Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей97Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 15 из 17
Показано с 141 по 150 из 161.
    Пророк

Re: финансы в семье

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Пых, молчи ! Ты разрушаешь мою идеологию. Я фанатка домостроя !
    та нема питань , я свою жінку теж дома заставлю сидіть. буду працювать і забезпечувати сімью а вона хай мені готує обстірує наводить порядок в кувартирі і за дітьми догляда. ну а при розводі все моє єслі вдруг . їй токо аліменти і то за кожну гривню аліментів чек по отчьоту шо гроші тратяться на дітей а не на бозна шо

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    та нема питань , я свою жінку теж дома заставлю сидіть. буду працювать і забезпечувати сімью а вона хай мені готує обстірує наводить порядок в кувартирі і за дітьми догляда. ну а при розводі все моє єслі вдруг . їй токо аліменти і то за кожну гривню аліментів чек по отчьоту шо гроші тратяться на дітей а не на бозна шо

Навколо всі тварюки !!!!!
    Пророк

нєєєєєєєєєє , підождіть. аліменти - це кошти на утримання дітей, а не дружини. чи як? чого б це чоловік должен спонсірувать свою колишню?
    бог

Я фанатка домостроя
    Пророк

Пых, молчи ! Ты разрушаешь мою идеологию. Я фанатка домостроя !
    проблеми з самореалізацією?
    бог

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    нєєєєєєєєєє , підождіть. аліменти - це кошти на утримання дітей, а не дружини. чи як? чого б це чоловік должен спонсірувать свою колишню?
    Когда родственница мужа приехала в отпуск из Италии, где работала домработницей, она сказала, что теперь знает цену домашней работе в денежном эквиваленте.
    Пророк

Когда родственница мужа приехала в отпуск из Италии, где работала домработницей, она сказала, что теперь знает цену домашней работе в денежном эквиваленте.
    ну так тоді нєхєр дома сидить і кричать шо муж повинен забезпечувать , а работать і ще раз работать. а хатню роботу можна поділить навпіл. і вообчє в італії рівень життя інший, в україні таж сама робота в рази менше коштує, то хай знайома не видєлуєцця
    المزيد من النفط

Есть знакомая семья, где жена всё откладывала рождение детей, потомучто ей было некогда и она много работала. Сделала отличную карьеру. Им больше 50 лет. Недавно развелись.

хатню роботу можна поділить навпіл
    Марина Порошенко лікар за освітою. Але сидить вдома, бо Пєті ніколи ділити з нею хатню роботу. Чи таки повинен допомагать?
    Пророк

Марина Порошенко лікар за освітою. Але сидить вдома, бо Пєті ніколи ділити з нею хатню роботу. Чи таки повинен допомагать?
    до того як наш любий пецюна наворувався народного добра та став призидєнтом, то вони жили як проста сімья і були тіж самі проблеми. а це погане порівняння. чи у вас муж тожи призидент якоїсь країни і у вас схожі проблеми з родиною порошенка?
+ Ответить в теме
Страница 15 из 17

Теги для этой темы