Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей332Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
116. Вы ещё не голосовали в этом опросе
 • Не можна робити ні в якому випадку

  23 19.83%
 • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

  38 32.76%
 • Коли дитина може народитися неповноцінною

  46 39.66%
 • Коли мати дитини занадто молода

  8 6.90%
 • Якщо батько не хоче дитину

  2 1.72%
 • Якщо мати не хоче дитину

  17 14.66%
 • За обопільним бажанням батьків

  32 27.59%
 • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

  5 4.31%
 • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

  1 0.86%
 • Це гріх, тому цього робити не можна!

  15 12.93%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 42 из 79
Показано с 411 по 420 из 784.
 1. #411
  Offline
  Філософф

  Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах


  Я думаю, що теж спочатку треба думати, перш ніж переспати. А то такі розумні молоді люди, інтернет, телевізор і т.д. а від чого діти бувают не знають?
  Так, іноді жінкам доводиться робити тяжкі кроки, але в більшості це дурість, рулетка(залечу чи ні?)
  А люди є і в 16 батьками стають, і люблять дитину і забеспечують. Звичайно в такому віці важлива підтримка батьків, та вона в любому віці важлива.
  Особливо мене вражають батьки, які дітям прививають з малечку - залетиш - підеш на аборт, ніхто тебе з нагуляним содержати не буде...
  А щоб з дитинства навчити безпечним стосункам, то про це стидно їм балакати...

 2. #412
  Offline
  2.0

  Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах


  fragov, та отож наслухалася "доброжелателєй" і родила. думала попусте, а воно ніфіга. як часто і буває. така от прикольна тенденція: "рожай!" "ни хочу" "ну і дура",А дальше родила "я його ненавиджу!!" "а нах тоді ражала?"
  ну шо, нікада такого не бачили? то чо тоді дивуватися.
  Егоїзм це прекрасно! Егоцентризм - херово. А якшо не бути егоїстом, можна стать мамкой Терезой. а як тоді реалізація власних бажань? хотя Тереза тож була егоїстом - робила те шо їй подобається. просто в це "подобається" входили інтереси багатьох неімущих.
  а зостатися на самоті на старості...хм, можна подумати, шо по життю людина не самотня... купа друзів, знайомих, тусовки, а саме сокровенне десь всередині і нокому того не скажеш бо (міліон варіантів). це не стосується віруючих, бо у них прямий контакт налагоджений, трансляція онлайн.
  Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
  поки не прокинешся з отруєнням і температурою 39+, а вдома немає ні ліків, ні кого попросити стакан води принести
  угу, і поряд повзикає мале, тіпа приділяй йому увагу. а так відлежишся і ок.

  які дітям прививають з малечку - залетиш - підеш на аборт, ніхто тебе з нагуляним содержати не буде...
  а шо, ждать прани??? прально кажуть! або нах з хати, хай само живе, раз очєнь самостійне. тим більше в 16 років забезпечувати дитину...хм, ви фантастики перечитали чи любовних романів з хепі-ендом??? а як вам установка від мами доці: "нічо, покине, самі виховаємо..." і шо ж, покинув. виховують. "такії перспективи ї..в я в рота" (с) Лесь , з пісні слов не викинеш, прабачтє.
 3. #413
  Offline
  Філософф

  Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах


  хм, ви фантастики перечитали чи любовних романів з хепі-ендом???
  Та ні, знаєте знайомі є, родила після школи, батьки допомогли виховувати а вона в унівєрі вивчилась. Сестра моя токаж в 19 родила, на 3 курсі, щас довчається... Важко звичайно, та можливо...
  Зараз працює нормально, живе з сім'єю...
  А то що покинув, то батьки винуваті, яке воспитали синочка, таке і маєте...
  Що ж виходить, як одружуємося, то в горі і в радості, а як дитину виховувати - то само вчися, а не вмієш - пішло вон????Дуже повчально, і не треба куски виривати, там далі написано що виховувати треба, а не боротися з наслідками.
  Висновок: не хочеш дітей - захищайся, не вмієш захищатися - не займайся сексом, а не розказувати тоді - ой я така бідна, залетіла а він бросив, а батьки кричать, і нема грошей і ума дитину рожать...
 4. #414
  Offline
  2.0

  Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах


  Cveha, в тім то й справа, шо мама цю дівчину дуже хтіла видать заміж. всьо їй жоніхів шукала... а синочок - ..лядун! але то інша тема.
  а стосовно засобів захисту, то як показує практика, купа народу не знає шо воно таке, або свідомо ігнорить. шо з цим робить, тож непонятно. чому людям не пояснюють, мені тож невідомо. тим більше в наш то час. виправдання - або відсутність мозку, або безалаберність. або неуміння самостійно думати...
 5. #415
  Offline
  ри?

  Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах


  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  купа народу не знає шо воно таке
  Глотають пАстінор
 6. #416
  Offline
  Філософф

  Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах


  Ото ж, тому батьки повинні змалечку пояснювати, щоб на все життя врізалося. Або хоча б брошурки якісь давать читати. А у нас як? до 20 років - та у нас хлопчик ще ж маленький!!! А хлопчик уже 5 років міг татом стати...
  Або не дай бог найдуть засоби захисту у тебе - все, ти кончена людина. Ні щоб сказати - молодець що захищаєшся...
  Так, батьки часто думають за дітей, це називається батьківський егоїзм, а потім питаються, чого ж воно таке дурне виросло?
  Я як мама не можу зрозуміти, як можна насильно примушувати дитину виходити заміж, чи вчитися там де хочуть батьки...Чи може егоїзм приходить з роками???
 7. #417
  Offline
  ри?

  Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах


  Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
  Я як мама не можу зрозуміти, як можна насильно примушувати дитину виходити заміж, чи вчитися там де хочуть батьки...Чи може егоїзм приходить з роками???
  Просто з роками батьки у своєму бажанні зробити і дати якнайкраще своїй дитині часто переходять на пресинг, нав’язуючи свої думки.
  Не кожен у цьому може вчасно зупинитися.
 8. #418
  Offline
  2.0

  Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах


  Cveha, о повірте! оччєнь даже можна. такого в світі багато, хоча мене особисто не примушували. а примушують ті, хто в житті не реалізував себе як керівник і бальшой начальнік. від "жри, падло суп!" до "пайдьошь на еканаміста!!!" в мене є такий приклад в рідні. там всьо так як сказав папа. і його ніхто при цьому не поважає. тобто, хоч примус це погано, він є і його реально дофіга. нам не понять...
 9. #419
  Offline
  Завсідник

  Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах


  Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
  А жінка-мати - вона завжди буде шось повинна.
  Зараз всі матері жертвують собою - мої спостереження.
  Есть такие, которые этого хотят. Для которых ребенок - смысл будущей жизни, и никакого дискомфорта от этого они не ощущают, нравится им такая жизнь, когда за кого-то отвечаешь, когда постоянно что-то должен. Есть люди, которые уже нажились для себя. Нагулялись, нашли себе любимое дело, научились зарабатывать деньги и ХОТЯТ продлить свой род, оставить частичку себя в будущих поколениях, родить маленькую копию себя или своего любимого и делится своими знаниями, умениями. И что, теперь отказаться от детей потому как это ж нужно жертвовать собой, это ж нужно теперь с кем-то делится? И еще фраза "родить - дело не хитрое". А многие из вас пробовали? Вот попробуете, тогда посмотрим, что будете говорить, т.к. у меня лично например не получается. И у многих моих подруг тоже.
 10. #420
  Offline
  ри?

  Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах


  Akvarel', якшо свідомо йти до цього, хотіти народити і вбачати в цьому сенс свого буття - флаг вам в руки. Хіба у нас є заборона дітонародження?! Якшо хочете себе присвятити і віддати - будь ласка.
  Інша справа, коли дівка приходить і каже, шо їй святий дух зробив малюка...

  Народжувати не пробувала. Нема бажання. От як визріє в моїй голові така мисль ,як у Вас, шо я ХОЧУ малу копію себе - тоді і подумаємо над реалізацією.
+ Ответить в теме
Страница 42 из 79

Теги для этой темы