Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 39 из 79
Показано с 381 по 390 из 781.
    Odo
    -

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Odo, я розумію, це ви про світлі ідеї. А чому ви вважаєте що вони не можуть псувати мені життя? чому я повинна дбати про чиєсь моральне здоров"я, якщо висловлюю думки як просто людина, а не "людина з посадою"? якщо в когось від того починається мозкова діарея, то хай п"ють зеленку. про моє здоров"я психічне ніхто не дбає. я коли чую про бога починаю дюж дратуватися, так це нікому не цікаво. от говоримо про прекрасне, тут хіряк - це здєлав бог. говоримо про політику - це здєлав бог, а люди поламали. говоримо про дітей - це б...ть божі створіння. я розумію, що це переконання, але нагадує отой анекдот про воші - "риба живе в воді, але якби в неї була шерсть в неї були б воші" і далі про вошей. ви теж людина віруюча, але (за що щиро дякую) на бога все не зносите. не можна все переводити в площини богоугодного. про мою "світлу мить" ніхто не думає... бо тошнить вже від бога, це нині модньо - вірити.
    На жаль це явище, особливо серед неофітів, вельми розповсюджене. І тільки з роками розумієш, що кожен має свій унікальний і нічим не гірший від мого, шлях. Толерантне і спокійне ставлення до людей з протилежними переконаннями напрацьовується не одразу.

Пророк

На минулих вихідних, в оцю неймовірну спеку, один чоловік поліз лагодити дах та й помер там, кажуть від теплового удару. Було йому десь років 35.
    І мав він дружину і 5 дітей, найменше недавно народилося. І була ця сім"я віруюча. Ну ходили вони в якусь секту, не знаю як називається, але суть одна- вірували! І їхня віра, певно, казала мати стільки дітей, скільки Бог дасть.
    І залишилась оце та жінка, трохи за 30 їй, з 5-ма дітьми сама.
    Напрошується питання, а якби трохи менше вірили і трохи більше думали, то може б народили к 30 годкам всього одне дитя і не довелося б батькові забагато працювати ( бо це ж спробуй всіх прогодуй) і не підірвав би собі так здоров"я, що від теплового удару відразу помер?
    Хто зараз підніматиме тих дітей? Бозя?
    змія болотяна ОЧКОва

Сумно, Чері, дуже сумно((((
    аби ж таки справді більше думали, а не покладалися на непоймишо?
    мені доводилось стикатися з випадками, коли навіть після подібного трагізму, родичі не змінювали свого ставлення до світу і говорили шось на кшталт "бог дав - бог взяв".
    з одного боку і дивно і сумно і жалко. З іншого - зовнішньо їм легше зжитися з подібними речами. вони ж бо довіряють свою долю і долю близьких не собі. і винити у тому, що сталося їм нікого.
    2.0

тут хоч віриш ти, хоч ні а від того, щоб ласти склеїти ніхто не застрахований. про кількість дітей не йдеться, а от про те шо з ними буде треба було думати. В тому випадку, секта певно допоможе, вони таке практикують. а от людини не повернеш. мруть нині "просто так" багато людей. молодих і в розквіті сил. природа біснується, а люди ослаблені. а ще таке, недавно говорила з сусідом, в нього дочка а судовій експертизі. казал, коли трупи ексгумують через місяць-два - вони як свіжачок. а іноді й через рік така фігня. кажуть від кремів-консервантів. і в могилу від того раніше народ потрапляє...капец коротше... не знаю як кому, я ворогу в наш час не побажаю жити, а ви - діти, аборти, убивство...
    Odo
    -

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    На минулих вихідних, в оцю неймовірну спеку, один чоловік поліз лагодити дах та й помер там, кажуть від теплового удару. Було йому десь років 35.
    І мав він дружину і 5 дітей, найменше недавно народилося. І була ця сім"я віруюча. Ну ходили вони в якусь секту, не знаю як називається, але суть одна- вірували! І їхня віра, певно, казала мати стільки дітей, скільки Бог дасть.
    І залишилась оце та жінка, трохи за 30 їй, з 5-ма дітьми сама.
    Напрошується питання, а якби трохи менше вірили і трохи більше думали, то може б народили к 30 годкам всього одне дитя і не довелося б батькові забагато працювати ( бо це ж спробуй всіх прогодуй) і не підірвав би собі так здоров"я, що від теплового удару відразу помер?
    Хто зараз підніматиме тих дітей? Бозя?
    У мене сестра була у секті кілька років, тому я трохи в курсі, що там і до чого. Не переймайтеся, дітей їм допоможуть підняти.

А щодо передчасної смерти, то від цього, дійсно ніхто незастрахований, але не треба ставитися до віри, винятково, як до ґарантії довгого і ситого життя, це дуже спрощений вульгарно-утилітарний погляд на віру та релігію, який побутував у язичництві, де "язичницький бог" був потрібен людині у тій мірі, у якій він допомагав по господарству.

