Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 45 из 79
Показано с 441 по 450 из 781.
    ри?

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах

Якшо
    Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    около тыщи отдай за жилье + комун услуги + хозяева трындят под руку + ремонт никакой не сделаешь
    то це і є существованіє.
    А
    Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    хлеб с маслом, и на море сьездить
    уже життя. Це ж не три тисячі (при найкращих раскладах) в місяць на двох...

2.0

laithemmer, да, я цього року вже нікуда не їду. як казав Іосіф Віссаріонович "жить стало лучче, жить стало вєсєлєй"....
    Філософф

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    уже життя. Це ж не три тисячі (при найкращих раскладах) в місяць на двох...
    Це просто різний погляд на схожі життєві ситіації
    Так, це не три тищі, а дві триста на трьох...Нам на життя хватає, і за квартіру заплатить, і на харчі, які ми всі купляємо, бо дачки і батьків з огородиком не маємо. А на ізлішества, тіпа модем або фотик заробляю гроші я дома.
    Ми тоже цього року не поїхали, бо чоловіку не дають відпустку і гроші підуть малого в садік супроводить. Но ми рішили поїхать до сестри в дєревню, там сходить на ставок і половить рибку і покупаться, і з родичами посідєть))) Як на мене не гірший варіант ніж море, просто інший.

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а хтось там от казав, шо тіпа не отов до дітей, не розставляй ноги. а шо коли одружені і юзають контрацептиви, але десь шось не так, сбой, але діти і нах не нада. канєшна аборт. і харош триндіть про душу, якшо інших одмазок не придумали.
    Я не розумію, нащо доводити до абортів, де немає 100% що ти потом взагалі зможеш мати дітей, і оперативне втручання насліпу, як не крути. І діло тут не в душі, чи в убивстві життя. Є ж таблеточки, випив - і всьо, зрив. Да вони стоют дєнєжку, так аборт жеж тоже не безплатно?

Р.С.До речі, якщо хтось таки думає робити, не робіть в ценрі краси на Поліклініці, бо звіттіль 75% привозять з ускладненнями в патологію роддома. Я лічно подругу отвозила туда, і таких уже в роддомі в той день 3 було...
    2.0

я коли думаю про дітей, згадую приклад. Не сприймайте буквально, просто такі цифри, бо мені їх легше ділить. Припустимо, двоє заробляють по три тищі кожен. Це 6 тищ на двох. А коли з"являється кіндер - 2 тищі на кожного. 2 кіндера - 1500. Кароч, чим дітей більше, тим сім"я наближається більше до бомжів. вижити канєшна можна, але що, коли хоцца жити нормально, а не відмовляти собі в шоколадці на чиюсь користь.
    плюс до всього, море - не море, а якщо людина любить тишу і тунєядство в тиші? з дітями такого поняття як тиша немає. хіба як вони сплять зубьями до стіни.
    Філософф

І не нужно відмовляти собі, просто можно купити на ті ж гроші шоколядних канфєт, і всім скушать. )))

Можна на все літо купить путєвку в лагерь дитячий, і снизойдет на вас тиша)))
    Нє, чесно я ж не агітірую всіх заводити дітей, ростити і виховувати. Як на мене то деяким взагалі не треба було б рожать. Якщо чуствуєш, що діти тобі не нужні - ну живіть для себе. Нічого в цьому поганого немає. Всі ми різні.

Як на мене, краще жить людині для себе, ніж потім попрікати дитину тим, що вона в тебе є.
    Пророк

Ну почему существовать? Вы как то так песиместично относитесь ко всему. Как по мне, лучше так, чем в 3-х этажном особняке с болеющими и нелюбящими тебя детьми и мужем...
    пессимист - это хорошо проинформированный оптимист (кстати говоря) мы ведь не говорим о том, что лучше или хуже.
    просто если человек живущий на мин. з/п и занимающий одну комнаты комуналки захочет завести кавказскую овчарку, то его с чистой совестью можно назвать мучителем. т.к. он врядли сможет обеспечить собаке условия для нормальной жизни, даже необходимые ежедневные 2-х часовые прогулки (такая вот аналогия). а у детей ведь потребности намного выше. вот я о чем.
    Ну если в колхозе, то да. Просто если ты хороший специалист, то тебя очень быстро порекомендуют.
    да не совсем это так, знаю хороших специалистов без "блата", которых можно поделить на две группы:
    1)смылись за бугор после того, как их здесь послали
    2)после посылания остались у нас и продолжают колбаситься с утра до ночи
    ну это так, мои наблюдения

Я же не агитирую всех рожать.
    самое интересное, что никто ж и не против того, что дети это мега-классно. вот только условия у нас в стране далеко не самые лучшие для создания семьи. а посему (имхо) лучше не спешить
    2.0

Cveha, вам уже говорила, що мені симпатична ваша позиція: обгрунтована, розважлива, і головне це особисто ваш рецепт, який ви нікому не насаджуєте. але ж бо в цю тему приходять "людє" і починають щось розповідати про душі, гріх, обов"язок, живу бластулу у пузіта інші неаргументовані речі. тому тема час від часу і піднімається в рейтинг.
    Новачок

Ajtesha, или оральные контрацептивы - тоже детоубийство - все-таки принцип мини-аборта ежемесячного...[/QUOTE]

Если ты копнёшь глубже, то поймёшь, что использование оральных контрацептивов не даёт настать овуляции, во время которой есть возможность забеременнеть. А такие средства как "Постинор" или внутриматочная спираль "удаляют" уже получившийся зародыш. Видишь разницу?

Ответ Сообщение от Ajtesha Посмотреть сообщение
    Ajtesha, или оральные контрацептивы - тоже детоубийство - все-таки принцип мини-аборта ежемесячного...
    Если ты копнёшь глубже, то поймёшь, что использование оральных контрацептивов не даёт настать овуляции, во время которой есть возможность забеременнеть. А такие средства как "Постинор" или внутриматочная спираль "удаляют" уже получившийся зародыш. Видишь разницу?[/QUOTE]

Если ты при оральных ласках кусаешься как собака, можешь считать себя людоедом

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Ага, а оральні ласки і іжє з цим - людожерство

Не "вирастітє", а "виховаєте" - це перше, що кидається в очі. Бо треба своїми силами виліпити, сформувати ЛЮДИНУ, а не чергового пустозвона.

Краще аборт, ніж ще одна нещасна людина на цій землі.
    можно подумать, что ты самый несчастный! а если б тебя не родили, а сделали аборт? по-моему, ты просто боишься ответственности
    модератор
    Lol

Есть одна тупая фраза, которую некоторые пишут на дверях некоторые:"Пережде чем войти, подумай, нужен ли ты здесь"
    головой надо думать перед тем, как сексом заняться....контрацептивы и т.п.. презервативов мало(иногда они с*ка рвуться) потому надо обязательно продумать противозачаточное средство, девушка должна проконсультироваться со своим гинекологом)))
    насчет аборта....
    была ситуация у моей знакомой, порвался кондом во время процесса и она не предала этому значения....хз на что рассчитывала.. через некоторое время сомнения подтвердились и она сделала аборт, т.к. сидела на гормонах.... естессно лучше сделать аборт, чем мучаться всю жизнь с неполноценным ребенком....
    Новачок

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    сувсєм нічо страшного.. а нічо шо жити ніде і їсти нічого?
    посмотри статистику - аборты делают женщины среднего достатка, нередко уже имея ребёнка. А вот ситуация среды совсем юных девочек улучшилась. аборты стали платные и уменьшилось их количество. секёшь?
+ Ответить в теме
Страница 45 из 79

Теги для этой темы