Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей11Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 19.
    Філософф

Думки в голос.

Знаєте, форумське товариство, я довго думав про причини власних негараздів, проблем і різного роду конфлікті.
    Поки що не можу так вже й прямо зробити остаточні висновки але деякі думки є.
    Вирішив поділитись ними. Кому цікаво можете коментувати.

Хоч і прикро це визнавати але....мабуть багато у чому мої тутешні критики біли праві.
    Не вдаючись у деталі погоджусь що дійсно я втратив багато потенційних друзів через деякі риси характеру і відсутність чітких хобі.
    Більш того, мабуть, немає нічого страшного немає і у тому щоб час від часу пити спиртне. Можливо не так і сильно помилялись, ті мої критики які вважали це вагомим чинником кар»єрного зросту і налагодження людських взаємин(перепрошую за канцелярист у фразі).
    Дійсно я хочу навіть до певної міри перепросити у тих з ким я лаявся, адже деякі з них дійсно критикували мене бажаючі добра. А деяких я сам довів до негативних емоцій.

Пророк

Re: Думки в голос.

"Вголос" - разом пишеться....
    а шо тут песать?

Коновалець, твоя самая большая проблема в том, что ты не только не хочешь слЫшать окружающих, ты даже не хочешь им внятно объяснить чего сам хочешь -- ты тупо выливаешь на них поток мыслей, о смысле, которых сам же не хочешь задуматься.
    ps я тебе уже когда то о черном и белом.. а впрочем врядли поймешь и сейчас...
    2.0

..є на світі коник-дзвоник Чалий і ніхто не знає, нахуя...
    вибачте, це цитата. Микола Лукаш. згадалось чогось....
    Гуру

nickeler,The Best!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

нагадую
    ри?

Коновалець, "дорослішаєш")) тепер максималізм не такий гострий, еге?
    Адже справа ніколи не була у спиртному чи кар’єрному рості. Справа у ставленні до оточуючих.
    Най тобі всьо ладиться.
    Філософф

Sky,
    nickeler, Янkа, шановні і до чого тут це? Я вирішив поділитись своїими думками, так згоден вони поки що не структуровані і радше є роздумом ніж рішенням, але навіщо сходу такі безпідставні натяки і звинувачення

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    [
    Най тобі всьо ладиться.
    І на тому дяка. Не знаю й сам чом вирішив поділитись своїми роздумами тут, але мо думаю нічого не стається випадково.
    Пророк

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Більш того, мабуть, немає нічого страшного немає і у тому щоб час від часу пити спиртне.
    не, не, не,это нам ничо страшного...
    тебе пить вообще нельзя!
    2.0

Коновалець, а може ти потролить прийшов знову? ти ж рецидівіст )) вибачаєшся, каєшся, а тоді - тра-та-та-та... і ми на войнє )
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя