Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 7 из 79
Показано с 61 по 70 из 781.
    Пророк
    Я знаю, що таке бути перебірливим :) Сама така :)

Пророк
    Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Він дав свого телефона, мовляв, можете телефонувати, запитувати, що цікавить і т.д. Одного разу мені навіть захотілося подзвонити йому, але відповіла якась жінка і сказала, що ніколи тут не було такого чоловіка, хоча раніше йому дзвонили на цей номер. Отак... видно, ця розмова не мала відбутися.
    О ні!!! Сувора доля-злодюжка створила непробивну стіну перешкод на твоєму шляху;) І всі боги Олімпу в цьому їй допомогли:sarcastic: А тобі не здається, що вас (всього-навсього!) неправильно з"єднали на АТС:pleasantry: ?! І незламна воля богів тут зовсім ні причому;)?
    Пророк
    Шановне панство:) А вам не здається, що однією з причин стрімкого росту кількості абортів є західна "кіноіндустрія" (якщо її можна так назвати)? Яка пропагує п"янки-гулянки-смаління трави-вільний секс і т.д.? При СРСР, коли сексу не було зовсім;), а люди розмножувались брунькуванням:), статистика абортів (особливо серед молоді) була набагато меншою.
    Не дай Боже хтось може подумати, що я проти сексу:), але для виховання молоді потрібно знайти якусь золоту середину! А не те що можна побачити на ТВ чи в неті.
    Завсідник
    Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    При СРСР, коли сексу не було зовсім;), а люди розмножувались брунькуванням:), статистика абортів (особливо серед молоді) була набагато меншою.
    Офіційна статискика дійсно була меншою, а як було насправді, думаю, сказати не може ніхто.
    Lana
    Гість
    К сожалению, для большенства женщин - аборт, является средством предохранения, в 2001 году приехала домой, зашла в салон здоровья на Мотеле, (там мой врач принимает вечером) за аналоговым названием в странах ЕС витаминов для беременных. В очереди стояло около 15 девушек, вышла медсестра, у всех собрала, бумажечки, подошла ко мне - где направление? я - какое? она - на аборт, че придуриваешся? Потом все выяснилось, оказалось что все эти девушки на аборты, я была в шоке.

P.S. Кому интересно, в ОАЭ женщины родившие детей без мужа, строго преследуются законом, вплоть до тюремного заключения. Аборты запрещены. Закон распространяется на всех не зависимо от гражданства и вероисповедания.
    Пророк
    Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    О ні!!! Сувора доля-злодюжка створила непробивну стіну перешкод на твоєму шляху;) І всі боги Олімпу в цьому їй допомогли:sarcastic: А тобі не здається, що вас (всього-навсього!) неправильно з"єднали на АТС:pleasantry: ?! І незламна воля богів тут зовсім ні причому;)?
    Здається :)! Але мав же вас хтось порадувати, а то аж занадто серйозно все!!!
    Ula
    Постійний відвідувач
    Ответ Сообщение от Lana Посмотреть сообщение
    Потом все выяснилось, оказалось что все эти девушки на аборты, я была в шоке.
    P.S. Кому интересно, в ОАЭ женщины родившие детей без мужа, строго преследуются законом, вплоть до тюремного заключения. Аборты запрещены. Закон распространяется на всех не зависимо от гражданства и вероисповедания.
    Тут наверное в большей степени нужно обращатся к мужчинам. Они готовы отвечать за последствия? Как видим статистика плачевна.
    А к обортам я конечно отношусь очень негативно, но я за то что бы они были легальны, а врачи были профи. ведь в жизни бывают разные ситуации и всетаки ребенок должен быть рожден на свет при двух родителях.
    Lana
    Гість
    Я не ханжа, не против того что люди встречаются, спят друг с другом и прочее, я о том что девушки себя не любят, аборт, тем более с нашими профи врачами может окончится плачевно и бесплодие будет не самым страшным исходом этой операции, отвечают своим здоровьем за все женщины, а не мужчины, вот если бы хоть одному герою за то что девушку, такую любимую и дорогую сердцу, отправил на аборт - отрезали бы все что висит, вот это был бы номер. Как говориться любиш кататься - люби и саночки возить.
    Пророк
    Думаю також, що по не офіційній статистиці було в двічі більше абортів.
    Про ОАЕ я взагалі мовчу, там країна цивілізована, й багатша, й правління там краща.
    Ось недавно зіткнулася з такою ситуаціею, як куріння та випивка при вагітності. Чесно, я б за патли відвила б цю дівчину на аборт! В ній живе маленька дитина, а вона хлище водяру з пивом, прикурюючи кольяном та сигаретамит. При цьому всьому, злісна противниця аботів. Яка вона мати буде? Якщо вона зараз вже травить свою дитину...
    Іноді аборт може бути единим виходом із ситуації, не тому, що дівчина себе не любить, тому що виходу іншого не бачить! Або сволоч, яка навпаки любить тільки себе!
    Приемно бачити, що в цій дискусії приймаюють участь не тільки дівчата! :)
    модератор
    Ответ Сообщение от Lana Посмотреть сообщение
    Чё-то я туго всьежжаю... ражать детей без мужа нельзя("строго преследуются законом") и аборты запрещены? И шо ж тогда бедным женщинам делать в "цывилизованой, правильной стране" (с) ???
    Идиотизм...
+ Ответить в теме
Страница 7 из 79

Теги для этой темы