Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 41 из 79
Показано с 401 по 410 из 781.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах

У потязі Київ - Варшава знайшли повішеним 13-річного хлопчика, який їхав з Донецької області разом з групою на Фестиваль циркового мистецтва в Польщі.

Про це повідомила старший інспектор у зв`язках з громадськістю Лінійного управління на Львівській залізниці, майор міліції Тетяна Маєр. За її словами, слідчо-оперативна група встановила наступне: неповнолітній С. був членом групи учнів школи циркових мистецтв, яка слідувала в м. Варшава Республіки Польща на Фестиваль циркового мистецтва. Група майбутніх циркових артистів відправлялася з Києва із старшою групи - актрисою цирку Державного підприємства "Молодість".

На місці події було встановлено, що неповнолітній С. проживав разом з своїм опікуном в м. Макіївка Донецької області. За словами Маєр, батько хлопчика помер два роки тому, а мати позбавлена батьківських прав і зараз знаходиться в розшуку, як зникла без вісті.

"Як пояснив товариш хлопчика по цирковій школі, з яким вони їхали на Фестиваль до Варшави, за декілька днів до від`їзду той знаходився в стані депресії і вів розмови про те, що йому набридло життя без батьків, він дуже сумує за батьком, крім того в розмові промайнула фраза "я дуже хочу до батька", - відзначила Тетяна Маєр.

Відновлюючи картину події, співробітники Лінійного управління з`ясували, що перед вечерею, неповнолітній С., узявши свій домашній рушник, пішов у туалет помити руки. Його відсутність тривала більше десяти хвилин і викликала неспокій у старшої групи. Вона пішла на пошуки хлопчика. З`ясувавши, що туалет закритий зсередини, старша групи звернулася до провідника вагону. Провідник відкрив двері своїм ключем, і разом вони побачили жахливу картину: неповнолітній С. скоїв суїцид - повісився на рушнику, прив`язавши один кінець до вішалки на стіні туалету.

Лікарі швидкої допомоги, які були викликані на місце події, встановили діагноз - асфіксія.

Остаточні обставини і причини даної трагедії будуть встановлені в ході слідства.

http://www.unian.net/ukr/news/news-274459.html

ри?

От вам і загублене дитяче життя....
    Новачок

Ни к чему осуждения людей сделавших или нет аборт, это дело каждого, просто каждый должен в любой ситуации оставаться человеком и думать ГОЛОВОЙ а не *****, а люди сейчас как правило делают а потом думают, про молодежь вообще молчу, девочки есть уже в 10 лет девственности лишаются, я в шоке, она даже оргазма получить не может а уже тянется к этому, а лишний раз мозгами пошевелить видимо очень сложно.
    Аборт нужен, по тому как ситуации разные бывают. Вот говорят нельзя, это типа жизнь, а если родители не смогут ребенку дать ни образования, ни одеть нормально, разве нормальный человек захочет что бы его ребенок по жизни нуждался, это издевательство над ребенком... А ранняя беременность это глупость как правило, что может дать ребенку мама 16 летняя? да ничего не даст, так как сама еще ребенок и у нее нет ничего, сама живет за щет родителей... Сам был в подобной ситуации, правда уже не оч. молодой, мне тогда 22 было, но аборт не делали, 2 таблетки и все, правда на здоровье это оч. вредит, так что если кто и попадет в ситуацию, десять раз подумайте о последствиях прежде чем сделать тот или иной шаг.
    wwa
    Завсідник

По большому счету я против абортов, но ситуации действительно бывают разные и однозначного подхода здесь быть не должно!!!
    2.0

хто плакати бачив "Навіщо люди народжують дітей? Погратися? Діти - не іграшка!" Зоя, 12 років??
    то коли ця істина дойде до типу " потенційних батьків" тоді буде більше думання бошкою, менше абортів...хоча десь вичитала, що кількість абортів зменшилася, а прийом ОК збільшився в 5 разів...думають значить...але ше недостатньо...
    Руда, з хвостом

А ще ота реклама - "Навіщо ви мене купували, якщо ви зі мною не розмовляєте?..."
    ри?

