Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 61 из 79
Показано с 601 по 610 из 781.
    Banned

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах

Odo, хорош гнать волну. я не за аборты, я даже очень против.но абортивный материал попадает в медицинские отходы а не в ад.
    Потомум что ада просто нет. это выдумка попов, которую повторяют психически неустойчивые личности-что на первом что на втором видео.

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а ще цікаво: "когда ми подошлі, тут находілісь аборниє душі" - це нада полагать, в брєдовому сні хтось розказав про те, що то душі абортованих младєнцев
    ну у такого бреда, как правило, 2 исходника: либо посмертные видения, либо астральные путешественники. Есть еще и третий, но это точно патология и это к душ врачевателям, за галоперидолом

2.0

Ответ Сообщение от SemenSemenych Посмотреть сообщение
    это к душ врачевателям, за галоперидолом
    во-во...
    Пророк

Если речь идет о абортах вообще, или "да" или "нет". То конечно же да. Везде запрет абортов на гос уровне вел к росту числа криминальных абортов = смертей (не всегда, но способствовало). Речь не о том, плохо это или нет. Но запрет этого никогда ни к чему хорошему не приводил.
    Если про плохо или хорошо - это личное дело каждого. С одной стороны плохо, с другой люди все же не животные. Они имеют выбор.

http://rusk.ru/st.php?idar=14268
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Якій людині ви б повірили? Опишіть її.
    в случае с загробным миром - никакой. И причина очень проста - даже в Библии про него ничего толком не сказано. Кто, куда, за что, и насколько попадает даже попы и богословы между собой так выяснить и не смогли (хотя две тыщи лет спорили,до мордобоя иногда даже). Ща они дипломатично изрекают, что "если бы Бог хотел, чтоб мы об этом знали, то рассказал бы Иисус подробно, а раз не рассказал, то значит и не надо нам знать".
    Odo
    -

да нет, просто ты не приемлешь отличную от твоей т.зр.
    я не люблю все, что доставляет мне излишек беспокойства. дети-это беспокойство 24/7/30712/ ...и до конца жизни.
    И другие может так а может иначе. кто то не любит растанутый живот и сиськи, кого раздражает что то другое, а есть семьи с настолько полными и гармоничными отношениями, ххто кто то третий там явно лишний и ненужный.
    Все это-варианты нормы.
    Такшта успокойся.
    Я якось застановився, чи дійсно можливе таке щастя: настільки повні і гармонійні стосунки, що хтось третій там явно зайвий і непотрібний? Під час роздумів виникло таке питання, а звідки у такій родині взявся другий? Чому він / вона виявились незайвими?

перш за все, освіченій, яка вміє послуговуватися словом мовленим, добирає нормально слова, з спокійною мовою, не істеричній, з гарною дикцією, не йорзаним (як дядічка в попередньому відео, тільки того шо руку по лікоть не кусає). але такі люди зазвичай, пургу не розказують, про адЬ і абортованих дітей.

аа, іще шоб прілічно вдягнена була, в рамках якогось конкретного стилю. ібо жєнЬщіна в синьому светрику і чорній шапочці це як мінімум моветон. а її набір слів нагадує спробу дикунного племені пояснити природу блискавки.

а ще цікаво: "когда ми подошлі, тут находілісь аборниє душі" - це нада полагать, в брєдовому сні хтось розказав про те, що то душі абортованих младєнцев. якщо ж не розказав - це винятково домисел того, що наверзлося людині. забавний персонаж.. рас-такой припускає, що це мескалін. і думаю - самогон.
    ой, а бабушка теж - мега-експерти )))) хто сказав, де бачив??? навіть елементарної логіки розповіді немає. може це опитування пацієнтів Павловки і їм після того призначили повторне лікування?
    Гаразд, коли я вам наведу таку людину і вона теж казатиме про "адЬ", ви повірите, чи шукатимете її недоліків, щоб виправдати своє невір'я?

Odo, хорош гнать волну. я не за аборты, я даже очень против.но абортивный материал попадает в медицинские отходы а не в ад.
    Потомум что ада просто нет. это выдумка попов, которую повторяют психически неустойчивые личности-что на первом что на втором видео.
    А коли є, а ви не вірили, тоді що?

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    в случае с загробным миром - никакой.
    Відмовляючись назвати умови, ви ставите себе за межі раціонального міркування і свідчите про те, що ваші переконання не є логічно обґрунтованими, натомість є результатом вашого бажання вірити у певну картину світу?

