Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 62 из 79
Показано с 611 по 620 из 781.
    2.0

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах

ось чувак переконував всіх, що він чує голоси лікар і професор. і повірили ж блін....
    http://www.youtube.com/watch?v=voEHVhwIdPI

Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    стооооп, малахольні тьотки казали про шматки м"яса. ви апреділітісь шолє.
    Так шматки м'яса чи кров, це ви визначтесь, ви дійсно їх не відрізняєте?
    2.0

иии...3700 міль від поверхні землі.... рулєткою міряв?
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Атеїст же, коли помиляється програє надто багато — цілу вічність, більше того, він буде це усвідомлювати цілу вічність. Так ось, коли ви помилитесь, у тому, що розкаєтесь і хибно уявлятимете, що ваші абортовані діти визволені з пекла ви теж нич не втрачаєте, а коли ви помилитесь у протилежному і ваші діти дійсно там мучатимуться через вашу помилку такий програш видається мені незіставно гіршим.
    слова-слова-слова... і спроба налякати - те в чому християнство успішне як ніяка інші тоталітарна система. а в якій, пробачте, релігійній системі координат ми можемо домовитися, коли тисячі їх і важко сказати, яка релігійна течія правдива.

Так шматки м'яса чи кров, це ви визначтесь, ви дійсно їх не відрізняєте?
    а яка різниця? мяса без крові не буває ) інакше то маринований шашлик. адЬ з шашликами ))) не сприймайте кров як окрему субстанцію. і передивлятися малахольних тьоток для уточнення в мене нема бажання. і так собі карму спортила)))
    Odo
    -

і це типу наріжний камінь доказів на користь того, що потойбіччя є? ну-ну...
    Ви маєте якісь раціональні пояснення, цього, тоді викладайте!

і якшошо - оці всі страшилки богобоязненні з розряду того, що ні разу не страшно. і в мене таки в голові не вкладається - як може душа відчувати фізичний біль, якщо це привілей нервової системи, яка після завершення фізичного буття перетворюється в прах?
    Згадайти про "ризи кожані" у Бутті, можливо саме їх і позбавляється душа по смерти?
    2.0

всьо, мене нема для вас, пане Одо. ібо нонсенс...
    Odo
    -

ось чувак переконував всіх, що він чує голоси лікар і професор. і повірили ж блін....
    http://www.youtube.com/watch?v=voEHVhwIdPI
    Віруючі християни психічно здоровіші і щасливіші за атеїстів, це доведено.
    Banned

Гаразд, коли я вам наведу таку людину і вона теж казатиме про "адЬ", ви повірите, чи шукатимете її недоліків, щоб виправдати своє невір'я?
    Ой, кто бы говорил, а вы много верите, вам факты прямо разложили, так и так и вот так, но вы упорото продолжаете кидать какую-то видео-шнягу про то, как какие-то безумцы городят какую-то чушь!
    Вы сами не хотите верить в очевидное, и это либо лень, либо слабость, когда уже вам всё доказали, но вы в силу того, что слишком слабы и эгоистичны, чтобы принять поражение и продолжить жить дальше с учетом уже совершенных ошибок, пускаетесь во все тяжкие притягивая за уши все более и более идиотические аргументы, и так будет продолжаться дальше, чем дальше, тем более ваши аргументы будут становиться абсурдными, это как цепляться за соломинку, кода вас пытается утянуть с собой поток горной реки.
    Но ведь если бога нет - то это значит, что я был идиот, я не идиот и не был им никогда, значит бог есть, ваша логика проста и понятна! :- ))
    Вы защищаете не бога, а просто кормите свой собственный эгоизм, что, кстати, с точки зрения Библии является грехопадением!
    Я вам открою секрет: настоящая возможность накормить свой эгоизм и обогатить духовный мир так, чтобы аж распирало - это отказаться кормить свой эгоизм. Тогда пред вами открывается божественная справедливость такая, что вы обратно уже в предыдущее состояние вернуться просто не сможете. Жить станет проще и легче, появятся цели и задачи, появится смысл, мир приобретет такую понятную структуру, которую вам ни одна религия не сможет открыть!
    Odo
    -

слова-слова-слова... і спроба налякати - те в чому християнство успішне як ніяка інші тоталітарна система. а в якій, пробачте, релігійній системі координат ми можемо домовитися, коли тисячі їх і важко сказати, яка релігійна течія правдива.
    Як на мене це звичайна логіка, що краще і правильніше, хіба не так не думаєте обираючи якою дорогою піти десь? Звичайно ж кожна людина обираючи шлях, думає так ближче, але дорога не дуже, так далі, але асфальт рівний, це вони з переляку чи шо? )

а яка різниця? мяса без крові не буває ) інакше то маринований шашлик. адЬ з шашликами ))) не сприймайте кров як окрему субстанцію. і передивлятися малахольних тьоток для уточнення в мене нема бажання. і так собі карму спортила)))
    Ви не знаєте різниці між рідиною і твердою матерією?

всьо, мене нема для вас, пане Одо. ібо нонсенс...
    Заходьте ще

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Ой, кто бы говорил, а вы много верите, вам факты прямо разложили, так и так и вот так, но вы упорото продолжаете кидать какую-то видео-шнягу про то, как какие-то безумцы городят какую-то чушь!
    Вы сами не хотите верить в очевидное, и это либо лень, либо слабость, когда уже вам всё доказали, но вы в силу того, что слишком слабы и эгоистичны, чтобы принять поражение и продолжить жить дальше с учетом уже совершенных ошибок, пускаетесь во все тяжкие притягивая за уши все более и более идиотические аргументы, и так будет продолжаться дальше, чем дальше, тем более ваши аргументы будут становиться абсурдными, это как цепляться за соломинку, кода вас пытается утянуть с собой поток горной реки.
    Но ведь если бога нет - то это значит, что я был идиот, я не идиот и не был им никогда, значит бог есть, ваша логика проста и понятна! :- ))
    Вы защищаете не бога, а просто кормите свой собственный эгоизм, что, кстати, с точки зрения Библии является грехопадением!
    Я вам открою секрет: настоящая возможность накормить свой эгоизм и обогатить духовный мир так, чтобы аж распирало - это отказаться кормить свой эгоизм. Тогда пред вами открывается божественная справедливость такая, что вы обратно уже в предыдущее состояние вернуться просто не сможете. Жить станет проще и легче, появятся цели и задачи, появится смысл, мир приобретет такую понятную структуру, которую вам ни одна религия не сможет открыть!
    Може я був неуважний: зацитуйте, блск., хоч один логічний і незаперечний факт або аргумент моїх опонентів, або хоч одне логічне заперечення фактів та аргументів, які навів я? Буду вам вельми вдячний, а за викриття в егоїзмі дяка, борюсь із ним.
    Banned

Віруючі християни психічно здоровіші і щасливіші за атеїстів, це доведено.
    Глупости, атеисты более устойчивы к стрессам, более сдержаны в поступках и более объективны в умозаключениях (пруф исследований не помню)
    Видели все мы помои, выпущенные на пусирайт, после этого представленное вами утверждение как минимум необоснованно!
    Odo
    -

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Глупости, атеисты более устойчивы к стрессам, более сдержаны в поступках и более объективны в умозаключениях (пруф исследований не помню)
    Видели все мы помои, выпущенные на пусирайт, после этого представленное вами утверждение как минимум необоснованно!
    Я навів вище ланку на статтю, у якій знайдете пруф. Все обґрунтовано численними дослідженнями.
+ Ответить в теме
Страница 62 из 79

Теги для этой темы