Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 55 из 79
Показано с 541 по 550 из 781.
    .

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    я абажаю цих мужиків!!!!!!!!!!!!! які повсюдно розписуються за жінок.
    Да просто наблюдаю за знакомыми. Хреновое зрелище... (( И никакими стихами и рисунками не заменить...

Что-то все так уверены, что лучше бы Назара было убить, типа Назар, "так лучше"(с) ))) Да он нефиг делать, как вырастет, может стать счастливее Вас всех вместе взятых.

ри?

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Что, возникло желание убить Назара? ))) Если нет, то со временем поймете, что разницы нет когда его убить, в животе или когда он на пенсию выйдет.
    Я навіть з часом не зрозумію, чому мамочка мамочки цього Назара не зробила собі стерилізацію. Або чому вона не виховала свою дитину так, щоб та не кинула свою.

Дарагіє радітєлі! Єслє ви відітє, шо вирастілі дібіла, пажалуста, здєлайтє єму стерілізацію!! Тєм самим Ви спасьотє мір от єщьо одной нещасной души!!
    Філософф

Лайт, не парьтесь, такі батьки не бачать що і самі вони дебіли, і дітки бувають такі ж, у них що вони самі найкращі в світі, і щиро в це вірять, і дитина їхня супер-пупер, токо ніхто не оцінює правильно, і вобще, все вокруг г***но, одні вони рози.
    Я мать ніколи не зрозумію таких батьків, тих хто кидає своїх дітей, викидає. І не розумію родичів, які не можуть таку дитину до себе забрати, раніше люди чужих забирали, після воєн, хіба тоді краще життя було? А зараз , гидко думати, гидко бачити таких людей. Тошно чути коли дитина каже, що бабуся сестру забрала, а мене не зможе прокормити.
    А взагалі ви молодці, як тіки ви їздите, як витерплюєте це все, я їх тільки бачу, цих діток, так потім реву піввечора.
    Частий гість

plotnikofffa, Фильмы о которых вы говорите показывают аборт после четвертого месяца. Женщина в здравом уме сделает аборт раньше. А что касается вопросов грешно или нет то в апокрифах написано что душа в тело ребенка приходит на 6-7 месяце ( Откровение Ездры глава 9).
    Пророк

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Да он нефиг делать, как вырастет, может стать счастливее Вас всех вместе взятых.
    Легко. У нас знакомый детдомовский, уже за 40 лет мужику. Замечательный муж, замечательный, отец, замечательный специалист + красавец мужчина. И спасибо его матери, что аборт не сделала.

Ответ Сообщение от Ниакрис Посмотреть сообщение
    Женщина в здравом уме сделает аборт раньше.
    Угу... Женщина в здравом уме до аборта не доведёт.
    Залишенець

Мне сложно теоретически определиться с этим вопросом, но думаю, что есть варианты при которых стоит сделать аборт.
    Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    Угу... Женщина в здравом уме до аборта не доведёт.
    Ну... в жизни всякое бывает.
    ри?

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    А взагалі ви молодці, як тіки ви їздите, як витерплюєте це все, я їх тільки бачу, цих діток, так потім реву піввечора.
    Так і я ревла. Поулибаюсь-поулибаюсь малим, а потім відійду і сльози витираю. Дуже великі маладці, ага...млеа...

Повбивав би! (с)
    Філософф

Я раніше тож так могла, хоть трохи поулибаться, а після вагітності навіть на картинки не можу дивиться, одразу ж сльози, бо вже розумію що нічого не може оправдати покинуття дитини, нічого. Як кажуть хто хоче-той шукає можливості, хто ні - виправдання. А за таке потрібно стерилізацію робити. Залишив дитину - на. Щоб всою хвору психіку при собі тримали такі родітєлі, і нікому більш її не могли передати.
    Частий гість

Дети - это конечно хорошо.
    А то, что многие играются и делают аборты - все потом повторяется у них в жизни и они жалеют о прошлых вещах.
    Новачок

+ Ответить в теме
Страница 55 из 79

Теги для этой темы