У монотеїстичних релігіях, все набагато складніше. І далеко не на всі питання є прості й однозначні відповіді. Людина вірить не тому, що це їй так схотілося, або вона прийшла до такого висновку, що так треба або буде краще, це швидше схоже на раптову зливу на вулиці, Ви ніяк не можете на це вплинути, Ви можете кричати дощу, що не вірите у нього, але Ви не можете припинити це.
    Пророк

Ясно, що ніхто ні від чого не застрахований. Я акцентую на тому, що саме віра знімає з людини потребу думати, наприклад: скільки треба дітей мати. А скільки Бог дасть! Не треба ніяких запобіжних заходів. Воно само якось та буде. Розумні люди не повинні уповати лише на Бога.
    А те, що секта виховає тих дітей, то я не сумніваюсь....Собі ж кадри готують.
    Odo
    -

Ясно, що ніхто ні від чого не застрахований. Я акцентую на тому, що саме віра знімає з людини потребу думати, наприклад: скільки треба дітей мати. А скільки Бог дасть! Не треба ніяких запобіжних заходів. Воно само якось та буде. Розумні люди не повинні уповати лише на Бога.
    Я не знаю з чого Ти взяла, що всі віруючі гербують запобіжними заходами? Є таке російське прислів’я, на Бога надейся, а сам не плошай. Одне не виключає инше, навпаки доповнює. У темі про Бога я вже писав про синергізм.
    А те, що секта виховає тих дітей, то я не сумніваюсь....Собі ж кадри готують.
    Може і так, але коли померла моя матуся в Італії, то зібрати ?4000 на репатріацію тіла до Полтави спромоглася лише православна громада Риму. Це теж підготовка кадрів? А світський чиновник з консульства, сказав лише: "Тримайтеся", але коли дізнався, що православні збирають гроші, то відмовився нам допомогати матеріяльно. Панотець же з тієї громади, з яким я говорив по телефону сказав: "Тримайтеся" і гроші допоміг зібрати. Різницю відчуваєш?
    2.0

Odo, політика страшна річ. і вона всюди. навіть в церкві.
    стосовно церкви і контрацепції. дехто прирівнює вживання контрацептивів до гріха. особливо це стосується ОК, бо, нібито, зриваються запліднені, а не пусті яйцеклітини тижня так по два терміном. тому це питання дискусійне. попитати треба у тих, хто конкретно так в темі, бо я читала думки, такскать, по сабжу.
    Частий гість

Таваріщі,а хіба мова йде про контрацепцію,чи про ставлення до репродукції релігійних фанатиків? Мова йде про тих,хто вже стоїть на роздоріжжі йти на аборт,чи не йти,і чи можна це не вважати вбивством.
    Я от думаю про це постійно після заторкнення подібної теми ЧФ. На все можна дивитись з двох боків,чи можна тим людям,котрим не стало відповідальності натягти контрацептив у момент близькості, виховання дитини? Випадки бувать різні,люди бувають різні...
    Я наприклад не за повну відмову від абортів для сучасної жінки.Але знаю,що сама б на це ніколи не пішла,і нікому ніколи не порекомендувала подібне рішення проблеми,і засуджую всих тих,хто хоч раз ліз до якоїсь жінки з подібною порадою,а ще гірш вимогою,та про це вже я писала тут вчора.
    Гуру

Стільки всього написали, що важкувато всім одразу відповісти. Але спробую.
    1. Те, що мені хочеться, щоб кожна людина пізнала радість від віри в Бога, звісно випливає і в рядках моїх постів.
    2. Я не можу "равнодушно" ставитися до суспільства, в якому я живу:так, я поважаю вибір кожної людини, але, якщо вона помиляється - я спробую їй показати іншу перспективу. У кожного є голова на плечах, хто сприйме дружню пораду, хто не сприйме - це справа кожного. Мій вибір - не мовчати. Я християнка, і казати згідно тому, що написано в Біблії - мій святий обов’язок. Це як, наприклад, йде пожежник, бачить - пожежа. То що, він пройде мимо? Та ні в якому разі.
    Але, якщо хтось зі мною не згоден, я не "предаю его анафеме", не перестаю любити, спілкуватися з ним, а просто молюся, щоб відкрилося його серце.
    3. Християни це не темний народ, занурений в забобони. Ще раз повторюю: ми не в кам’яному віці живемо. Скільки буде у кого дітей - вирішують самі батьки. А якщо в когось не вистачає мудрості в плануванні сім’ї - то це вже інша справа.
    4. Стосовно армії, голосувань, ще якихось табу - це вирішує кожен христианин індивідуально. Я не розписуюсь за інші церкви, а щодо нашої можу сказати:і голосуємо, і в армію, хто хоче - йде, і в житті суспільства активно діємо.
    5. Віра ні в якому разі не замінює спроможність думати. Навпаки, віруюча людина завжди тверезо повинна оцінювати ситуацію і прораховувати всі за та проти.
+ Ответить в теме
Страница 39 из 79

Теги для этой темы