Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей97Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 16 из 17
Показано с 151 по 160 из 161.
    المزيد من النفط

Re: финансы в семье

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    до того як наш любий пецюна наворувався народного добра та став призидєнтом, то вони жили як проста сімья і були тіж самі проблеми. а це погане порівняння. чи у вас муж тожи призидент якоїсь країни і у вас схожі проблеми з родиною порошенка?
    Ок. Хай не президент. Як ви уявляєте собі, працююча дружина Коломойського дзвонить йому на роботу і наказує купити після роботи картоплі та моркви ?

Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Ок. Хай не президент. Як ви уявляєте собі, працююча дружина Коломойського дзвонить йому на роботу і наказує купити після роботи картоплі та моркви ?
    це ми привикли шо на нас плюють . а в еуропі президенти і олігархи уявіть собі їздять на лосипедах та купують собі картоплю з морквою. он хай ігор скаже

аналогічно і з олігархами поки вони не піднялися жили простим життям
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    це ми привикли шо на нас плюють . а в еуропі президенти і олігархи уявіть собі їздять на лосипедах та купують собі картоплю з морквою. он хай ігор скаже
    Ігор, кажи !

Виння Пых, я веду до того, що якщо чоловік буде вимушений взвалити на себе дітей та половину хатніх клопотів, то про свій бізнес він може забути !
    Пророк

Ігор, кажи !
    так ! Ігор а ну скажи як там у еуропах президенти живуть з олігархами

Виння Пых, я веду до того, що якщо чоловік буде вимушений взвалити на себе дітей та половину хатніх клопотів, то про свій бізнес він може забути !
    нє , ну тута сугласєн. але не всі ж бізнесменами буть. чи як? альфачів на всіх не хвате. тим болє бізнес це таке лайно. сьодні всьо нормальна гроші лопатою гребеш, а завтра на тебе наїхали і вже йдеш до дружини гроші адалжувать. знав я одного такого. мєлкі торговці це не бізнесмени якшо шо
    Пророк

так, до слова...

Входить Красна Шапочка одягнута в красіву резинову красну шапочку і більш ні в що. Вона красива, гола, мокра і лінива.
    Красна Шапочка: Я так устала, тут такой шум. Буратіно, дружочєк, я хочу посмотрєть тєлєвізор.
    Буратіно кидається угождать красавіце.
    Мальвіна (сама до себе): Курва. Вона устала - целий дєнь в ваннє сідєть, вона устала... а я не устала! Сука голая!
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    так, до слова...

Входить Красна Шапочка одягнута в красіву резинову красну шапочку і більш ні в що. Вона красива, гола, мокра і лінива.
    Красна Шапочка: Я так устала, тут такой шум. Буратіно, дружочєк, я хочу посмотрєть тєлєвізор.
    Буратіно кидається угождать красавіце.
    Мальвіна (сама до себе): Курва. Вона устала - целий дєнь в ваннє сідєть, вона устала... а я не устала! Сука голая!

Merry Corpse, я досі у роздумах.
    Можете пояснити до чого ото ?
    Пророк

Karen, читайте класику сучукрліт )
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Karen, читайте класику сучукрліт )
    Шо це ? Шо мені читати ?
    Пророк

Шо це ? Шо мені читати ?
    лесь подеревянскій
    Пророк

Karen, взагалі то це Місце встрєчі ізмєніть ніззя, блядь! . Але в принципі паралелі можна зпівставити без знання всього тексту. )
+ Ответить в теме
Страница 16 из 17

Теги для этой темы