Однако пройняло:
    "...Самое страшное начинается потом. Все. Твоя собственная жизнь закончена. Теперь это совсем другая жизнь. Ты больше не одна. И никогда одна не будешь. Никогда не будешь ориентироваться только на свои желания, ставить перед собой свои собственные цели, никогда не будешь по-настоящему свободной. Я употребляю женскую форму глагола, хотя мужчин это касается не меньше. Вне зависимости от пола, при появлении ребенка в твоем мозгу образуется точка, которая тлеет пульсирующей болью и никогда не затухает. Просто традиционно за детеныша все же по большому счету ответственна самка. "Ты же мать!" - вот вопль, доводящий миллионы женщин до невроза вины. Не женщина, не человек - мать. Если относиться к этому серьезно, на себе можно ставить крест...

...Наши дети нам ничего не должны. Нечего вешать на них собственные нереализованные амбиции и непонятные надежды - они нас их рожать не просили...."
    http://warrax.net/78/childs.html
    2.0

а мені оце "В общем, родить - дело нехитрое. И никаким таким особым личным достижением сей факт не является." звідти ж.
    part of me

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Однако пройняло:
    "...Самое страшное начинается потом. Все. Твоя собственная жизнь закончена. Теперь это совсем другая жизнь. Ты больше не одна. И никогда одна не будешь. Никогда не будешь ориентироваться только на свои желания, ставить перед собой свои собственные цели, никогда не будешь по-настоящему свободной. Я употребляю женскую форму глагола, хотя мужчин это касается не меньше. Вне зависимости от пола, при появлении ребенка в твоем мозгу образуется точка, которая тлеет пульсирующей болью и никогда не затухает. Просто традиционно за детеныша все же по большому счету ответственна самка. "Ты же мать!" - вот вопль, доводящий миллионы женщин до невроза вины. Не женщина, не человек - мать. Если относиться к этому серьезно, на себе можно ставить крест...

...Наши дети нам ничего не должны. Нечего вешать на них собственные нереализованные амбиции и непонятные надежды - они нас их рожать не просили...."
    http://warrax.net/78/childs.html
    Почитав, у дєвочкі депресія і воно вирішило написати про свій егоїзм. Такі самі відчуття виникають у таких людей до того, як вони те дитя народили. Хотілось би її спитати а нафіга було тоді народжувати, щоб потім хотілося втопити? Ти ж таке вумне, що аж страшно.
    Егоїзм — дуже погана риса характеру. Але в сучасному світі це не так помітно, поки не прокинешся з отруєнням і температурою 39+, а вдома немає ні ліків, ні кого попросити стакан води принести. Просто буває такий збіг обставин — ліків не купив, воду відключили.
    Раніше ще все гірше було, просто сучасність створює ілюзію, що ми самодостатні, що нам ніхто не потрібен, що можна вижити самому. Можна, але не всім повезе.
    ри?

fragov, ніколи не виникає секундного бажання прибити людину, яку ти дуже любиш?
    У мене виникає, рідко, але є. Я її розумію в цьому. В тому, шо дитина - це на все життя. При чому не для чоловіка, ні. Для жінки. І це дійсно віднімає половину тебе. І ти вже не своя повністю. Ти постійно МУСИШ. І все тут. Переступаєш через те, шо ти ХОЧЕШ, і робиш те, шо повинна.
    От я зараз нічого нікому не винна, розвернуся і піду. А жінка-мати - вона завжди буде шось повинна.
    Зараз всі матері жертвують собою - мої спостереження.

Нехай ця стаття егоїстична. Зате правда.

П.С. Ліки можуть принести знайомі))
+ Ответить в теме
Страница 41 из 79

Теги для этой темы