Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 46 из 79
Показано с 451 по 460 из 781.
    Banned

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах

Безмолвный крик.

Аборт?!
    Те кто это делает я вообще за людей не считаю.
    Это твари а не люди.
    Если бы моя девушка сказала мне, что делала аборт, то такую в жены я бы не взял.
    Единственно если ребенок может родиться нездоровым,только тогда.

Новачок

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Cveha, ага, а в Африці знаєте яка жоппа.... якщо рівнятися на гірше, то канєшна да, ніякі траблеми насправді на проблеми. і жизнь сплошная радуга! але ж дехто рівняється на краще... а те що середня зарплата по Україні 1800, а зняти квартиру коштує не менше 1200, то на шо жити - невідомо. особливо самотній мамці. тому аборт це іноді рятунок від того, щоб плодити голоту.
    аборт - спасение?!!!
    а как насчёт желания иметь детей после аборта, а ничего не получается?
    часты случаи, когда после абортов рождаются неполноценные дети.
    неужели у тебя так беден внутренний мир, что ты ничего не сможешь дать ребёнку? поесть, одеться... и всё? набить желудок.вот вся прелесть. я тоже не дочь Рокфеллера, но, по крайней мере я не считаю себя бедным человеком. и это никак не связано с материальными благами. душа человека - это не мусор, а она уже есть у 1-дневного зародыша, все его качества характера. может, со временем твоя точка зрения изменится...

плюс до всього, море - не море, а якщо людина любить тишу і тунєядство в тиші? з дітями такого поняття як тиша немає. хіба як вони сплять зубьями до стіни.[/QUOTE]

вот твой реальный взгляд на жизнь, на детей и на аборты. и не ищи причину в недостатке средств.
    Серега...

Убийство и есть убийство. Бог судья.......
    Пророк

Ответ Сообщение от Ajtesha Посмотреть сообщение

плюс до всього, море - не море, а якщо людина любить тишу і тунєядство в тиші? з дітями такого поняття як тиша немає. хіба як вони сплять зубьями до стіни.
    вот твой реальный взгляд на жизнь, на детей и на аборты. и не ищи причину в недостатке средств.
    лично я, ниче плохого в этом не вижу
    ри?

Ответ Сообщение от Ajtesha Посмотреть сообщение
    можно подумать, что ты самый несчастный! а если б тебя не родили, а сделали аборт? по-моему, ты просто боишься ответственности
    При чому тут самий нещасний? Я наче про своє щастя нічого не казаЛА. Відсоток того, що я могла не народитися, тоді (дуже давно, як на мене) перевалював за цифру 95, і тільки завдяки випадку я живу, і пишу Вам цей пост.
    Чому, коли людина не хоче мати дитину, їй ліплять якийсь фіговий ярлик, тіпа "Ти баішся"? Це шо, важко зрозуміти - НЕБАЖАННЯ?!
    Відкрию Вам, шановна, маленьку таємницю - не всі дівчата відчувають почуття, близькі до оргазму, коли бачать малу "ляльку". І не всі плющаться від осознанія якнайскоршої появи її. Тим більше, коли ти до цього не готова.

Ми маємо вибір
    . Коли народжувати і Чи народжувати.

Transd, шо? Понадивлялися страшних фільмів, і тепер абортовані - тварі, да?
    Если бы моя девушка сказала мне, что делала аборт, то такую в жены я бы не взял.
    А попіхаццо ніхто не відміняв, правда? Даже без резинки можна, все одно вже робила, ще разок зробить...
    Філософф

От цікаво, чому люди з дітьми, загалом коли чують що хтось не бажає мати дітей, чи народжувати прям зараз, сразу кричать що такі люди нелюди і т.д.
    Чи нехай краще народить а потім все життя ненавидить?

Ответ Сообщение от Transd Посмотреть сообщение
    А хлопці мабуть в коханої дівчини перед походом в РАЦС кожен раз питають: Чи робила ти в житті аборти?
    І не гарантія, що вона ще й скаже. А якщо вже одружилися, то одразу побіжите розводитись?

Я не За аборти, я за цінування себе і свого тіла. І якщо хлопець не бажає надівати контрацептив, то флаг йому в руки а не секасу.
    Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    А хлопці мабуть в коханої дівчини перед походом в РАЦС кожен раз питають: Чи робила ти в житті аборти?
    І не гарантія, що вона ще й скаже. А якщо вже одружилися, то одразу побіжите розводитись?
    помойму и без мед.карточки видно делался аборт или нет (не на 100% конечно). кости таза должны расширяться ( как у любой беременной), из-за гормонов резкое прибавление в весе и изменения в фигуре, плюс постоянные "женские" проблемы должны наводить на размышления. это помойму так, а что барышни скажут?
    ри?

Tail, не обов’язково прибавки у вазі і розширення кісток, особливо якшо на дуже ранній стадії зробити вакууум:.
    Ніхто і не помітить, що дівчина щось робила.
    Хіба що пригніченість і небажання до "мейклав" - але це буває і при ПМС наприклад.
    А проблеми по жіночій частині...ммм, у дівчини, яка жодного разу не була з хлопцем, можуть бути такііііііііііі боляяяяяяячкииииии!!! Вобщєм, це не показник абортованості.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Tail, не обов’язково прибавки у вазі і розширення кісток, особливо якшо на дуже ранній стадії зробити вакууум:.
    Ніхто і не помітить, що дівчина щось робила.
    Хіба що пригніченість і небажання до "мейклав" - але це буває і при ПМС наприклад.
    А проблеми по жіночій частині...ммм, у дівчини, яка жодного разу не була з хлопцем, можуть бути такііііііііііі боляяяяяяячкииииии!!! Вобщєм, це не показник абортованості.
    так в том и дело, что резко изменилась фигура "аля мама" только еще круче. + постоянные женские проблемы при регулярной половой жизни, невозможность забеременнить. как-то на нехорошие мысли наводит
    ри?

Tail, ну якшо у вас там реальний життєвий приклад - то да. Я ж думала, це було теоретичне питання, мол чи я узнаю?! Якшо на ранніх стадіях - ні, не взнаєш. Якшо вже нормально так, місяці три, то звичайно будуть зміни у фігурі і можливо шось таке закрадеться підозра....
    Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    только еще круче
    оце не можу прокоментувати, так шо вам там видніше, але!
    Зміни у фіругі можуть відбуватися: а) при зміні оральних контрацептивів, б) при припиненні вживання якихось препаратів, в) ОБОЖЕ,ЯПОПРАВИЛАСЬ,МАТЬЙОГО! г) свій варіант
    Жіночі ж проблеми я вже прокоментувала - звичайне переохолодження взимку веде до великих ускладнень, якщо вчасно не виявити запалення і не лікуватися.
    Все дуже і дуже неоднозначно. Поки дівчина не скаже, шо да, я робила, - не може бути ніякої впевненості :)
+ Ответить в теме
Страница 46 из 79

Теги для этой темы