Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 42 из 79
Показано с 411 по 420 из 781.
    Філософф

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах

Я думаю, що теж спочатку треба думати, перш ніж переспати. А то такі розумні молоді люди, інтернет, телевізор і т.д. а від чого діти бувают не знають?
    Так, іноді жінкам доводиться робити тяжкі кроки, але в більшості це дурість, рулетка(залечу чи ні?)
    А люди є і в 16 батьками стають, і люблять дитину і забеспечують. Звичайно в такому віці важлива підтримка батьків, та вона в любому віці важлива.
    Особливо мене вражають батьки, які дітям прививають з малечку - залетиш - підеш на аборт, ніхто тебе з нагуляним содержати не буде...
    А щоб з дитинства навчити безпечним стосункам, то про це стидно їм балакати...

2.0

fragov, та отож наслухалася "доброжелателєй" і родила. думала попусте, а воно ніфіга. як часто і буває. така от прикольна тенденція: "рожай!" "ни хочу" "ну і дура",А дальше родила "я його ненавиджу!!" "а нах тоді ражала?"
    ну шо, нікада такого не бачили? то чо тоді дивуватися.
    Егоїзм це прекрасно! Егоцентризм - херово. А якшо не бути егоїстом, можна стать мамкой Терезой. а як тоді реалізація власних бажань? хотя Тереза тож була егоїстом - робила те шо їй подобається. просто в це "подобається" входили інтереси багатьох неімущих.
    а зостатися на самоті на старості...хм, можна подумати, шо по життю людина не самотня... купа друзів, знайомих, тусовки, а саме сокровенне десь всередині і нокому того не скажеш бо (міліон варіантів). це не стосується віруючих, бо у них прямий контакт налагоджений, трансляція онлайн.
    Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    поки не прокинешся з отруєнням і температурою 39+, а вдома немає ні ліків, ні кого попросити стакан води принести
    угу, і поряд повзикає мале, тіпа приділяй йому увагу. а так відлежишся і ок.

які дітям прививають з малечку - залетиш - підеш на аборт, ніхто тебе з нагуляним содержати не буде...
    а шо, ждать прани??? прально кажуть! або нах з хати, хай само живе, раз очєнь самостійне. тим більше в 16 років забезпечувати дитину...хм, ви фантастики перечитали чи любовних романів з хепі-ендом??? а як вам установка від мами доці: "нічо, покине, самі виховаємо..." і шо ж, покинув. виховують. "такії перспективи ї..в я в рота" (с) Лесь , з пісні слов не викинеш, прабачтє.
    Філософф

хм, ви фантастики перечитали чи любовних романів з хепі-ендом???
    Та ні, знаєте знайомі є, родила після школи, батьки допомогли виховувати а вона в унівєрі вивчилась. Сестра моя токаж в 19 родила, на 3 курсі, щас довчається... Важко звичайно, та можливо...
    Зараз працює нормально, живе з сім'єю...
    А то що покинув, то батьки винуваті, яке воспитали синочка, таке і маєте...
    Що ж виходить, як одружуємося, то в горі і в радості, а як дитину виховувати - то само вчися, а не вмієш - пішло вон????Дуже повчально, і не треба куски виривати, там далі написано що виховувати треба, а не боротися з наслідками.
    Висновок: не хочеш дітей - захищайся, не вмієш захищатися - не займайся сексом, а не розказувати тоді - ой я така бідна, залетіла а він бросив, а батьки кричать, і нема грошей і ума дитину рожать...
    2.0

Cveha, в тім то й справа, шо мама цю дівчину дуже хтіла видать заміж. всьо їй жоніхів шукала... а синочок - ..лядун! але то інша тема.
    а стосовно засобів захисту, то як показує практика, купа народу не знає шо воно таке, або свідомо ігнорить. шо з цим робить, тож непонятно. чому людям не пояснюють, мені тож невідомо. тим більше в наш то час. виправдання - або відсутність мозку, або безалаберність. або неуміння самостійно думати...
    ри?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    купа народу не знає шо воно таке
    Глотають пАстінор
    Філософф

Ото ж, тому батьки повинні змалечку пояснювати, щоб на все життя врізалося. Або хоча б брошурки якісь давать читати. А у нас як? до 20 років - та у нас хлопчик ще ж маленький!!! А хлопчик уже 5 років міг татом стати...
    Або не дай бог найдуть засоби захисту у тебе - все, ти кончена людина. Ні щоб сказати - молодець що захищаєшся...
    Так, батьки часто думають за дітей, це називається батьківський егоїзм, а потім питаються, чого ж воно таке дурне виросло?
    Я як мама не можу зрозуміти, як можна насильно примушувати дитину виходити заміж, чи вчитися там де хочуть батьки...Чи може егоїзм приходить з роками???
    ри?

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Я як мама не можу зрозуміти, як можна насильно примушувати дитину виходити заміж, чи вчитися там де хочуть батьки...Чи може егоїзм приходить з роками???
    Просто з роками батьки у своєму бажанні зробити і дати якнайкраще своїй дитині часто переходять на пресинг, нав’язуючи свої думки.
    Не кожен у цьому може вчасно зупинитися.
    2.0

Cveha, о повірте! оччєнь даже можна. такого в світі багато, хоча мене особисто не примушували. а примушують ті, хто в житті не реалізував себе як керівник і бальшой начальнік. від "жри, падло суп!" до "пайдьошь на еканаміста!!!" в мене є такий приклад в рідні. там всьо так як сказав папа. і його ніхто при цьому не поважає. тобто, хоч примус це погано, він є і його реально дофіга. нам не понять...
    Завсідник

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А жінка-мати - вона завжди буде шось повинна.
    Зараз всі матері жертвують собою - мої спостереження.
    Есть такие, которые этого хотят. Для которых ребенок - смысл будущей жизни, и никакого дискомфорта от этого они не ощущают, нравится им такая жизнь, когда за кого-то отвечаешь, когда постоянно что-то должен. Есть люди, которые уже нажились для себя. Нагулялись, нашли себе любимое дело, научились зарабатывать деньги и ХОТЯТ продлить свой род, оставить частичку себя в будущих поколениях, родить маленькую копию себя или своего любимого и делится своими знаниями, умениями. И что, теперь отказаться от детей потому как это ж нужно жертвовать собой, это ж нужно теперь с кем-то делится? И еще фраза "родить - дело не хитрое". А многие из вас пробовали? Вот попробуете, тогда посмотрим, что будете говорить, т.к. у меня лично например не получается. И у многих моих подруг тоже.
    ри?

Akvarel', якшо свідомо йти до цього, хотіти народити і вбачати в цьому сенс свого буття - флаг вам в руки. Хіба у нас є заборона дітонародження?! Якшо хочете себе присвятити і віддати - будь ласка.
    Інша справа, коли дівка приходить і каже, шо їй святий дух зробив малюка...

Народжувати не пробувала. Нема бажання. От як визріє в моїй голові така мисль ,як у Вас, шо я ХОЧУ малу копію себе - тоді і подумаємо над реалізацією.
+ Ответить в теме
Страница 42 из 79

Теги для этой темы