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    в случае с загробным миром - никакой. И причина очень проста - даже в Библии про него ничего толком не сказано. Кто, куда, за что, и насколько попадает даже попы и богословы между собой так выяснить и не смогли (хотя две тыщи лет спорили,до мордобоя иногда даже). Ща они дипломатично изрекают, что "если бы Бог хотел, чтоб мы об этом знали, то рассказал бы Иисус подробно, а раз не рассказал, то значит и не надо нам знать".
    "20 Був і вбогий один, на ім'я йому Лазар, що лежав у воріт його, струпами вкритий, 21 і бажав годуватися кришками, що зо столу багатого падали; пси ж приходили й рани лизали йому... 22 Та ось сталось, що вбогий умер, і на Авраамове лоно віднесли його Анголи. Умер же й багатий, і його поховали. 23 І, терплячи муки в аду, звів він очі свої, та й побачив здаля Авраама та Лазаря на лоні його. 24 І він закричав та сказав: Змилуйся, отче Аврааме, надо мною, і пошли мені Лазаря, нехай умочить у воду кінця свого пальця, і мого язика прохолодить, бо я мучуся в полум'ї цім!... 25 Авраам же промовив: Згадай, сину, що ти вже прийняв за життя свого добре своє, а Лазар так само лихе; тепер він тут тішиться, а ти мучишся. 26 А крім того всього, поміж нами та вами велика безодня поставлена, так що ті, що хочуть, переходити не можуть ізвідси до вас, ані не переходять ізвідти до нас. 27 А він відказав: Отож, отче, благаю тебе, щоб його ти послав у дім батька мого, 28 бо п'ятьох братів маю, хай він їм засвідчить, щоб і вони не прийшли на це місце страждання! 29 Авраам же сказав: Вони мають Мойсея й Пророків, нехай слухають їх! 30 А він відказав: Ні ж бо, отче Аврааме, але коли прийде хто з мертвих до них, то покаються. 31 Йому ж він відказав: Як Мойсея й Пророків не слухають, то коли хто й із мертвих воскресне, не йнятимуть віри!"

Тут є щось незрозуміле?

2.0

коли я вам наведу таку людину і вона теж казатиме про "адЬ"
    це сумнівні свідчення )))) бо такі люди зазвичай пережили клінічну смерть або яке інше потрясіння. тому їхні свідчення можуть бути як видіннями "потустороннього світу", так і звичайним привітом від вмираючого мозку, який певний час був у стані гіпоксії.

А коли є, а ви не вірили, тоді що?
    абсолютно нічого )))

тогді привіт вам від Ктулху ))))

до речі, потрактовуючи пекло як джерело ФІЗИЧНИХ страждань, шмаття м"яса і т.д. (люди ж бо кричать від фізичного болю, а біль ментальний як правило, переживають мовчки) дискредитується сама ідея покарання душі, якій має бути глибоко пофіг до фізичного світу. але саме на фізичних стражданнях акцентується увага попів і малахольних. дозволю собі припустити, що ментальні страждання - більш високий рівень, який пересічному громадянину просто недоступний, а отже лякати його вічною депресією і ангедонією не є ефективним засобом залякування... а от шматки мняса і море крові самиц раз...для душі )
    Пророк

"20 Був і вбогий один, на ім'я йому Лазар, що лежав у воріт його, струпами вкритий, 21 і бажав годуватися кришками, що зо столу багатого падали; пси ж приходили й рани лизали йому... 22 Та ось сталось, що вбогий умер, і на Авраамове лоно віднесли його Анголи. Умер же й багатий, і його поховали. 23 І, терплячи муки в аду, звів він очі свої, та й побачив здаля Авраама та Лазаря на лоні його. 24 І він закричав та сказав: Змилуйся, отче Аврааме, надо мною, і пошли мені Лазаря, нехай умочить у воду кінця свого пальця, і мого язика прохолодить, бо я мучуся в полум'ї цім!... 25 Авраам же промовив: Згадай, сину, що ти вже прийняв за життя свого добре своє, а Лазар так само лихе; тепер він тут тішиться, а ти мучишся. 26 А крім того всього, поміж нами та вами велика безодня поставлена, так що ті, що хочуть, переходити не можуть ізвідси до вас, ані не переходять ізвідти до нас. 27 А він відказав: Отож, отче, благаю тебе, щоб його ти послав у дім батька мого, 28 бо п'ятьох братів маю, хай він їм засвідчить, щоб і вони не прийшли на це місце страждання! 29 Авраам же сказав: Вони мають Мойсея й Пророків, нехай слухають їх! 30 А він відказав: Ні ж бо, отче Аврааме, але коли прийде хто з мертвих до них, то покаються. 31 Йому ж він відказав: Як Мойсея й Пророків не слухають, то коли хто й із мертвих воскресне, не йнятимуть віри!"
    Тут є щось незрозуміле?
    Вот эти несколько строчечек и есть доказание существования ада???
    Круто!
    Вот бы и в науке так же, прикиньте, как легко было бы диссертации писать! )))

