У мене підготований . Доводилось раніше по 2 відра води від колодязя носити. А вони загалом важать 20 кг . Та й жінки ,які живуть у селі ,ще й не таке тягають.
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    У мене підготований . Доводилось раніше по 2 відра води від колодязя носити. А вони загалом важать 20 кг . Та й жінки ,які живуть у селі ,ще й не таке тягають.
    Фото в студію!!!
    У повному парадному вбранні з гарною вишиванкою... З віночком чи вже очіпком... З коромислом на два відра... У гарній природі на фоні криниці... В студію ))))
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Фото в студію!!!
    У повному парадному вбранні з гарною вишиванкою... З віночком чи вже очіпком... З коромислом на два відра... У гарній природі на фоні криниці... В студію ))))
    Коромислом я тренувалась носити воду ,коли відпочивала у родичів на Кавказі .Це було давно .Щоб сфоткатись ,доведеться їхати до Росії по коромисло . Уявляю,на дворі війна ,а я до них приперлась--віддайте коромисло !
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Ну кума і сусіда ніхто не відміняв. І рівність тут не причому, тягати тяжкості жіночому простому непідготованому організму черевато всякими каками
    придумай рычаг с колесиками, делов то, будь мужиком! женщиной!
    Пророк

Коромислом я тренувалась носити воду ,коли відпочивала у родичів на Кавказі .Це було давно .Щоб сфоткатись ,доведеться їхати до Росії по коромисло . Уявляю,на дворі війна ,а я до них приперлась--віддайте коромисло !
    подогнать коромысло?
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    подогнать коромысло?
    Музей народного побуту пограбуєте ?
    Пророк

Музей народного побуту пограбуєте ?
    зачем? если нужно можно сделать всё!
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    зачем? если нужно можно сделать всё!
    О,який ви люб'язний ! Тоді будь ласка , зробіть мені коромисло, вигаптуйте сорочку та ще не забудьте криницю викопати !
    Пророк

Ага ,прикольно нанимать грузчиков ,если надо перенести мебель в соседнюю комнату
    Я бы наняла, чем здоровье гробить. Когда-то передвигала стол письменный, потом живот два дня болел. У меня неподготовленный организм.
+ Ответить в теме
Страница 8 из 17

Теги для этой темы