Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей34Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 12
Показано с 71 по 80 из 117.
    Просто людина

Re: Яка краща: бита, чи не бита?

Так, з усього в житті треба вчитись))))))))))))

Руда, з хвостом

Колись двно, в мене на очах була така парочка. Він періодично переберав пива і тягло його на подвиги. На неї виливалося стіляки безпідставного бруду, що аж моторошно ставало, а потім ще і кулаками добавляв. Раз ні з того ні з сього ногою заїхав по м*якому місці.
    Потім було вилито в ісереці багато сліз. І я необачно сказала - покинь його, нашо воно тобі таке треба!!
    На ранок вони помирилися, а я була врагом народа номер 1.
    При тому, що носилася вона з ним, як з писаною торбою, а він використовував її, як сам хотів, бо та виконувала мабуть всі його забаганки.
    От тепер хочеться сказати різко: не треба жаліти таких жінок, бо часто вони самі в цьому винні. Винні, коли дозволяють це робити вдруге, втретє...а потім вже і з ліку збиваються.
    А ще - багато звикають так жити. Жити жертвою і жаліти себе. Усі свої нещастя і невдачі виправдовувати цим, чи не так????
    сдавайсь!!!

Rinka, совершенно в дырочку!!! я б даже сказал что такие женщины не то чтоб разрешают это делать они даже этого хотят... так шо все по чесному
    змія болотяна ОЧКОва

Mr.Kronko, а ти шо не знав? Б’є, значить - любиииить.
    Пророк

так шо начинаем своих барышень лупасить? он якраз появилось на форуме наглядное пособие по боям без правил
    Просто людина

Всеодно що то за чоловік котрий підіймає руку на жінку!!!!!!!!!!!!!!!
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    он якраз появилось на форуме наглядное пособие по боям без правил
    Дайте подивитись!!)))
    ___
    Ну шо значить бить? Коли треба заспокоїти (бо розійшлася) чи зрадила (чи не знаю ще шо), то ляпаса можна й дати.
    А коли це система? Коли він її так лупасить, шо вона вже не пам'ятає шо такоє настоящі тєні? От тут питаннячко!)
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от БОРОВ Посмотреть сообщение
    Значит ЕЙ ЭТО НРАВИТСЯ, ЕЕ ЭТО УСТРАИВАЕТ
    Я цього не заперечувала. Але і його дій це не виправдовує!
    Філософф

Нормальна адекватна людина ніколи не підніме руку на свою половинку, можлива куча інших варіантів, як завершити сварку.
    Потрібно так себе не поважати щоб дозволити ударити та ще й жити з цією людиною далі. І потрібно бути обмеженою людиною, щоб виражати свої доводи бійкою. ИМХО.

Ми з чоловіком за 5 років життя разом, ні разу навіть голос не підвищили одне на одного. Якби, теоретично, він підняв на мене руку, навіть замахнувся, я б не жила з ним ні дня. Не ті времена у нас, що жінка безвільна рабиня, на якій можна виміщати поганий настрій чи ще що. Хочеться помахати кулаками - іди в секцію, бокс, борьба чи що - і махай.
    Просто наші мужики звикли, що жінка переважно слабіша, і побоїться давати здачу. А коли жінки беруть сковорідки, то дуже бистро сім'ї доходять до калічень і вбивств на побутову тему.
    Ми ж всі цивілізовані люди, і звикати потрібно вирішувати питання не кулаками, а доводами, в крайньому випадку можно підти пройтись окремо, а на наступний день на свіжу голову спокійно побалакати...
    Нервова, курррва

А коли жінка сама лізе в бійку?
+ Ответить в теме
Страница 8 из 12

Теги для этой темы