до речі, потрактовуючи пекло як джерело ФІЗИЧНИХ страждань, шмаття м"яса і т.д. (люди ж бо кричать від фізичного болю, а біль ментальний як правило, переживають мовчки) дискредитується сама ідея покарання душі, якій має бути глибоко пофіг до фізичного світу. але саме на фізичних стражданнях акцентується увага попів і малахольних. дозволю собі припустити, що ментальні страждання - більш високий рівень, який пересічному громадянину просто недоступний, а отже лякати його вічною депресією і ангедонією не є ефективним засобом залякування... а от шматки мняса і море крові самиц раз...для душі )
    Odo
    -

це сумнівні свідчення )))) бо такі люди зазвичай пережили клінічну смерть або яке інше потрясіння. тому їхні свідчення можуть бути як видіннями "потустороннього світу", так і звичайним привітом від вмираючого мозку, який певний час був у стані гіпоксії.
    Це вчорашній день, сьогодні вже є купа випадків, що доводять незалежність свідомости від матеріального носія: мозку. Ось один з перших добре задокументованих випадків: Пем Рейнолдс

Її мозок був тривалий час у повній відключці, але вона продовжувала усвідомлювати себе й оточуючих.

Одна з проблем тих, хто заперечує посмертні досвіди те, що люди бачать і розповідають речі, які відбуваються з людьми поза межами операційної, де вони жодним чином, будучи у тілі їх спостерігати не могли.

абсолютно нічого ))) тогді привіт вам від Ктулху )))) до речі, потрактовуючи пекло як джерело ФІЗИЧНИХ страждань, шмаття м"яса і т.д. (люди ж бо кричать від фізичного болю, а біль ментальний як правило, переживають мовчки) дискредитується сама ідея покарання душі, якій має бути глибоко пофіг до фізичного світу. але саме на фізичних стражданнях акцентується увага попів і малахольних. дозволю собі припустити, що ментальні страждання - більш високий рівень, який пересічному громадянину просто недоступний, а отже лякати його вічною депресією і ангедонією не є ефективним засобом залякування... а от шматки мняса і море крові самиц раз...для душі )
    Всі, хто там побував свідчать про те, що тіло там душа має і воно відчуває такий же біль, як і фізичне тіло, тільки відсутня кров, тобто, коли його розривають на шматки, крови немає і воно знову за деякий час збирається докупи і знову шматується і так триває безкінечно. Білл Вісс розкаже більше:

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Вот эти несколько строчечек и есть доказание существования ада???
    Круто!
    Вот бы и в науке так же, прикиньте, как легко было бы диссертации писать! )))
    Ні про які докази мені не ішлося, я відповідав на допис Лери, у якому вона стверджувала, що у Біблії нич зрозумілого про пекло не сказане, я навів цитату і запитав: Що тут не зрозумілого?
    2.0

тільки відсутня кров,
    стооооп, малахольні тьотки казали про шматки м"яса. ви апреділітісь шолє.
    Одна з проблем тих, хто заперечує посмертні досвіди те, що люди бачать і розповідають речі, які відбуваються з людьми поза межами операційної, де вони жодним чином, будучи у тілі їх спостерігати не могли.
    і це типу наріжний камінь доказів на користь того, що потойбіччя є? ну-ну...
    і якшошо - оці всі страшилки богобоязненні з розряду того, що ні разу не страшно. і в мене таки в голові не вкладається - як може душа відчувати фізичний біль, якщо це привілей нервової системи, яка після завершення фізичного буття перетворюється в прах?
    а взагалі, може харе в усіх темах розводити релігійний срач? оно є тема про духовність і т.д. ми тут про аборти, які забороняти не можна.
    Odo
    -

Ну і поки немає свіжих дописів, я хотів би запропонувати всім, хто робив аборти (жінкам та чоловікам, які їх заохочували до них, абортмахерам, які їх робили) майже парі Паскаля, тільки трохи змінене у відповідности до цієї теми. Паскаль, як відомо колись сформулював таке парі: Віруюча людина, коли вона помиляється у своїй вірі не втрачає нічого, бо коли світ саме такий, як його уявляють атеїсти, то просто нікому буде про це дізнаватися. Атеїст же, коли помиляється програє надто багато — цілу вічність, більше того, він буде це усвідомлювати цілу вічність. Так ось, коли ви помилитесь, у тому, що розкаєтесь і хибно уявлятимете, що ваші абортовані діти визволені з пекла ви теж нич не втрачаєте, а коли ви помилитесь у протилежному і ваші діти дійсно там мучатимуться через вашу помилку такий програш видається мені незіставно гіршим.
+ Ответить в теме
Страница 61 из 79

Теги для этой темы