Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей34Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 12
Показано с 21 по 30 из 117.
    Tereza10001
    Гість
    Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    а ты деньги себе оставляй, а ее гони на работу! и вечером оба будете валяться на диване перед теликом и все будет ок, ни нареканий на деньги ни на внимание!
    Ну прям всё, как у нас - деньги себе, её на работу, а вечером у теликов, только у разных. Чтобы за дистанку не подраться:boredom: .

Lana
    Гість
    вы очень радикально настроены! а за что его убивать то? за то что вы ему разонравились или в вас небыло того что было в другои и он к ней пошел?! так это ж не его вина! а ваша!
    Во-первых последнее высказывание было шуткой
    Во-вторых есть развод, раз разонравилась, чай не в Италии живем, я против высказывания "левак - укрепляет брак".
    А в третьих - ибо не*** изменять.

Не сомневаюсь, что мой муж сделал бы тоже самое, он у меня горячих кровей :blum3:
    Пророк
    А ми з чоловыком бьемося! :wild: Так, для профылактики! :) Ну в шутку звісно, хто кого там на спину положе. Ну перемагае звысно він, але інколи піддаеться.
    Але якщо серйозно, то хіба можна ж дівчину вдарити... Це взагалі не по природі. Ніколи не розуміла рукоприкладство, але є ж такі що терплять. Бо мабуть люблять або бояться! Якщо війне холодком краще мабуть розійтися. хочаб на деякий час. А ось дівчина повинна подумати добре, що не так, щось виправити, додати і т.д, якщо звісно хоче залишатися й надалі з цим чоловіком!А хлопець повинен допомогти їй у цьму. А взагалі любов треба завжди якось "підкріплювати"... Щоб почуття були завжди свіжим як в перший раз! :) Бо битовуха не дае спокою ніколи. Я наприклад завжди стараюся поставити себе на його місце. Але якщо б на мене чоловік підняв руку,я не можу впевнено сказати, що розвилася б точно. Але образу затамувала. Це я ствалю для себе на одну сходинку із зрадою.
    Також мені ніколи не подобалися дівчата які бьють хлопців! (аж смішно від такого речення :))) Це не красиво по перше, по друге, мені хлобця завжди жалко. :)
    Тож важаю, що не мае такого приводу, який би дозволив підняти руку. Хіба може бути виправдання насильству...

Моя тітка терпіла свого чоловіка 25 років, поки не закодувала. Кожен день горілка - пьянка, мати, бійка... це все бачать діти, влітало й дітям. Це насильство...
    Пророк
    Ответ Сообщение от Tereza10001 Посмотреть сообщение
    Ну прям всё, как у нас - деньги себе, её на работу, а вечером у теликов, только у разных. Чтобы за дистанку не подраться:boredom: .
    семейная идилия
    Tereza10001
    Гість
    семейная идилия
    Да, в общем. Но мне больше нравится: "Деньги на бочку" :punish2:
    Пророк
    Ответ Сообщение от Tereza10001 Посмотреть сообщение
    Да, в общем. Но мне больше нравится: "Деньги на бочку" :punish2:
    ну...эт пора оставить в прошлом! для страны с рыночной экономикой (так Украину когда то тов. Блер назвал) больше подходит "у тебя свои, у меня свои"
    Філософф
    Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    В случае измены лучше побить обладателя теплых рук и запаха, который на теле остался;) А девушку просто послать подальше, а не унижаться побоями тех, кто слабее тебя. Да и на кой она такая нужна? Сэконд хэнд блин!
    ИМХО как можно быть агрессивным к любимому человеку?
    О! Насчет "послать" - это с тобою согласна. А вот про битие парня, тут у меня вопрос. Зачем его бить, ведь во всем девушка виновата: не поманила - не повелся бы. А, если ему предлагают десерт, почему не взять? Не, парни ни виноваты.
    А теперь про агрессию к любимому человеку: тебя родители в детстве не били?
    Пророк
    Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    О! Насчет "послать" - это с тобою согласна. А вот про битие парня, тут у меня вопрос. Зачем его бить, ведь во всем девушка виновата: не поманила - не повелся бы. А, если ему предлагают десерт, почему не взять? Не, парни ни виноваты.
    А теперь про агрессию к любимому человеку: тебя родители в детстве не били?
    Перше: хлопці також винні! Треба мати совість і розуміти де твоє, а де чуже!!! А за нерозуміння - карати мерзотників:comando:

Друге: дивлячись що називати биттям. Якщо мати на увазі типу бійок на вулиці - то такого, звичайно, в сім"ї небуло.
    А проблеми з однолітками на вулиці (як і в кожної людини) виникали.
    Постійний відвідувач
    Мені соромно про це розповідати, але приховувати свої гріхи це є ще більшим гріхом. Одного разу я вдарив жінку. :punish2: Це сталося в серпні (в августе) 2001 року. З того дня минуло вже майже 6 років, але я ще й досі жалкую за своїм вчинком. І мені ще й досі соромно за це. Я більше ніколи в житті не підійму руки на жінку, бо краще стерпіти що завгодно, але не такий сором. Коли я пригадую той день, то вважаю себе покидьком ("подонком" для тех кто плохо знает язык). :not_i: Можливо на мене сприяло те, що в попередніх сварах вона дозволяла собі кидати в мене чоботями, відром і навіть табуреткою. Але все одно це не виправдання. Я мав стерпіти. Можливо свою роль відіграла і тодішня теща, коли постійно мені твердила "Що ти за мужчина якщо не можеш свою дружину на місце поставити". Але й це не виправдання, адже в мене своя голова на плечах, треба було самому міркувати.
    Прошу не засуджувати мене занадто суворо, адже це фактично моя сповідь.
    модератор
    Ответ Сообщение от Сердце Тигра Посмотреть сообщение
    Мені соромно про це розповідати, але приховувати свої гріхи це є ще більшим гріхом. Одного разу я вдарив жінку. :punish2: Це сталося в серпні (в августе) 2001 року. З того дня минуло вже майже 6 років, але я ще й досі жалкую за своїм вчинком. І мені ще й досі соромно за це. Я більше ніколи в житті не підійму руки на жінку, бо краще стерпіти що завгодно, але не такий сором. Коли я пригадую той день, то вважаю себе покидьком ("подонком" для тех кто плохо знает язык). :not_i: Можливо на мене сприяло те, що в попередніх сварах вона дозволяла собі кидати в мене чоботями, відром і навіть табуреткою. Але все одно це не виправдання. Я мав стерпіти. Можливо свою роль відіграла і тодішня теща, коли постійно мені твердила "Що ти за мужчина якщо не можеш свою дружину на місце поставити". Але й це не виправдання, адже в мене своя голова на плечах, треба було самому міркувати.
    Прошу не засуджувати мене занадто суворо, адже це фактично моя сповідь.
    Если ударил раз - значит способен бить девушек, и в будущем не исключено, что при определённых обстоятельствах... ну ИМХО конечно.
    А я бы ту девушку просто связал и рот закляел, пусть бы посидела -остыла.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 12

Теги для этой темы